Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет,

Предполагам че темата е за тук. Намерих обява за работа свързана с недвижими имоти. Кандидатствах и ми се обадиха. Става дума за позиция Консултант в агенция за недвижими имоти. Агенцията така като четох за нея в нета ми се струва добра и едва ли правят измами. Мои познат ми каза преди време че често доста  обяви в разни агенции били фалшиви и така просто правели реклама.  Доколкото знам ще съм на граждански договор ако ме вземат и съответно ще получавам около 51 процента приход от сделка. Това гражданския договор съм чел че не е като трудовия договор. При трудовия има някак си по строги правила, а граждаанския не е толкова обвързан с българското законодателство. Един мои приятел ми каза това е за теб и аз щети помагам с кредитите тъй като тои бачка в Сибанк. Като си подадох документите още на другия ден ми се обадиха. Все пак да пробвам. 

Ето самата обява. Няма да казвам името на агенцията.

КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ:
Основна роля на позицията:
- Ръководене на целия процес на една продажба
- Проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти
- Разработване на съществуващата клиентска база и търсене на нови клиенти
- Провеждане на срещи, огледи и преговори с купувачи и продавачи
- Изграждане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите и получаване на препоръки.
Изисквания към кандидата:
- средно или висше образование

- умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори
- мотивация за постигане на високи доходи/резултати
- добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
- аналитично мислене и желание за работа и развитие
- Мотивация за успех и развитие с дългосрочна перспектива в областта на недвижимите имоти
- съпричастност към работата, честност, самодисциплина
- шофьорска книжка /желателно/
- Една или повече години опит в недвижимите имоти ще се счита за предимство.
Компанията предлага отлични възможности:
- Силен старт на кариерата Ви с двумесечна интензивна въвеждаща програма
- Работа в динамичен и опитен екип

Да приемам ли. Дали ще е лесно или просто няма да има никаква полза.

Редактирано от Leso Pesho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Leso Pesho написа:

Привет,

Предполагам че темата е за тук. Намерих обява за работа свързана с недвижими имоти. Кандидатствах и ми се обадиха. Става дума за позиция Консултант в агенция за недвижими имоти. Агенцията така като четох за нея в нета ми се струва добра и едва ли правят измами. Мои познат ми каза преди време че често доста  обяви в разни агенции били фалшиви и така просто правели реклама.  Доколкото знам ще съм на граждански договор ако ме вземат и съответно ще получавам около 51 процента приход от сделка. Това гражданския договор съм чел че не е като трудовия договор. При трудовия има някак си по строги правила, а граждаанския не е толкова обвързан с българското законодателство. Един мои приятел ми каза това е за теб и аз щети помагам с кредитите тъй като тои бачка в Сибанк. Като си подадох документите още на другия ден ми се обадиха. Все пак да пробвам. 

Ето самата обява. Няма да казвам името на агенцията.

КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ:
Основна роля на позицията:
- Ръководене на целия процес на една продажба
- Проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти
- Разработване на съществуващата клиентска база и търсене на нови клиенти
- Провеждане на срещи, огледи и преговори с купувачи и продавачи
- Изграждане на дългосрочни взаимоотношения с клиентите и получаване на препоръки.
Изисквания към кандидата:
- средно или висше образование

- умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори
- мотивация за постигане на високи доходи/резултати
- добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
- аналитично мислене и желание за работа и развитие
- Мотивация за успех и развитие с дългосрочна перспектива в областта на недвижимите имоти
- съпричастност към работата, честност, самодисциплина
- шофьорска книжка /желателно/
Компанията предлага отлични възможности:
- Силен старт на кариерата Ви с двумесечна интензивна въвеждаща програма
- Работа в динамичен и опитен екип

Да приемам ли. Дали ще е лесно или просто няма да има никаква полза.

Добре де Google не хапе. Потърсете малко информация. Всичко наготово. И какво значи да приемам ли? 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Leso Pesho написа:

в разни агенции били фалшиви и така просто правели реклама

така е

викат те на интервю за общи приказки и загуба на време

ако ти кажат" ще ти се обадиме "

им кажи" ше  ми се обадите друг път."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гражданския договор отдавна го имам на компютъра. Даже и други договори имам свалени от разни правни сайтове. Въпроса ми е дали като работа е доста напрегната или не е кой знае какво. А дали има полза. Дали няма да се вкарам в някаква бела и после прокурори  ще ми чукат на вратата

Ето на какво попаднах.

http://bellissimaconsult.info/

http://primoplus.bg/кариера/

http://aconsult-bg.com/работа-при-нас/консултант-недвижими-имоти/

http://www.legalex.bg/bg/services/недвижими-имоти-4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Yvan Sergeev написа:

така е

викат те на интервю за общи приказки и загуба на време

ако ти кажат" ще ти се обадиме "

им кажи" ше  ми се обадите друг път."

Ти пак не четеш. Човека са го одобрили.

преди 12 минути, Leso Pesho написа:

Аз гражданския договор отдавна го имам на компютъра. Даже и други договори имам свалени от разни правни сайтове. Въпроса ми е дали като работа е доста напрегната или не е кой знае какво. А дали има полза. Дали няма да се вкарам в някаква бела и после прокурори  ще ми чукат на вратата

Ето на какво попаднах.

http://bellissimaconsult.info/

http://primoplus.bg/кариера/

http://aconsult-bg.com/работа-при-нас/консултант-недвижими-имоти/

http://www.legalex.bg/bg/services/недвижими-имоти-4

Ами тогава ако те влече подобна работа отиди и опитай. Няма да съжаляваш, дори и да не се задържиш в тази област.  ЩЕ натрупаш опит, който ще ти е полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жените са с предимство

единственият ти шанс е да имаш връзки

на мен ако ми се обадят  за някаква  работа още от телефона ги питам ако ми хареса ще ме назначите ли 

и ако започнат да ми усукват  им кажа че ще отида и им вържа тенекия.

щото съм минал през  десетки интервюта и им знам  цялата постановка .

преди 9 минути, Емил Костов написа:

Ти пак не четеш. Човека са го одобрили.

одобрили са го друг път той даже не е ходил

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Ами тогава ако те влече подобна работа отиди и опитай. Няма да съжаляваш, дори и да не се задържиш в тази област.  ЩЕ натрупаш опит, който ще ти е полезен.

няма шанс да натрупа опит не е жена няма и връзки .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

жените са с предимство

единственият ти шанс е да имаш връзки

на мен ако ми се обадят  за някаква  работа още от телефона ги питам ако ми хареса ще ме назначите ли 

и ако започнат да ми усукват  им кажа че ще отида и им вържа тенекия.

щото съм минал през  десетки интервюта и им знам  цялата постановка .

няма шанс да натрупа опит не е жена няма и връзки .

Да, прав си! Моля грешка. Извинения. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Yvan Sergeev написа:

Хах. Намерих им адреса и ще отида другата седмица. Но как да се представя все още нямам представа. Между другото жена ми се обади.

Те още като са ми видели СВ-то и другите документи явно са си казали - перфектният кандидат или поредния балък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Емил Костов написа:

Силен старт на кариерата Ви с двумесечна интензивна въвеждаща програма

преди 32 минути, Емил Костов написа:

и една обява не са кадърни да направят ......

преди 10 минути, Leso Pesho написа:

Те още като са ми видели СВ-то и другите документи явно са си казали - перфектният кандидат или поредния балък.

я да го погледнеме  без имена  и  лични цифри

може да ти намериме  нещо

или поне да ти дадеме безпристрастно мнение.

преди 11 минути, Leso Pesho написа:

Между другото жена ми се обади.

Не се радвай жените са гадни измамни копеленца 

лъжата им идва от вътре

за мъж е по  друго

ако не си е капут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Yvan Sergeev написа:

и една обява не са кадърни да направят ......

Важното е да се пробвам. Дали ще се окажа перфектния кандидат или поредния балък ще видя. 

Ама няма да съм на твърда заплата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Leso Pesho написа:

Важното е да се пробвам. Дали ще се окажа перфектния кандидат или поредния балък ще видя. 

Ама няма да съм на твърда заплата.

Ако ти поднасят за подпис веднага договор искай го да си го четеш вкъщи на спокойствие и го пусни тука да го прочета. Тогава ще мога да ти кажа дали има уловки разни. Не подписвай нищо там на място.
Имах една позната която правеше точно това, ама за себе си. Пари не изкарваше достатъчно та беше отворила и брачна агенция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Белгиеца написа:

Имах една позната която правеше точно това, ама за себе си. Пари не изкарваше достатъчно та беше отворила и брачна агенция.

Искаш да кажеш че е правила псевдо измами с цел да припечелва. Да се стабилизира финансово искам да кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В понеделник бях при тях. Много добре разговарях със шефката. Даже ми сподели че няма да е граждански, а трудов договор. Но така и не ми каза дали ме одобрява

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 08/12/2017 в 18:16, Leso Pesho написа:

Но така и не ми каза дали ме одобрява

Не те одобрява, защото не си достатъчно нагъл измамник, не ти е в кръвта просто.
За да я вършиш тая работа, трябва да си леко откачен. Да бе шантав трябва да си, иначе няма да можеш да се гледаш в огледалото сутрин ако си нормален. При тази работа пробутваш изключително лоши жилища, на хора които не си дават сметка, че няма да имат пари да ги ремонтират и ще живеят при лоши условия следващите 15 години.
А ства въпрос за скъпото нещо което някого ще са купили. Значи ти им съсипваш живота, за да изкараш 50% комисионна от печалбата за агенцията.
По-лесно се живее когато лъжеш за по-малки суми пари повече хора, така на никого не си му съсипал живота, а ти си изкарал пари.
При мен тази професия се слави с доста нагли измами чрез подписване на договори които не разбират клиентите. И нотариусите са съучастници. 
Шефката може да те одобри, само ако сам ѝ обясниш как точно ще ги подмамваш да се подписват клиентите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Белгиеца написа:

Не те одобрява, защото не си достатъчно нагъл измамник, не ти е в кръвта просто.
За да я вършиш тая работа, трябва да си леко откачен. Да бе шантав трябва да си, иначе няма да можеш да се гледаш в огледалото сутрин ако си нормален. При тази работа пробутваш изключително лоши жилища, на хора които не си дават сметка, че няма да имат пари да ги ремонтират и ще живеят при лоши условия следващите 15 години.
А ства въпрос за скъпото нещо което някого ще са купили. Значи ти им съсипваш живота, за да изкараш 50% комисионна от печалбата за агенцията.
По-лесно се живее когато лъжеш за по-малки суми пари повече хора, така на никого не си му съсипал живота, а ти си изкарал пари.
При мен тази професия се слави с доста нагли измами чрез подписване на договори които не разбират клиентите. И нотариусите са съучастници. 
Шефката може да те одобри, само ако сам ѝ обясниш как точно ще ги подмамваш да се подписват клиентите. 

Ти сериозно ли?

Аз като влязох в офиса бях малко притеснен и веднага забелязах консултантите. След това дойде шефката и влязохме в кабинета дори без да се здрависаме. Разговаряхме доста и когато я попитах дали си позволяват да лъжат тя каза че това не е техния начин и просто е забранено при тях. С други думи тя искаше да ми каже че не е добре да лъжеш хората и да ги правиш на балами. Набързо ми прегледа СВ-то и каза че имам данните и че не се изисква висше образование за това. Трябвало социални умения, да печелиш доверие, но без интриги. 

Не зная, но според мен не е добре да се лъжат хората особено когато става дума за покупка или продажба на нещо толкова голямо.

Преди години един серсемин ме беше завлякъл със 800 лв, но така и не мога да го открия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Белгиеца написа:

съвсем сериозно ти казвам че няма да те вземе 

Ами сега. Баси кифлата на която съм попаднал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

типично викане за общи приказки и обява с цел рeклама.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Yvan Sergeev написа:

типично викане за общи приказки и обява с цел рeклама.

на рекламата ѝ беше даден успешен отпор с антиреклама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма лоша реклама

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.