Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги 

Мисля да си купувам принтер за това реших да попитам за съвети и препоръки.Спрял съм се на следните модели : 1.Canon Pixma MG3650        2.HP DeskJet Ink Advantage 3787 All-in-One        3.Canon iP7250

Бюджета ми е около 150лв. Ще се използва главно  за принтиране на около 10-15 страници на ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да принтираш цветно, най-добре обикновен лазерен. Ако не ти трябва и скенер, още по-евтино ще минеш. Може да разучиш по фирмите, които зареждат тонери, кои принтери са най-изгодни и там също може да ти предложат нещо добро, дори и втора употреба, въпроса е да излиза най-евтино зареждането на тонера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сложна задача .Аз лично препоръчам втора и трета позиция, макар, че преди време все "рекламирах" друг модел, което се оказа груба грешка. Всичките от ниския бюджетен клас са еднакви боклуци. Бавни, шумни и с изключително скъпи консумативи (мастилници), които свършват без време. Ще трябва да се научиш сам да си пълниш мастилниците и да нулираш брояча за отработено мастило (ако въобще е възможно) Предимството обаче е функцията 3 в 1 и цветен печат. Печата обаче излиза скъп между 10 и 20 стотинки на копие. Никак не са подходящи за използване в офис или обемно печатане на материали.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домашен Принтер: HP Laser Jet P 1102 Professional- 169 лв. от Плесио- Гърците до Славейков.

Съвместим тонер 285 за 1200-1500 стр. А4 по- католог - реално до 500 листа А4 текст 18-20 пики. Чисто нов за 29 лв. от Плесио- Гърците до Славейков.

Цветен Лазарен принтер Samsung CLP- 300  за 269 лв. от Кауфланд-съседен магазин Домо.

Четири цвята син, жълт, червен и черен всеки често нов за 29 лв. от сервиза на принтерите Самсунг.

Виж на Промоции или намалени стоки на JAR Computers.  Има интересни предложения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, kalansuv написа:

Домашен Принтер: HP Laser Jet P 1102 Professional- 169 лв. от Плесио- Гърците до Славейков.

Твърде стар модел на височка цена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, DarkEdge написа:

Твърде стар модел на височка цена

Стар модел - може би по  добре. Новите са чудо на чудесата. Нали знаеш как рекламирах преди време една многофункционална цветна мастилена машина. Оказа се, че препълни "контейнера за отработено мастило", който фабрично е моделиран така, че да не се чисти и отиде директно за на боклука. По- старите модели са и по лесно манипулируеми и като ,че ли по - качествени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Black Power написа:

Стар модел - може би по  добре

Инсталирането на драйвъра му е малко приключение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като консумативи HP-то е най-изгоден около 40лв . Притеснява ме това ,че месечният обем е 200 страници. При Canon iP7250 месечният обем е по-голям но от страна на консумативи е около 80-90лв.

преди 2 часа, Raze написа:

Ако няма да принтираш цветно, най-добре обикновен лазерен. Ако не ти трябва и скенер, още по-евтино ще минеш. Може да разучиш по фирмите, които зареждат тонери, кои принтери са най-изгодни и там също може да ти предложат нещо добро, дори и втора употреба, въпроса е да излиза най-евтино зареждането на тонера.

Какво може да ми предложиш колега. По отношение на лазерен принтер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм гледал къде какво има. Казвам, че по принцип, лазерния печат е най-изгоден. Провери по фирмите покрай тебе къде зареждат тонер касети и какви и те ще те ориентират.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си купих ноември HP Envy 4525 и съм изключително доволен от абонаментната функция за патроните. 2,99 евро за 50 страници на месец, като няма значение от страниците какви са(аз си печатам снимки като ми останат неупотребени). Досега са ми пратили само веднъж патрони и са на 1/4. Не знам колко по-евтино може, но само заради удобството никога вече да не се грижа дали имам мастило и да не ходя да търся патрони, бих си го купил пак. Да не говорим за системите с пълнене на патрони и прочие глупости. Така си прецаках стария принтер. 10 години оригинални патрони и един път си поръчах "евтини" пълнени от Ebay и сега съм с нов. Ок мен ме и мързи да го разглабям да му чистя главите, но все пак, за човек ,който печата фактури и важни документи, да остане без принтер или мастило е супер тъпо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Hd7770 1GB
      280лв

• от t.boev
      Здравейте, тъй като нямам голям опит с мониторите, бих желал да ми препоръчате добър монитор, който ще се ползва главно за гейминг. Предпочитам да е 144hz. Ще се играят предимно Esport игри и World of warcraft. Видео картата ми е Nvidia GTX 1070Ti. Спрял съм се на тези 4 монитора. Приемам предложения, но да бъдат в този ценови диапазон. Благодаря предварително!
       https://www.ozone.bg/product/monitor-acer-kg241-pbmidpx-24-1920x1080-144hz-1ms-cheren/  
      https://www.gplay.bg/монитор-zowie-xl2411p
      https://www.gplay.bg/asus-mg248qr-24-fhd-1920x1080-1ms-144hz
      https://ardes.bg/product/23-6-msi-optix-mag241c-mag241c-137089
    • от Анита Христова Трифонова
      Цветен ден -  авторово поезия А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от Angel Georgiew
      Здравейте. Понеже мониторът ми сгъна, реших, че ако ще си взимам нов, ще си взимам 144hz. Та разгледах из сайтовете и се спрях на 2 (спрямо бюджета, който съм си определил) и реших да се допитам тук, кой от двата и защо е по-добре да взема. Също така имам един допълнителен въпрос, има ли някаква особеност при подкарването на 144hz монитор, или нещата с връзването му протичат както при всеки друг монитор?
      Ето ги и мониторите :
      - https://www.ozone.bg/product/monitor-acer-kg241-pbmidpx-24-1920x1080-144hz-1ms-cheren/
      - https://desktop.bg/displays-zowie-zowie_xl2411p
      Благодаря предварително! ❤️
      edit : До сега съм ползвал IBM Think Vision (ще ви излъжа за модела, но е доста траш) а GPU-то е Gygabite Geforce GTX750. 
    • от leonsanchesss
      Здравейте хора проблема е следният инсталирах си  драйверите за usb-връзка (всичко точно) след което реших да ги инсталирам и за wifi-връзка при което нещо не се получи (явно съм объркал нещо) и решиш да ги деинсталирам и инсталирам наново с usb-връзка отново (принтера си работи както трябва) но лампичката за wifi не спира да свети (явно се свързва към wifi) има ли начин да се премахне това.Моделът на устройството е HL-1223WE.
  • Дарение

• Добави ново...