Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся да закупя въпросната 2.1 аудио система за вкъщи:

Luxeon WF2.1 

Ако някой продава или знае откъде да си поръчам нека да даде мнение, че прерових навсякъде и нищо не намирам. Не искам мнения за други аудио системи. 

105424835_2_800x600_luxeon-tonkoloni-sni

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Stoyannnov написа:

Не искам мнения за други аудио системи. 

А искаш ли мнение за тази? Защо TF искаш точно тези?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моделът е възстар. Виж тук, но е много вероятно да е необновено инфо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз? И к'во?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ExaFlop написа:

Моделът е възстар. Виж тук, но е много вероятно да е необновено инфо.

Има някакви телефони, ще им се обадя през седмицата, че днес малко вероятно да работят. Благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от svetkata1
      Здравейте колебая се меджу тези два саундбара. Кой от двата да избера. Помагайте ако имате някакви конкретни наблюдения от тях.
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SONY-HT-RT3/p/53241
      http://www.technopolis.bg/bg/Soundbars/Soundbar-SAMSUNG-HW-K450/p/31792
      Повече държа за хубав звук при гледане на филми.
    • от Метин Шабан
      Искам да си избера добри колони които ще си струват за  парите , моля за помощ тези които разбират.  1.вариант 2.вариант 3.вариант 4.вариант Може и вие да ми предлагате , само че нека да са 2.1 , ако са 5.1 или повече нямам къде да ги сложа Благодаря предварително    !
    • от Belce
      Здравейте , Значи проблема е следният имах двд Samsung HT-DS400 което има колони 5.1 , обаче двд-то нещо му стана (предполагам че токов удар или нещо подобно) носих го на ремонт и ми казаха че нямало части и неможе да се оправи защото бил стар модела... та сега останах само с колоните 5 по 60 вата и суб 100 вата на 4ома (които са пасивни) и се чудя дали да си купя някакъв усилвател за тях или да си купя направо нещо друго
      ще ги използавм предимно за слушане на музика през лаптопа (в хола) и обичам да чуствам баса и общо взето да не ми излиза много скъпо и се чудя коя е по добрата опция за озвучение вие какво бихте ми препоръчали?  2.1 предполагам може да ми върши работа или другата опция над която се чудя е да си купя някоя уредба втора ръка и да вържа буфера към нея, незнам объркан съм но ми писна да слушам само от глупавите колонки на лаптопа горе долу разполагам с  150 лева в момента Вие какво ще ми препоръчате ?
    • от svet564
      Здравейте , искам да ви попитам относно тези колонки с буфер Trust tytan 2,1 . Имате ли някакво мнение за тях , чуват ли се добре ? защото смятам да си взема някакви до 150,160 лева , предимно ще са за музика затова искам да споделите и да направя правилен избор . Гледах и logitech x-530 и z506 , но не можах да реша и затова сега се спрях на тези , просто ми изглеждат доста добре . Моля да споделите какво мислите и да препоръчате нещо , благодаря ви предварително.
    • от XpoZed
      Само тук не съм питал, затова направо копирам темата си от другите форуми. Имам колони luxeon Q5.1R от ... да речем 4-5 години. Дадох ги на приятел, да ги ползва на морето и естествено от страхотния ток, който E.ON доставя, те изпушили. Проблема е следния: На платката за усилвателя са изгорели два от общо седемте amp драйвера. Единия си е изгорял съвсем културно, като просто се е спукал. Другия така добре е изгорял, че е овъглил PCB-то до такава степен, че е стопило не само пистите но и фибростъклото. Искам да се опитам да поправя платката, но за целта никъде не мога да намеря схема или каквато и да е информация за това, какво се е намирало на мястото на сегашната черна дупка. Ще се радвам на всякаква споделена информация. Ако някой горд собственик на същите колони му се занимава да ги отвори и да направи едно хубава снимка на конкретното място, освен че ще му бъда много благодарен, но и ще документирам ремонта (ако е успешен...) за поколенията. Снимки на проблема: http://nullsecurity.org/i/showoff/luxeonq51r_ampboard/front.jpg http://nullsecurity.org/i/showoff/luxeonq51r_ampboard/back.jpg
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.