Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте предварително се извинявам ако темата не е в правилния раздел също така се извинявам ако има грешки от телефон съм.

Интересува ме ако карам уроци по ИТ мога ли да го работя. Не висше а уроци.

Благодаря предватително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С уроци или без уроци,ако разбираш нещата можеш да работиш,но трябва да го можеш  и докажеш на работодателя.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В България винаги тоя с "висшО" е по-напреде от тоя без.Освен ако нямаш някакви връзки, не се докажеш и не си някакъв самоук талант, който ясно да изпъква от другите.Но ако има някаква конкуренция между човек без и човек с висше образование, на първия шансовете му падат доста драстично.(това на хартия)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

трабва да имаш  техникум електротехническа специалност

или връзки  във фирма шуробаджанашки да почнеш като чирак.

или да разбираш и хората да ти се доверяват

но за да разбираш трябва да счупиш малко хардуер за 2-3000 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази област 'занаят' се краде - тоест ще поработиш общ работник и разносвач на хардуер в някоя фирма сервизираща офис техника и ще се понаучиш кое как се прави покрай опитните майстори. Това, ако искаш да се развиваш като сервизен техник хардуер или техник поддръжка копирни машини и принтери.

Оттам вече имаш основата да надграждаш с курсове по мрежи и/или операционни системи като Windows server/ Linux server и да се целиш в позиция младши системен администратор някъде. Евентуално и курсове за бази данни биха били от плюс... И се приготви много да учиш и много да се цапаш, удряш и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е занаят, а хамалщина. Избери си нещо друго, освен ако цял живот не искаш да разнасяш компютри.
И е относително зле платено.

Редактирано от Питоня (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.