Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, аз съм аматьор в фотографията и искам да си закупя нов фотоапарат койте да бъде бюджетен. Ако може да бъде първа употреба до 600 лева.

Благодаря за вниманието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то не са много вариантите. В тоя ценови клас едва ли има понятие "добър". 

Но ако имаш някакви изисквания, трябва да знаеш какви са те и да избираш по-малкото зло. Сега за 600 лева не може да си вземеш ни добър DSLR, ни добър лаптоп (дори и бюджетен), ни  добър компютър, ни добър хладилник дори, да не говорим за телевизор. Хубавите неща преди 5 години почваха от 1000 лева нагоре, сега почват от 1500-2000 лева. 

И между другото, аз досега не съм срещал нов DSLR  под 600 лева. Или си промени параметрите и ли се откажи от идеята за нов DLSR, освен ако не искаш примерно някой Nikon D3300  за 650 лева. Тялото. 

Редактирано от BG-Team-DRIFT (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, BG-Team-DRIFT написа:

освен ако не искаш примерно някой Nikon D3300  за 650 лева. Тялото. 

Както си се изразил тук излиза че Nikon D3300 не е хубав бюджетен фотоапарат?Щях да му го препоръчвам...!

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Димитър 59 написа:

Както си се изразил тук излиза че Nikon D3300 не е хубав бю

Не, просто изборът е между 1-2 модела, които в момента се продават. Но и те дори не падат до 600 лева.  А и е важно какво му трябва на човек. Примерно може да иска да има и FullHD  с 60 fps или нещо от сорта на въртящ се екран. Като тръгнеш да купуваш, имаш някакви изисквания. Може да искаш да си обработваш RAW  формата и затова да ти трябва подобна техника. Може и куп други идеи да имаш, но винаги се знае какво се цели. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли всъщност му трябва на аматьор?Той не знае какво иска,а да вземе нещо което да разучава в последствие.Аз имам Nikon D3300 почти от две години,затова реагирах така.Общите впечатления от  него са ми,че за фото е доста добър,за видео също.Не ми харесва единствено при снимане на видео с динамична картина,при приближаването на обект или отдалечаването,бави фокусирането.Не само бави,но разминава фокуса за секунда,все едно ръчно въртиш настройването от едната крайност в другата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.