Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. За 2-ри път попадам на вода за уста, която направо след 10 секунди започва да ми изгаря езика и бузите отвътре. Няма срок на нея, затова не знам дали е минала годността й, но е отвратителна и на вкус и въобще няма как да се изжабуркаш 30 секунди с нея, след като на 10-15 вече не може да издържаш. Имам чувството, че има нафталин вътре. Не знам това ли е модела й, такава ли си е или 100 процента й има нещо? За 2-ри път ще изхвърля бутилка за 10 лева ... 

https://apteka.framar.bg/30013781/вода-за-уста-listerin-cool-mint-500-мл-

Ето тази трябва да е. 

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти нещо ни пускаш по пързалката ли а

как да няма срок на годност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като има алкохол в нея, спирт, какво очакваш да ти се случи с устата бе?! Във "вести" казват, че трябва да избягваш водата с алкохол, за да нямаш лош дъх след това. Ще се ощавиш не, ами игличини през очите ще ти изскачат, ще бъдеш червен като вампирясал! :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, qnkov написа:

Здравейте. За 2-ри път попадам на вода за уста, която направо след 10 секунди започва да ми изгаря езика и бузите отвътре. Няма срок на нея, затова не знам дали е минала годността й, но е отвратителна и на вкус и въобще няма как да се изжабуркаш 30 секунди с нея, след като на 10-15 вече не може да издържаш. Имам чувството, че има нафталин вътре. Не знам това ли е модела й, такава ли си е или 100 процента й има нещо? За 2-ри път ще изхвърля бутилка за 10 лева ... 

https://apteka.framar.bg/30013781/вода-за-уста-listerin-cool-mint-500-мл-

Ето тази трябва да е. 

Или за втори път си попаднал на добър продукт или за втори път си имаш болна уста, вероятно от тип гъбички, които също са причина за лош дъх.

Имал съм случай и от паста за зъби да ми изгаря устата заради някакви устни болести.

За това от време на време прилагам изпитано лечение с ракия и в нея количество мед. Мед колкото да мога да търпя паренето, като количество ми идва на 100мл 3 супени лъжици мед.

Жабуркам се и гълтам приятното лекарство. :wink12: До една седмица проблема изчезва.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм... Устата ми е доста чиста, имайки предвид, че съм на зъболекар всеки месец. Може би е такъв продукта - противен. ;0-

Редактирано от qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също тоя Листерин много ми щипе. Заради алкохола е. До скоро ползвах вода за уста Корсодил, която съдържа хлорхексидин и алкохол, но 7%, а не 20, както при Листерина, и тя не ми щипе. От кварталната аптека ми казаха, че не я внасяли вече, но сега гледам, че във фрамара я има, както и в сайта на изпълнителната агенция по лекарствата. Може да пробваш и Листерин зиро, който е без етанол.

Редактирано от Гемето (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.