Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,надявам се че съм уцелил раздела.Предстой ми смяна на покрив . Изискванията ми към фирмата която ще ми свърши тази услуга са ,демонтаж на стария и монтаж на  новия.С две думи абсолютно всичко от тях материалите също.Обадих се на няколко фирми на дойдат другата седмица за оглед и следователно да ми предоставят цена за услугата и аз да избера една от тях.Освен демонтаж на стария и монтаж на новия също ще изискам от тях и да изградят нови комини .Покрива е 130 квадрата.Ако може някой от вас който е минал през това да ми каже според него горе-доло разбира се колко би ми излязло всичко това.И ако случайно знаете някоя фирма от която сте останали доволн и работят в цяла България ще съм благодарен ако споделите.Надявам се 10 хилки да са достатъчни защото толкова имам .Благодаря ви много ! 

Редактирано от stoian32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stoian32 написа:

Здравейте,надявам се че съм уцелил раздела.Предстой ми смяна на покрив . Изискванията ми към фирмата която ще ми свърши тази услуга са ,демонтаж на стария и монтаж на  новия.С две думи абсолютно всичко от тях материалите също.Обадих се на няколко фирми на дойдат другата седмица за оглед и следователно да ми предоставят цена за услугата и аз да избера една от тях.Освен демонтаж на стария и монтаж на новия също ще изискам от тях и да изградят нови комини .Покрива е 130 квадрата.Ако може някой от вас който е минал през това да ми каже според него горе-доло разбира се колко би ми излязло всичко това.Надявам се 10 хилки да са достатъчни защото толкова имам .Благодаря ви много !

Предостатъчни, но ако искаш мога да те свържа с човек който се занимава с покриви и като цяло със строителна дейност. Той ще ти разясни всичко с подробности. Поне да знаеш дали ще те излъжат или не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, stoian32 написа:

Здравейте,надявам се че съм уцелил раздела.Предстой ми смяна на покрив . Изискванията ми към фирмата която ще ми свърши тази услуга са ,демонтаж на стария и монтаж на  новия.С две думи абсолютно всичко от тях материалите също.Обадих се на няколко фирми на дойдат другата седмица за оглед и следователно да ми предоставят цена за услугата и аз да избера една от тях.Освен демонтаж на стария и монтаж на новия също ще изискам от тях и да изградят нови комини .Покрива е 130 квадрата.Ако може някой от вас който е минал през това да ми каже според него горе-доло разбира се колко би ми излязло всичко това.И ако случайно знаете някоя фирма от която сте останали доволн и работят в цяла България ще съм благодарен ако споделите.Надявам се 10 хилки да са достатъчни защото толкова имам .Благодаря ви много ! 

разбрахме че имаш 10000лв  и 130 квадрата от 4 реда изписани шити

какво е това ?  къща  ? керемиди ?

препоръчвам да си купиш ти материалите   и стриктно следене .

и да направиш запитване  към няколко фирми за оферта над 30 лв на квадрат  с материалите  е скъпо.  

за комините  не знам  

аз бих направил отделна   договорка със зидаро мазач

не знеам и колко метра комин имаш впредвид  но да кажим 20-50 лв на метър

не знаем и от кой регион иначе има едни дупчини....  не работят скъпо и са горе долу коректни .

има и един скъпчия искаше 2000 лв за работа..... ако те устройва  и ти си купуваш материалите .

за къща 100 кавадрата >...  значи  ще отидеш към 4-5к общо.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.