Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Описание на леновото :

Процесор: Intel Core i3-3110M /2.40Ghz
RAM Памет: 8GB
Видео Карта: ATI Mobility Radeon HD8750M 2гб-ДДР3
Твърд диск: 1000GB + 8GB SSHD
Размер Дисплей: 15.6' (1366 x 768 Pixels)
Цвят: Черен
производител: Lenovo

CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor (2.40 GHz, 3M Cache) 
Процесор: Intel Core i3 
Graphics: AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 
Видео: AMD Radeon 
Памет: 4096 
Твърд диск: 1TB+8GB SSHD 
Размер на екрана: 15.6'' LED-backlit HD (1366 x 768 resolution) 
Memory Type: DDR III 1600 
Optical: DVD±RW 
LAN: 10/100 
WiFi: 802.11b/g/n
Integrated Bluetooth®: Yes 
USB 2.0: 1 
USB 3.0: 2 
RJ-45 (LAN): Yes 
VGA port: Yes 
HDMI: Yes 
Card Reader: 2-in-1 
Battery: 6-cell 
Integrated camera: 720p HD webcam

Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

How To Install Folder Mod.png

Редактирано от ivanovr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, ivanovr написа:

Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

Ако беше прочел, щеше да разбереш, че видео картите на лаптопите са запоени и не се сменят.
Колкото и УДИВИТЕЛНИ!!!!!! да сложиш, това няма да промени този факт.
Като искаш нови игри, взимаш по-скъп лаптоп.
Един за около 3000лв ще подкарва повечето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.08.2017 г. в 5:24, simtech написа:

Ако беше прочел, щеше да разбереш, че видео картите на лаптопите са запоени и не се сменят.
Колкото и УДИВИТЕЛНИ!!!!!! да сложиш, това няма да промени този факт.
Като искаш нови игри, взимаш по-скъп лаптоп.
Един за около 3000лв ще подкарва повечето!

еее тва с запояването е баси тъпото....и ся тря да савам повече кеш файда но не съм го отварял да вида дали е запоена видео картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ivanovr написа:

еее тва с запояването е баси тъпото....и ся тря да савам повече кеш файда но не съм го отварял да вида дали е запоена видео картата

Прочети тази тема и ще разбереш защо лаптпота не е напарвен за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, ivanovr написа:

еее тва с запояването е баси тъпото....и ся тря да савам повече кеш

Това е лаптоп. Ще даваш. Лаптопите рядко подлежат на ъпгрейди, освен памет,твърд диск и карта за безжична мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е но явно ще трябва да се копува по здрава машинка . нещо от порядака на 1500 лв настолен  :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност има начин да ъпгрейднеш лаптопа, но до колко това ще е добре - не знам. Има външни PCI слотове, които може да свържеш към лаптопа и към този външен PCI Express слот да вържеш видеокарта. За целта обаче ще се разделиш напълно с мобилността на лаптопа. Иначе ще се нуждаеш от:

1. Захранване (което захранва само и единствено видеокартата).

2. Видеокарта (предлагам ти някоя втора употреба 750ti).

3. Външния PCI Express слот, който обаче едва ли ще намериш в България, затова трябва да чакаш доставки от чужбина.

Едит: Ще трябва да се разделиш и с Wireless картата на лаптопа, тъй като там ще се върже PCI Еxpress слота, тоест няма да имаш Wi-fi. За твое щастие мисля, че имаше едни USB Wireless флашки или нещо подобно, които играят ролята на Wireless картата, те могат да бъдат свързани към външния PCI Express слот.

Малко линкове:

1. Джаджата - https://www.banggood.com/EXP-GDC-Laptop-External-PCI-E-Graphics-Card-p-934367.html

2. Захранване - http://nikem-bg.net/computer-components/DeepCool-400W-80-APFC-GP-BZ-DN400/

3. Видеокарта - https://www.olx.bg/ad/video-karta-msi-geforce-gtx-750ti-ID6U2KP.html#5749719d5d

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре да продаде лаптопа и да даде тези пари - 300+ лв за тези компоненти, лаптопа струва около 300 лв максимум, общо след продажбата ще има около 600-700 лв за някоя конфигурация втора употреба и монитор втора употреба за около 100лв, ако има LCD тв може и него да ползва за монитор, отколкото да се мъчи с това несигурно начинание, за което ще изхаби доста нерви да го направи, резултата пак няма да е като на десктоп машина с тази видеокарта. Освен това се препоръчва и външен монитор за това нещо, ако ползва дисплея на лаптопа ще има доста по-малко кадри, а и ще му трябват сигурно моднати драйвери. За около 1000 лв може да се намери приличен лаптоп втора употреба, който да става и за игри, за нов е малко съмнително.

Редактирано от Радослав Матев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kyoshinn, това е модване, а не ъпгрейд, по-скоро дори извращение за мен, защото губи преносимостта си, а гейминг на мижав лаптопски екран като цяло си е мъка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с последното, освен за екрана - няма как хем да е преносимо, хем да е с 40+ инчов екран :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.08.2017 г. в 3:15, kyoshinn написа:

Всъщност има начин да ъпгрейднеш лаптопа, но до колко това ще е добре - не знам. Има външни PCI слотове, които може да свържеш към лаптопа и към този външен PCI Express слот да вържеш видеокарта. За целта обаче ще се разделиш напълно с мобилността на лаптопа. Иначе ще се нуждаеш от:

1. Захранване (което захранва само и единствено видеокартата).

2. Видеокарта (предлагам ти някоя втора употреба 750ti).

3. Външния PCI Express слот, който обаче едва ли ще намериш в България, затова трябва да чакаш доставки от чужбина.

Едит: Ще трябва да се разделиш и с Wireless картата на лаптопа, тъй като там ще се върже PCI Еxpress слота, тоест няма да имаш Wi-fi. За твое щастие мисля, че имаше едни USB Wireless флашки или нещо подобно, които играят ролята на Wireless картата, те могат да бъдат свързани към външния PCI Express слот.

Малко линкове:

1. Джаджата - https://www.banggood.com/EXP-GDC-Laptop-External-PCI-E-Graphics-Card-p-934367.html

2. Захранване - http://nikem-bg.net/computer-components/DeepCool-400W-80-APFC-GP-BZ-DN400/

3. Видеокарта - https://www.olx.bg/ad/video-karta-msi-geforce-gtx-750ti-ID6U2KP.html#5749719d5d

Благодаря ти ще се опитам да напра нещо такова

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.08.2017 г. в 23:43, kyoshinn написа:

Щях да пиша още вчера, но забравих :D Ето едно полезно клипче - https://www.vbox7.com/play:f195860939

гледах го аз вчера ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих този адаптер случайно:

https://www.vali.bg/bg/product/11006/Конвертор-Estillo-Riser-Card-6-Pin-PCI-Е-x-1-към-PCI-Е-x16-USB-3.0

Мисля, че също е подходящ за целта и струва само 15 лв.

Вкъщи имам един стар Sony Vaio, който смятам да тествам с видео картата на настолния ми компютър.

Единствено ме тревожи, че процесора на лаптопа ще прегрее при игра, въпреки, че скоро го почистих и му смених термо пастата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexandar Jelev
      Здравейте, искам  да попитам някой може ли да ми помогне за курсовата задача, ще му бъда изключително благодарен? :)
      Задачата е следната:
      Съставете програма с функции за:
      а) Въвеждане от клавиатура във файл и в масив ( чрез добавяне) данни за автобусни превози ( до 35 ) - Автогара Варна: маршрут, дата (1 до 31), номер на автобуса, фамилия на водача, брой пътници, цена на съответните билети, обща сума на билетите - през месец юли. Извеждане текущото съдържание на масива (файла) на екран;
      б) Извеждане на екран справка за всички превози през избран ден от месеца ( със запитване за нова справка);
      в) Извеждане на екран номерата на автобусите и общата сума на билетите от превозите, извършени с тях, подредени в низходящ ред по сумата.
                   Главна функция main() -с меню  за избор на функции и проврка за състоянието на данните.  Използване на функции с предаване на параметри.

• от Petar02
      Здравейте,
      Имам за задача да създам база данни за мобилен оператор. Какъв вид заявка или отчет или таблица трябва да създам, с която всеки месец да се създава автоматична фактура с дължима сума според определени критерии (на какъв вид план си и каква трябва да бъде месечната ти такса). И също какъв вид форма трябва да направя, за да се плаща тази фактура.
      Благодаря предварително за оказаното съдействие.
    • от Plamy Gerova
      Здравейте, може ли помощ за курсовата ми задача?
      съставете програма с функции за:
      а) въвеждане от клавиатурата във файл и в масив( чрез добавяне) данни за морски пътувания (до 25)- Морска гара Варна: маршрут, кораб-име, име на капитан, цени на билетите- I,II класа, брой пасажери в съответната класа, обща сума на продадените билети- през избран месец от годината.Извеждане текущото съдържание на масива(файла) на екрана.
      б) извеждане на екран данните за превозите на кораб по въведено от клавиатурата име на кораб(със запитване за справка)
      в) извеждане на екран данните за морско пътуване с най- голяма обща сума на продадени билети.
      Главна функция main()- с меня за избор на функции и проверка за състоянието та данните.Използване на локални променливи и функции с предаване на параметри. 

• от Miroslav Kojuharski
      Добър вечер.По някаква огромна случайност изтрих снимки от "Сейф"-а на телефона.Предполагам се досещате какво представлява този "Сейф". Теглих и търсих различни програми, които възстановяват изтрити снимки, но уви, никоя не помогна за възстановяването на снимките от сейфа...Ако някой се е занимавал или знае програма, с която да възстановя тези снимки,моля да даде някаква насока... Надявам се на бързи отговори ... Благодаря предварително!

П.П. Проверих в кошчето на самата галерия и там няма нищо.
    • от georgi999
      здравейте надявам се да ми помогнете. 4 пъти ме късат на този изпит . На notepad ++ трябва да го направя .наистина не ми се отдава. моляви не ме критикувайте просто искам да взема изпита,разберете ме. Трябва да направя уеб сайт .ще кача файла за да видите там е обеснено подробно .моляви за помощ.благодаря предварително .  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.