Премини към съдържанието
sten90

Може ли да се ъпгрейдне ОС на Самсунг Galaxy Xcover?

Препоръчан отговор

Телефонът има 165 мегабайта вътрешна памет и 316 мегабайта РАМ. Андроида е 2.3.6. По стандартния начин не може да се актуализира. Като пусна проверка и ми излиза грешка: "Google Talk не успя да влезе в профила ви..." Има ли значение, че в момента няма СИМ карта в телефона или причината е другаде? Чувал съм, че има и неофициален начин, но сега като потърсих и се оказа, че проекта Cyanogenmod вече е прекратен - тоест много съм закъснял. Ако изобщо е възможно - каква по-нова версия Андроид може да работи на такъв хардуер? Идеята ми е ако може да използвам апарата за нещо повече от будилник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Принципно има такъв вариант. Но за коя серия става дума защото  Xcover има няколко модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния ъпгрейд за този модел беше 2014-07-24 за версия на софтуер 2.3.6. и според мен няма смисъл да правиш такъв. Направи си Хард-Ресет на системата

ще ти върни завотските настройки като ти поправи и някой грешки в самия софтуер.

Samsung Galaxy S5690 Xcover

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да кажем, че го направя този хард ресет и онази грешка с Google Talk изчезне. Ще мога ли с тази ОС да вляза в "магазина" на Гугъл и да намеря някакви работещи програми? От аналогичния "магазин" на Самсунг ми съобщават, че приемат версии на Андроид над 4...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако имаш място за микро SD сложи такава 

. Би трябвало да ти се ъпдейтват приложенията автоматично  а за тази цел ти трябва памет.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да му ъпгрейдваш на телефончето. Жизненият му цикъл приключи. С тези характеристики няма практическо приложение. Масово приложенията искат минимум ICS(4.0.x) и изискват ресурс, който телефончето не може да предостави..

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Четох(в howtogeek) за една идея - да се използва таблет/смартфон като допълнителен дисплей - за икони и др. спомагателна информация. Но в моя случай и това няма да стане - трябвало да се инсталира някаква програма, а и с този малът дисплей...

Благодаря все пак за участието!

Странното е, че този толкова стар телефон с толкова скромна камера имаше една много смислена за мен функция - да си избирам резолюцията на снимките. Докато доста по-новия и уж с доста добра камера G4 няма такава опция за камерата.

Редактирано от sten90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.