Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

galin092

Не мога да си вляза в феисбука иска ми генератор код

Препоръчан отговор

Здравеите имам следния проблем немога да си вляза в феисбука иска ми някаф генератор код а сам забравил на емаила си паролата и вобще непомня дали сам оставал номер за връзка мно ако сам оставил сас сигорност не е този ако някои може да  помогне ще сам му много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или си спомняш каква ти е паролата за мейл адреса, или си правиш нов фейсбук и като не помниш паролите си ги записвай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

What is Code Generator

How do I get back on Facebook if I forgot my password?

Spoiler
To see if you have these options:
  1. Go to the Facebook login page and click Forgot your account? ...
  2. Fill out the form to identify your account.
  3. Select I forgot my account on the next page if prompted.
  4. Look at the list of email addresses listed on your account.
Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За разбиване - не е този форумът за такива въпроси. Много филми гледаш
Има си процедура на abv.bg  за възстановяване  Може и да стане.
Лично аз не бих ползвал abv за никаква поща.

И моля спри да публикуваш шарени твкстове.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, galin092 написа:

ДОБРЕ ДЕ ИСКАШ ДА КАЖЕШ ЧЕ НЕМОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ ФЕИЗБУКА

Не, не съм написал такова нещо.
И отново молба - писането САМО с главни букви в интернет пространството не се толерира - значението е на викане/крещене. Моля, не пиши с включен Caps Lock!
В сайта на abv  има процедура за възстановяване на забравена парола. Пробва ли я?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 5-6 години не си влизал в ABV пощата е много вероятно да са ти затрили адреса. Ако никой друг не го е регистрирал, ще можеш да си го регистрираш наново и да си възстановиш паролата на FB. Този вариант пробва ли го?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте абв пощата ми беше невалидна направих си същата влязох смених си паролата мно пак ми иска генератор код моля помагайте какво трябва да направя сега благодаря на всички за бързите отговори

дa raze  беше прав благодаряти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този генератор изпраща код на мобилния номер, който си дал. Ако е друг, пишеш на поддръжката на фейсбук, може да ти искат копие на лична карта, за да потвърдиш че си ти, за да ти отключат акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама не помня когато правих фейсбука дали сам оставил телефонния номер  където трябва да пиша на  подрукката  фейсбук 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали вече имаш достъп до имейла си? Защо не възстановиш достъпа до ФБ с помощта на имейла?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

иначе ми идва на абвто Кода пиша  мно нестава

преди 11 минути, DarkEdge написа:

Нали вече имаш достъп до имейла си? Защо не възстановиш достъпа до ФБ с помощта на имейла?

ами нестава пиша кода и пак пише, че го иска

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.02.2018 г. в 18:38, galin092 написа:

ами нестава пиша кода и пак пише, че го иска

Не отваряй нова страница. Ако пробваш през телефон може да не стане. Седни на компютър, прати си код и го въведи, без да затваряш страницата, от която си го поискал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвах не става

значи имам достъп до абв поща първо натиснах на забравен потребител изпрати ми кода на abv пробвах с първия не става пробвах с втори  и след два дни реших да пробвам с втори мно ми изпрати код na abv

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри хора... HELP ... 

Преди време ми изтриха фб - заради една голяма снимка на Миа Халифа... Виновен съм си.

Направих си нов ФБ - без да го връзвам с мейл, само с телефона... И парола не помня, за това, го направих при всяко влизане да ми се праща нова парола на СМС ... Е, да се, ама смених телефона и не мога да вляза във ФБ ... Не ми пращат СМС и няма от къде другаде да си видя парола (стария телефон гръмна, неизползваем е ;д).

Какво правим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

е, какво като е гръмнал?
това не е причина, смяната на номер, вече е
и поради каква причина си сменил номера?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, дръндю написа:

е, какво като е гръмнал?
това не е причина, смяната на номер, вече е
и поради каква причина си сменил номера?

Самото устройство смених, със същия номер съм. На стария телефон/апарат ми пращаха ... Винаги ... Сега не знам какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 47 минути, Димо Върбанов написа:

Самото устройство смених, със същия номер съм. На стария телефон/апарат ми пращаха ... Винаги ... Сега не знам какво става.

оправи си настройките на телефона
виж да не би да има някаква забрана в новия апарат

пп

@algor  е спец по телефоните и ако има желание да се включи в темата, може би ще се намери решение на проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма забрана (телефона е Nokia 8 Sirocco) ... Опитах и с друг телефон (Huawai P8 Lite) - не изпращат СМС... Пробвах и от компютъра, пращам заявка да ми пратят парола на СМС и не изпращат...

Има ли някакъв начин да се свържа с някой от Фейсбук, за да се легитимирам, че съм си аз? (Поне 30 заявки за нова парола имам пуснати... Понеже СМСа със старата е в гръмналия телефон (ако е от значение Lenovo P70).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 часа, Димо Върбанов написа:

Добри хора... HELP ... 

Преди време ми изтриха фб - заради една голяма снимка на Миа Халифа... Виновен съм си.

Направих си нов ФБ - без да го връзвам с мейл, само с телефона... И парола не помня, за това, го направих при всяко влизане да ми се праща нова парола на СМС ... Е, да се, ама смених телефона и не мога да вляза във ФБ ... Не ми пращат СМС и няма от къде другаде да си видя парола (стария телефон гръмна, неизползваем е ;д).

Какво правим?

SMS се праща на ниво СИМ карта, а не на ниво телефон ( не точно обяснено, но да го приемем в случая). Виж с в новия телефонен апарат да не си забранил пращане или получаване на SMS. Обърни се и към мобилния си оператор, да не би там да има някаква забрана. Няма причина да не получиш SMS код за оторизация. Ако все пак си направил нещо, което не ни казваш то за пореден път ще си направиш нов профил във ФБ. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

SMS се праща на ниво СИМ карта, а не на ниво телефон ( не точно обяснено, но да го приемем в случая).

Съобщение, чрез услугата SMS (защото SMS е услуга - Short Message Service/Услуга за кратки съобщения) се изпраща „на ниво“ телефонен номер, а не на ниво СИМ карта или телефон/телефонен апарат.
Всяка СИМ-карта си има уникален амнайсет-цифрен номер и е асоциирана към конкретен телефонен номер. При подмяна (поради загубване, повреда, дефектиране или друга причина) старата карта се анулира, а новата се асоциира към същия телефонен номер!

преди 13 часа, Димо Върбанов написа:

Има ли някакъв начин да се свържа с някой от Фейсбук, за да се легитимирам, че съм си аз?

Има, разбира се.
В настройките на Facebook, частта „Сигурност и влизане“ има поле „Setting Up Extra Security (Настройване на допълнителна защита)“. Едното нещо е точно „Choose 3 to 5 friends to contact if you get locked out (Изберете 3 до 5 приятели, които да се свържете, ако се заключите)“.
Само, че - за да направите тези настройки - трябва вече да сте си влезли в акаунта!

Четете бре - не е трудно, поне толкова много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези на са ми ясни... Въпроса ми беше, какво да направя, че да ми пратят парола?

И защо не ми се изпраща нова парола?

Акаунта си ми е окей, няма банове, просто откакто го направиха, да не можеш да си слагаш парола като някоя от старите ми се такова таковата... И започнах само със СМС... До този момент в който не пращат СМС и не мога да вляза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...