Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Захранване - Output 400W , rated 350 (Ако това не е точно инфо което искате ми кажете кое да погледна аз това забелязах 1-во.)
Intel Core2 Duo E8200 2.66GHz/6MB/ 
DDR2
1.75 ГБ RAM (Имам още 1 слот свободен.)
Та ще ми стигне ли видеото (nVidia GeForce 8600GT) за CS 1.6

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо да споделиш марката и модела на захранващия блок.

Видео картата също можеш да споделиш за нея с колко и каква видео памет е.

Не на последно място може да се уточни под каква ОС и на какъв монитор ще се играе въпросната игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То пък щото CS 1.6 е изключително взискателна... На Pentium 4 и 7300LE в PCI-E x4 слот CS 1.6 върви със 100 кадъра(не, че се виждат, след като мониторът беше 60Hz). От тук мога да си заложа и двете глави, че 1.6 ще бъде като minesweeper за C2D с 8600GT:
- E8200 е много по-напред в еднонишковата производителност от P4 531
- 8600GT е много по-напред в производителността от 7300LE(те цифрите и буквите си го казват)

Единствено трябва да разберем дали видеото иска 6-pin и точния модел на захранването.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Георги Л. написа:

Захранване - Output 400W , rated 350 (Ако това не е точно инфо което искате ми кажете кое да погледна аз това забелязах 1-во.)
Intel Core2 Duo E8200 2.66GHz/6MB/ 
DDR2
1.75 ГБ RAM (Имам още 1 слот свободен.)
Та ще ми стигне ли видеото (nVidia GeForce 8600GT) за CS 1.6

Да , аз съм го играл преди със същата видео карта , няма да имаш проблем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hudyr написа:

То пък щото CS 1.6 е изключително взискателна... На Pentium 4 и 7300LE в PCI-E x4 слот CS 1.6 върви със 100 кадъра(не, че се виждат, след като мониторът беше 60Hz). От тук мога да си заложа и двете глави, че 1.6 ще бъде като minesweeper за C2D с 8600GT:
- E8200 е много по-напред в еднонишковата производителност от P4 531
- 8600GT е много по-напред в производителността от 7300LE(те цифрите и буквите си го казват)

Единствено трябва да разберем дали видеото иска 6-pin и точния модел на захранването.

Модела му е 'Asus' (made in china от доста годинки съм с тази машинка) а за пин-а как да го видия?  

преди 15 минути, Eternal Life написа:

Да , аз съм го играл преди със същата видео карта , няма да имаш проблем!

Колко ГБ беше видеото? 

Предлагайте некви видеа до 50 лв които да ми докарат 100 кадърчета в cs. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както и да ти се каже, ти пак няма да схванеш, че за 1.6 не ти трябва сериозен хардуер...

преди 51 минути, Георги Л. написа:

Колко ГБ беше видеото? 

Какви гигабайти, бе, човек? Играта е създадена, когато видео картите са били по 64MB и графични ядра като за minesweeper графика. Човека ти каза "същата видео карта, няма проблем", аз ти дадох пример с много по-рехави части, които пак докарват 100 кадъра, какво повече искаш да чуеш?

преди 57 минути, Георги Л. написа:

Модела му е 'Asus' (made in china от доста годинки съм с тази машинка) а за пин-а как да го видия?  

Нищо не си разбрал от това, което питах. Снимай си лепенката на захранването и покажи тая 8600GT, която гледаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Георги Л. написа:

Видеото за което питах - https://www.olx.bg/ad/nvidia-geforce-8600gt-ID6gMP6.html#85ff0925e7
Захранването - 

imgres.jpg

Моята беше с вентилаторче  (256мб беше) ,тия с радиаторите се развалят по - бързо , избягвай да си закупваш с радиаторче!

Ето ти нещо добро - http://sofiacomputers.net/video-karti-ceni-detajli.php?id=9831

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Георги Л. написа:

Колко ГБ беше видеото? 

Предлагайте некви видеа до 50 лв които да ми докарат 100 кадърчета в cs. 

Е, ти ако търсиш толкова евтини чаркове, едва ли имаш скъп монитор над 100мц...  Не знам за какво ги търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Jawbreaker написа:

Е, ти ако търсиш толкова евтини чаркове, едва ли имаш скъп монитор над 100мц...  Не знам за какво ги търсиш.

Не забелязах , а монитора е 60 Hertz .

преди 10 часа, Eternal Life написа:

Моята беше с вентилаторче  (256мб беше) ,тия с радиаторите се развалят по - бързо , избягвай да си закупваш с радиаторче!

Ето ти нещо добро - http://sofiacomputers.net/video-karti-ceni-detajli.php?id=9831

Сигурен ли си че ще ми докара 100 FPS :emoji_smiley-19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбери, че абсолютно ВСЯКА видео карта, предлагана в магазините, ще ти докара 100-те кадъра, дори да е най-евтината.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, hudyr написа:

Разбери, че абсолютно ВСЯКА видео карта, предлагана в магазините, ще ти докара 100-те кадъра, дори да е най-евтината.

Мерси за точни отговор, може да се заключи темата. Благодаря Ви! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Jawbreaker написа:

Спести някой друг лев и купи машина за cs go

cs;go не ми трябва всичко това беше за cs(hns,bb,zp не играя класик сървъри),wow некви леки игри които си ги играем  друго всичко ми е излишно.
Благодаря Ви за помоща 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1.10.2017 г. в 1:06, Jawbreaker написа:

Спести някой друг лев и купи машина за cs go

CS GO e Пълна боза истината е вече одъртелия 1.6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.