Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет .
Ситуацията е следната :
Имам проблем със съседи на които им лае кучето през нощта и направо е ужас .Не може да се спи а детето ми като отиде на училище направо спи там :(
Говорих със тия като човек но реакция няма от тяхна страна ! Виках и полиция но и те нищо не направиха . А да утрепя животинчето ...Не ми е опция .Аз като цяло обичам кучетата и в случая са виновни стопаните че не предприемат мерки !
Та да си дойда на думата :)
Трябва ми програма или файл със определен звук който създава дискомфорт при хората и примерно да си го запиша на диск и да го насоча нощтно време към съседите и те да не могат да спят както моето семейство !
Нещо от сорта като кучегоните само че да действа при хора !
( в случая за не разбралите ... Нямам в предвид да пусна силна музика :)  )
Благодаря предварително .

Редактирано от dzaabo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не си запишеш ама онази свирка, която само кучетата чуват?  :wink12:

Ако не стане със запис си купуваш свирката и я надуваш цяла нощ с компресор. Безшумен компресор е примерно от хладилник.

Ако не ти се харчат пари или не ти се занимава си купи тапи за уши. Аз живея вече на много приятно място и мога да режа с шлайф машина цяла нощ. Голям кеф е спокойствието.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, dzaabo написа:

Трябва ми програма или файл със определен звук който създава дискомфорт при хората и примерно да си го запиша на диск и да го насоча нощтно време към съседите и те да не могат да спят както моето семейство !

Не знам защо се сетих за този филм

Цитат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, nikolela написа:

Що не си запишеш ама онази свирка, която само кучетата чуват?  :wink12:

Ако не стане със запис си купуваш свирката и я надуваш цяла нощ с компресор. Безшумен компресор е примерно от хладилник.

Ако не ти се харчат пари или не ти се занимава си купи тапи за уши. Аз живея вече на много приятно място и мога да режа с шлайф машина цяла нощ. Голям кеф е спокойствието.

За съжаление дадох 50 лева за подобна играчка :)
Дазер ли е дизер ли е ...Все тая как се произнася :)
Като го пусна и тва псе вместо да бяга откача още повече :(
Колкото и да обичам кучетата ...
Явно това няма да живее дълго ....
Благодаря за съвета все пак !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, dzaabo написа:

За съжаление дадох 50 лева за подобна играчка :)
Дазер ли е дизер ли е ...Все тая как се произнася :)
Като го пусна и тва псе вместо да бяга откача още повече :(
Колкото и да обичам кучетата ...
Явно това няма да живее дълго ....
Благодаря за съвета все пак !

Скача, щот има енергия.  Имай търпение. И брат ми има едно куче, все едно е на стероиди.  Голяма откачалка, но като му свърши енергията не го търси за нищо.

От друга страна, нали искаш и собствениците на кучето да не спят? Така ще намразят кучето и може да го пратят при роднина в някоя селска къща. За какво ти е да им пускаш силна музика или неприятни среднощни записи и те да ти викат полиция или да те намразват.  Надувай свирката и дразни главния дразнител.:D

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, nikolela написа:

Скача, щот има енергия.  Имай търпение. И брат ми има едно куче, все едно е на стероиди.  Голяма откачалка, но като му свърши енергията не го търси за нищо.

От друга страна, нали искаш и собствениците на кучето да не спят? Така ще намразят кучето и може да го пратят при роднина в някоя селска къща. За какво ти е да им пускаш силна музика или неприятни среднощни записи и те да ти викат полиция или да те намразват.  Надувай свирката и дразни главния дразнител.:D

Намерих си едно нещичко :) Снощи го пробвах на музикалната си система като изкарах колоните навън , усилих до дупка  и ги насочих срещу комшиите :)
Ми да ви кажа .......Кучето избяга а тия запалиха лампите ...Явно съм успял :) Сега аз ще ги тормозя поне месец в 03 часа посред нощ да видят как е човек да не спи  .
Наистина това дето намерих не е това дето търсех но и то върши работа .

ДДД.mp3

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9/25/2017 в 23:39, dzaabo написа:

Намерих си едно нещичко :) Снощи го пробвах на музикалната си система като изкарах колоните навън , усилих до дупка  и ги насочих срещу комшиите :)
Ми да ви кажа .......Кучето избяга а тия запалиха лампите ...Явно съм успял :) Сега аз ще ги тормозя поне месец в 03 часа посред нощ да видят как е човек да не спи  .
Наистина това дето намерих не е това дето търсех но и то върши работа .

ДДД.mp3

Ти, си много долен :D:D:D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, има много, ама много  крещящо решение за твоя проблем..Щом не искаш да се занимаваш директно с тях или с кучето ето -  thumb8_91517d4ea94b727a68abd5cff15b9183.

Предполагам знаеш как се използва върху съседската врата .. :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-проста за ползване е audacity.

Най-добре им пускай някакъв ВЧ тон или бял шум, ако имаш корави пищялки, които нямат риск да изгорят.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Филипов, ти си завършен садист :D
Е, или поне предложението ти е тотално садистистично.
Жалко, че източникът вечe е недостъпен.
Компилацията се разпространява на диск - $2,50-4,90
или с търсене с низ
"revenge-cd-20-formas-de-vengarte-de-tus"

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега потърсих - на рутракера го има - цели 2 броя. За мераклиите -хешовете

0AEBB311CC648502A1C8AAFE540DF47A1BB9F179

767DB60474FF64951957D9D4EBF703E1A43D933E

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.10.2017 г. в 15:29, karatista92 написа:

Пич, има много, ама много  крещящо решение за твоя проблем..Щом не искаш да се занимаваш директно с тях или с кучето ето -  thumb8_91517d4ea94b727a68abd5cff15b9183.

Предполагам знаеш как се използва върху съседската врата .. :D

Хи хи ..Идеята ми допада :) Но грешката е в мене че не доуточних че става въпрос за къща !

на 1.10.2017 г. в 17:43, lupis написа:

Ето- избирай си и кажи ефекта:

http://genealogic.narod.ru/audio/generator.htm

Идеално е 
Само че с това и аз няма да спя хи хи ....Но пък като ме събудят .....Ще го пробвам довечера  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.