Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,скоро попаднах на новият летен хит в приложенията-LikeLocator.Безплатно приложение,което открива хората да вас(от 10+ метра) и отваря анонимен чат с тях.LikeLocator предоставя възможността да пишете анонимно на хората около вас.Сигурен съм,че някои от вас го използват.В последно време стана много популярно.Тези,които не са го ползвали могат да го свалят от google play:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.likelocatorapp

Не само ще сте в крак с модата,но ще откриете и нови запознанства.

21439314_1863559940335978_1926329981_o.png21441219_1863559950335977_1175736527_o.png21439514_1863560063669299_1601134781_o.png

21439625_1863562557002383_331212703_o.png21439660_1863560050335967_1018041877_o.png

LI.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разкарай се. Това не е само малоумно, но и опасно приложение. Представи си, какво ще стане, ако някой педофил се представи за 15 годишен и изнасили някоя ученичка. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е да си в крак с модата, предпочитам да съм инвалид. Какво ми пречи да си сложа една мазна тупалка на профила, която преди минута съм намерил в google, и да се гавря с хората? Чудна мода. Ако все още не сгряваш, този вариант го има в абсолютно всяка подобна мрежа, където никой не те задължава да се легитимираш с личните си данни(т.е. във всичките). Както във facebook мога да съм Шварценегер, така и в tinder мога да съм Памела Андерсън, така и в тази измислица за овце мога да съм сочна мръвка на 18 без задръжки. Айде хващай си "летния хит" и си ходи дома.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, hudyr написа:

Ако това е да си в крак с модата, предпочитам да съм инвалид. Какво ми пречи да си сложа една мазна тупалка на профила, която преди минута съм намерил в google, и да се гавря с хората? Чудна мода. Ако все още не сгряваш, този вариант го има в абсолютно всяка подобна мрежа, където никой не те задължава да се легитимираш с личните си данни(т.е. във всичките). Както във facebook мога да съм Шварценегер, така и в tinder мога да съм Памела Андерсън, така и в тази измислица за овце мога да съм сочна мръвка на 18 без задръжки. Айде хващай си "летния хит" и си ходи дома.

Във фейсбук е пълно с педофили. На една приятелка 30 годишни и пишат как ще я скъсат...

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво му е малоумното и опасното ? Има си администатори,които следят да се спазват правилата.Чрез приложението намираш нови запознанства и се забавляваш.Всеки само може да преценява,на кой да отговаря и на кой не.Пишеш анонимно на хората около теб...забавлявате се взаимно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki292002 написа:

Във фейсбук е пълно с педофили. На една приятелка 30 годишни и пишат как ще я скъсат...

Ако приятелката ти е над 15 г. , вече е извън категорията, която е определена за педофилия...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Щом ти е приятелка, значи и ти си педофил:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, pep2ry написа:

Какво му е малоумното и опасното ?

Щом задаваш въпроса, значи не се замисляш особено за възможностите. За "администрация" въобще не си помисляй да говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря за екипа,който следи да се спазват правилата в самото приложение.Ти наричаш и фейсбук малоумен и опасен.Милиони хора по света ползват нещо малоумно и опасно според теб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря за екипа,който следи да се спазват правилата в самото приложение.

Те не са ли вид администрация?

Ти наричаш и фейсбук малоумен и опасен.

Малоумен не съвсем, но опасен не по-малко от останалата част на интернет пространството, където всеки може да е всеки.

Милиони хора по света ползват нещо малоумно и опасно според теб ?

Милиони хора по света прекаляват с coca-cola(даже забравят за вода покрай колата), злоупотребяват с алкохола, пушат цигари в промишлени количества, карат с превишена скорост, още?

Да те питам(не, че ми е жизнено важно да знам), защо разсъждаваш първично, подобно на децата, а... "рекламираш" приложение, чиито рискове не осъзнаваш? Или просто на приложението му трябват тегления и ендо голо профилче в калдата със залъгалки за кифльоци ще ти ги докара? Кои са тия десет 5 звезди, дето не са написали нищо?

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, pep2ry написа:

Има си администатори,които следят да се спазват правилата.

А ти как ще разбереш, че примерно някой 30 годишен се представя за 13-14-15 годишен/на ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, niki292002 написа:

Разкарай се. Това не е само малоумно, но и опасно приложение. Представи си, какво ще стане, ако някой педофил се представи за 15 годишен и изнасили някоя ученичка. 

Какво ще стане ? :D

Много запетаи, много нещо. Ха-ха.

преди 11 часа, hudyr написа:

Ако това е да си в крак с модата, предпочитам да съм _________

Клише след клише, внимавай какво си пожелаваш, че може да се случи ! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предлага се от
LikeLocator

Програмист
Изпратете имейл до pep2ry@abv.bg
Здравейте,скоро попаднах на новият летен хит в приложенията-LikeLocator

:no-no:

Редактирано от lupis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като контра/горе/долу/:) на това приложение Касперски  пусна наскоро едно приложение ,с което ако ти звъни анонимен , непознат телефон да разбереш , ВСИЧКО ЗА НЕГО!;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.