Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Италианска музика

А@@@
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 74
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Извинавам се , ако съм обидил някой почитател на хубавата италианска музика! Просто ми стана много смешно от този клип и за това го споделям, за да подобря нечие настроение:P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много Любима:

и тази също ... 10 мин. я търся в "по-приличен " клип ... :mad:   всяка песен от колекцията ми трябва да се търси във друга алтернатива , баси ..

ето още една класика :

Редактирано от _sirena_ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.09.2017 г. в 14:58, notabene написа:

От него , ей тази ми е Любимата .... 

Обаче тук клипа не ми харесва ... моите клипове бяха много яки на тази песен .. 

ама изтриха Любимата ми тема "Онзи Миг Блажен .."  заради клипа към точно тази песен .. 

Тя ми беше за музикален фон на темата .. 

еее ххх :(

ето още :

чувствен много ...мхм ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една легендарна песен , легендарни изпълнители с зашеметяващи гласове: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...