Премини към съдържанието
KGKulata

Телефона ми не разпознава USB

Препоръчан отговор

KGKulata    468

Здравейте!Днеска си купих едно кабелче V8-OTG за да мога да преглеждам файловете си от USB  на смартфона ми LG K10.След повече от десет опита и инсталиране на няколко приложения от Google Play не постигнах никакъв резултат-просто все едно няма флашка.На таблета на детето който е Huawei флашката и съдържанието и излизат веднага а на мойто LG K10 нямаше резултат.В You Tube видях няколко видеофайла как веднага се разчита флашката на LG K10 модел 2017 год.а на моя който е от 2016г.LG k10 модел LG-K420n няма резултат.Някойможе ли да ми каже дали проблема е в годината на производство или по настройките е проблема....нещо да променя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Eternal Life    1953
    преди 23 минути, KGKulata написа:

Здравейте!Днеска си купих едно кабелче V8-OTG за да мога да преглеждам файловете си от USB  на смартфона ми LG K10.След повече от десет опита и инсталиране на няколко приложения от Google Play не постигнах никакъв резултат-просто все едно няма флашка.На таблета на детето който е Huawei флашката и съдържанието и излизат веднага а на мойто LG K10 нямаше резултат.В You Tube видях няколко видеофайла как веднага се разчита флашката на LG K10 модел 2017 год.а на моя който е от 2016г.LG k10 модел LG-K420n няма резултат.Някойможе ли да ми каже дали проблема е в годината на производство или по настройките е проблема....нещо да променя?

Здравей!

Пробвай с това!  Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26988

А в настройките активиран ли е Debugging mode?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KGKulata    468
    преди 1 час, Eternal Life написа:

Здравей!

Пробвай с това!  Успех!

Благодаря за съвета  ама пак без резултат.Дори пробвах още две подобни приложения и на едното с червен хикс пишеше че не подържа OTG...просто не мога да повярвам че е истина.

преди 55 минути, ExaFlop написа:

А в настройките активиран ли е Debugging mode?

Къде в настройте се намира Debugging mode?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26988

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hudyr    481

Трябва да отключиш developer options, но това не е от значене. Самият телефон не поддържа OTG. Някъде бях чел, че и самото му USB не пуска достатъчно ток, за да захрани някои USB флашки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KGKulata    468
    преди 35 минути, hudyr написа:

Трябва да отключиш developer options, но това не е от значене. Самият телефон не поддържа OTG. Някъде бях чел, че и самото му USB не пуска достатъчно ток, за да захрани някои USB флашки.

Намерих след седем почуквания Debugging mode ама пак нищо.Явно модела(говоря за моя LG К-10  2016год.)  е абсолютно дърво и слаба машина.Не чете от флашка,батерията е слаба и пада бързо....да видя какви недостатъци още ще открия.Имам  един въпрос....Отключих опцията за разработчиците и от горе в дясно се пуска и спира...как да я заключа за да не се вижда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    hudyr    481
    преди 39 минути, KGKulata написа:

как да я заключа за да не се вижда?

Изключваш я и след това изчистваш данните на Settings(Настройки). Спокойно, това НЕ нулира никакви настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.