Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добра вечер!

Значи от 2-3 дена, когато се опитвам да вляза в социалната мрежа Facebook, ми изписва 90% от опитите ето това : http://prikachi.com/images.php?images/308/9237308H.jpg . Във всички други сайтове, които посещавам си влиза, само във фейсбук не иска, а случайно вляза ли, максимално ми лаги ( сече, забива ). От тия 2-3 дена, които почна да ми излиза тоя проблем, същата работа и е от телефона. Пускам си WiFi и уж пише, че съм свързан, а всъщност не съм. Не зарежда нищо, влизам в messenger и пише ''Connecting'' постоянно и в известията ми излиза някакво...''цъкни тук да те прехвърли в браузара да довършиш connect-ването към messenger'' , цъкам и ми излиза подобен проблем на тоя по-нагоре дето ви написах за Фейсбук само че през браузара на компютъра - че този сайт бил еди си какво, хакери, глупости... Някой да има представа какво да правя? Да преинсталирам компютъра или ида звънна на доставчика? :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, nuttshell9631 написа:

Добра вечер!

Значи от 2-3 дена, когато се опитвам да вляза в социалната мрежа Facebook, ми изписва 90% от опитите ето това : http://prikachi.com/images.php?images/308/9237308H.jpg . Във всички други сайтове, които посещавам си влиза, само във фейсбук не иска, а случайно вляза ли, максимално ми лаги ( сече, забива ). От тия 2-3 дена, които почна да ми излиза тоя проблем, същата работа и е от телефона. Пускам си WiFi и уж пише, че съм свързан, а всъщност не съм. Не зарежда нищо, влизам в messenger и пише ''Connecting'' постоянно и в известията ми излиза някакво...''цъкни тук да те прехвърли в браузара да довършиш connect-ването към messenger'' , цъкам и ми излиза подобен проблем на тоя по-нагоре дето ви написах за Фейсбук само че през браузара на компютъра - че този сайт бил еди си какво, хакери, глупости... Някой да има представа какво да правя? Да преинсталирам компютъра или ида звънна на доставчика? :( 

Като за начало пробвай през друг доставчик или през мобилните данни от телефона си, за да видим дали ще имаш същото съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

/OFF/

Да... ако трябва да е Български хостинг за изображения, аз лично бих ползвал http://picbg.net  , но принципно си ползвам https://imgur.com/

"Прикачи",album.bg , АБВ... = все едно и също.... не се препоръчват ! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Връзката ви не е поверителна

Възможно е извършители на атака да опитват да откраднат информацията ви отwww.facebook.com (например пароли, съобщения или номера на кредитни карти).Научете повече

Ето това ми изписва когато отварям фейсбук. А от тела като включа WiFi , влизам в mesenger и ми пише Click here to connect from browser, цъкам и ми излиза някакъв сайт с име на някакво IP  и пише Norton Safe нещо си..., понякога и на компютъра излиза ,  а аз даже нямам Norton Safe инсталиран като add в браузера на телефона или компютъра. Иначе примерно като влеза от браузара в спортал от телефона си влиза без проблем, но в приложенията като фейсбук , mesenger, instagram пише, че нямам нет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занули настройките на рутера. Настрой го наново и виж дали проблема остава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как става тази магия? Като пробвам да влезна в 192.168.1.1, пиша admin/admin и ми изписва ''изисква се удостоверение връзката не е частна'' и не иска да влезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде по рутъра има или отвор за кламер или бутонче с надпис Reset. Бръкни с кламер и натисни - ще усетиш щракванвто. Задръж натиснато за 30 секунди. Изключи рутъра докато държиш натиснат Reset бутона. Изачакай 30 сек. с натиснат бутон. Включи рутъра и продължи да държиш натиснат бутона още 30сек.

Сега пробвай да влезеш на адрес 192.168.1.1 или 192.168.0.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.