Премини към съдържанието
sten90

Търся възможно по-пълна онлайн ТВ програма

Препоръчан отговор

Здравейте. Засега ползвам един сайт - в горната част на страницата пише "ТВ.Програма.BG", но по някаква причина в адресното поле на браузъра се мъдри някаква безсмислена комбинация от букви и цифри.  Сайта е горе-долу добър на вид, предаванията се обновяват с времето, но понеже съм към Булсатком - има доста канали, които ги няма в онази програма. По принцип има програмен справочник на "Фюжън"-а, но по различни причини не ми е много удобно да го ползвам. Някой има ли по-добри предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един който ползвам от време на време - Tелевизионни канали.

Също така има android приложения - ако имаш къде да ги ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш познат с булшитком, караш го да се рег, слагаш bluestacks player на Уиндоус, по тоя начин  не може да те хванат, че гледаш -  слагаш си бул шит приложението и с тяхното мейл и парола гледаш, както правя аз :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, vstoitsov написа:

Ако имаш познат с булшитком, караш го да се рег, слагаш bluestacks player на Уиндоус, по тоя начин  не може да те хванат, че гледаш -  слагаш си бул шит приложението и с тяхното мейл и парола гледаш, както правя аз :D

Добре правиш, но познатите ти как се навиват те да плащат, пък ти да гледаш без да плащаш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Ето още един който ползвам от време на време - Tелевизионни канали.

Също така има android приложения - ако имаш къде да ги ползваш.

Ще го пробвам. Иначе - ето така изглежда "моят" програмен справочник: http://www.xn----8sbafg9clhjcp.bg/p/Филми/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, plamen_petrov_80 написа:

Кои канали ти липсват?

Ползвам пълния пакет на Булсатком и всъщност има канали, които така и не съм "стигнал" до тях - почти или изобщо. От филмовите има 3 специфични - Action+, Cinema+, Comedy+ - нямам идея каква им е схемата в смисъл дали са специално за Булсатком. F+/Sport+(май ги видях в "твоя" справочник) по принцип са спортни, но понякога има и документални/научни предавания. Има 3 канала FilmBox, един куп Explorer/History(които май са по-зле от "стандартното Discovery", но все пак)...

Общо взето - ще е много хубаво ако може на една страница да виждам например документалните предавания, на друга - филмите/сериалите за деня.

Редактирано от sten90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.