Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, началото на лятото си купих телевизор Samsung, нисък клас без интернет без , замата достига -15°C и е постоянна температура доста време аз не седя зимата тук а само уикенда и дали ще му стане нещо на телевизора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Пекатаа написа:

...зимата достига -15°C ... дали ще му стане нещо на телевизора.

Ако преди да го пуснеш,затопляш помещението,нищо не може да му стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Купи му един климатик бре. През зимата хем ще топли телевизора, хем и ти ще гледаш телевизия на топло!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, ****** написа:

Купи му един климатик бре. През зимата хем ще топли телевизора, хем и ти ще гледаш телевизия на топло!

Става на въпрос когато не е там, телевизора не работи но е на студено предполагам. Не че си гледа на -15С телевизия :)

Към автора - затопляш помещението и даваш на телевизора малко време да се аклиматизира преди да го пуснеш и нямаш ядове. 

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горкият телевизор!. Как може такова антиелектронно отношение. Добре че е направен сега , а не както едно време ,защото електронните вътрешности  тогава издържаха само до  плюс 5 градуса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bigiadri написа:

Горкият телевизор!. Как може такова антиелектронно отношение. Добре че е направен сега , а не както едно време ,защото електронните вътрешности  тогава издържаха само до  плюс 5 градуса.

Не говори глупости. Много добре си издържаха компонентите едно време. В момента все още имам работещ Електрон 716 Д без никакви проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, bigiadri написа:

Едно и също е като едно време. Дори едно време са били по издръжливи кинескопите и компонентите. Въпроса е да не го пуска студен, да няма рязка промяна на температурата като се загреят изведнъж компонентите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Не говори глупости. Много добре си издържаха компонентите едно време. В момента все още имам работещ Електрон 716 Д без никакви проблеми. 

Разбира се , аз се шегувах!:DПускал съм преди години една голяма фабрика с руско оборудване и навсякъде  в документацията за съхранение на електрониката  пишеше , че температурата при съхранение на електронните компоненти  да не е под 5 градуса.Но това беше1981 до 1984 година. Съжалявам ,ако съм обидил на някой носталгията!:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.