Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Кажете ми дали биха ме излъгали? Имате ли личен опит с този сайт, купували ли сте си нещо от него и дали ви харесва обслужването?

Редактирано от kokomil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни още 20 теми. Имам чувството, че ве ебаваш вече...

Кажете ми дали биха ме излъгали? Имате ли личен опит с този сайт, купували ли сте си нещо от него и дали ви харесва обслужването?

Изпратено от моят Lenovo A536 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип не сте отговаряли специално само за nikem. Просто, не искам да ме измамват сайтове.. После.. Извинявам се ако ви е писнало.. П.П. не знаех за това правило, благодаря, вече ще знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, xX.herobrine.Xx написа:

.. П.П. не знаех за това правило, благодаря, вече ще знам.

В такъв случай може да си редактирате заглавието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, xX.herobrine.Xx написа:

Попринцип не сте отговаряли специално само за nikem. Просто, не искам да ме измамват сайтове.. После.. Извинявам се ако ви е писнало.. П.П. не знаех за това правило, благодаря, вече ще знам.

Спираш си нета и нямаш проблеми. Като цяло всеки всекиго може да метне в даден момент и при конкретна ситуация. Също така знаеш, че който го е страх от мечки не ходи в гората.

Значи отиваш харесваш си продавач запомняш му името (ако трябва и може и селфи си правите) и тогава купуваш каквото те излъже да вземеш и ако не си доволен после поименно го търсиш.

Късмет, ще ти трябва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kokomil написа:

В такъв случай може да си редактирате заглавието.

това как става? Имам някакви модераторски опции ама то е само изтриване там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@xX.herobrine.Xx Има достатъчно оплаквания на хора от никем, най-вече за отказ на гаранционно обслужване/мотаене. Мен само това би ме спряло да пазарувам от там. Евтиното винаги излиза по-скъпо.

На твое място бих се доверил на Варио, цените им са също толкова добри, отзивите са тях са добри, не съм срещал лоши мнения досега.

п.п: Хубаво е че си предпазлив, има защо със въпросната фир..cough...гараж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Inno ти не беше ли един от хората които се опитваше да помогне на едно момче което беше платило 40 лв. на Варио да му сглобят частите и машината не тръгваше?

Много сте ми забавни като почнете да плюете по-гаражите и да хвалите други гаражи. :) Всичките са търговци а не производители за да има разлика в стоката и няма да ви продадат изгнили круши.

Колкото до правата ви ако някой ги нарушава не е нужно да сте адвокати или да плащате за такъв просто се пуска едно оплакване в КЗП и след месец въпроса ще е решен.

При многократни оплаквания ако фирмата наистина не е редовна ще последват такива санкции че ще си замине много бързо.

п.с. Помня преди години като почнах да давам линкове към Варио понеже имаха интересни предложения същите коментари.

Било неизвестен гараж. Колко ми плащат че давам линкове за там вместо да се придържам към доказани фирми като Никем и Скай?

Ами пазарете "под-моста" като сте толкова печени. Ще видите и "обслужване" а ако опрете до гаранция ще ви свалят звезди... 

Разберете че това са търговци и то български. Колкото са по-големи толкова са по-нагли.

Малка фирма ще е с по-малки надценки и по-любезна не че няма да се опитва да отбие номера ако може (тоест ако си траете).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Roujin Z написа:

Inno ти не беше ли един от хората които се опитваше да помогне на едно момче което беше платило 40 лв. на Варио да му сглобят частите и машината не тръгваше?

Много сте ми забавни като почнете да плюете по-гаражите и да хвалите други гаражи. :) Всичките са търговци а не производители за да има разлика в стоката и няма да ви продадат изгнили круши.

Колкото до правата ви ако някой ги нарушава не е нужно да сте адвокати или да плащате за такъв просто се пуска едно оплакване в КЗП и след месец въпроса ще е решен.

При многократни оплаквания ако фирмата наистина не е редовна ще последват такива санкции че ще си замине много бързо.

п.с. Помня преди години като почнах да давам линкове към Варио понеже имаха интересни предложения същите коментари.

Било неизвестен гараж. Колко ми плащат че давам линкове за там вместо да се придържам към доказани фирми като Никем и Скай?

Ами пазарете "под-моста" като сте толкова печени. Ще видите и "обслужване" а ако опрете до гаранция ще ви свалят звезди... 

Разберете че това са търговци и то български. Колкото са по-големи толкова са по-нагли.

Малка фирма ще е с по-малки надценки и по-любезна не че няма да се опитва да отбие номера ако може (тоест ако си траете).

Да, само че въпросното момче @achilles_tw си беше поръчало конфигурация от никем - темата му.  И той далеч не е единствения със подобни проблеми. Има причина цените да са толкова ниски.

Под гараж имах най-вече предвид че гаранционното обслужването е на гаражно ниво, на мен лично не ми пречи че офиса им е гараж. А иначе е ясно че има причина повечето от цените да са по-ниски от дилърските. Доста често евтиното излиза по-скъпо. Аз съм поръчвал от тях, но слава богу не ми се е налагало да връщам нещо за гаранционна замяна. Сглобяват безплатно, но доставката не е безплатна, тоест не излиза по-евтино. Никой освен този, който не уважава себе си не работи безплатно, 40 лева за сглобяване ми се вижда в границите на разумното.

Аз лично не бих се занимавал със КПЗ, макар че ако съм в позицията определено ще го направя, но по-добре да си спестя главоболията заради няколкото спестени лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Roujin Z, интересно ако са производители, дали не може пак да са нагли ? Пример Intel, американци, доста нагли по принцип..

За да не съм off, от Никем съм купувал захранване, мотаха ме седмица с доставката, и ми отрязаха гаранцията от 7 на 5 години, ма то било нормално фирмата имала право по бълг. законодателство. Повече не съм купувал от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купувате най-евтиното и искате да имат магазин като технополис.

Купувате най-евтиното и искате отношение и уважение.

Купувате най-евтиното и искате максимални гаранции.

Купувате най-евтиното и искате безплатен транспорт.

Купувате най-евтиното и искате безплатно сглобяване.

Купувате най-евтиното скоро ще искате и уиндоус , драйвери и програми да са инсталиране.

Вие сте наглите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

40 лв. за сглобяване, да не си на някакви твжки наркотици ? Разбирам да се заплати за аглобяването на нещо по-сложно (разни късръм водни и прочие), ама 40 лева за 3 неща да поставиш като лего и да прекараш 3-4 кабела...

Да, само че въпросното момче [mention=327510]achilles_tw[/mention] си беше поръчало конфигурация от никем - темата му.  И той далеч не е единствения със подобни проблеми. Има причина цените да са толкова ниски.

Под гараж имах най-вече предвид че гаранционното обслужването е на гаражно ниво, на мен лично не ми пречи че офиса им е гараж. А иначе е ясно че има причина повечето от цените да са по-ниски от дилърските. Доста често евтиното излиза по-скъпо. Аз съм поръчвал от тях, но слава богу не ми се е налагало да връщам нещо за гаранционна замяна. Сглобяват безплатно, но доставката не е безплатна, тоест не излиза по-евтино. Никой освен този, който не уважава себе си не работи безплатно, 40 лева за сглобяване ми се вижда в границите на разумното.
Аз лично не бих се занимавал със КПЗ, макар че ако съм в позицията определено ще го направя, но по-добре да си спестя главоболията заради няколкото спестени лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Can Oa написа:

Купувате най-евтиното скоро ще искате и уиндоус , драйвери и програми да са инсталиране.

То е ясно, че сме нагли, ама хич не беше евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, kyoshinn написа:

40 лв. за сглобяване, да не си на някакви твжки наркотици ? Разбирам да се заплати за аглобяването на нещо по-сложно (разни късръм водни и прочие), ама 40 лева за 3 неща да поставиш като лего и да прекараш 3-4 кабела...

40 лева предполагам е за по-сериозните конфигурации, не мисля, че въобще никем имат персонал способен да сглобява системи със водно охлаждане, макар че продават такъв хардуер. Споменато е две мнения след горния ми коментар и аз го споменах - пести се от някъде и мисля е ясно от какво, а който уважава уменията си, труда и старанието си изисква съответното от отсрещната страна. Ако е обратното, значи нещо сериозно не е наред със него. И накрая не излиза по-евтино, защото никем не предлагат безплатна доставка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

?

40 лева предполагам е за по-сериозните конфигурации, не мисля, че въобще никем имат персонал способен да сглобява системи със водно охлаждане, макар че продават такъв хардуер. Споменато е две мнения след горния ми коментар и аз го споменах - пести се от някъде и мисля е ясно от какво, а който уважава уменията си, труда и старанието си изисква съответното от отсрещната страна. Ако е обратното, значи нещо сериозно не е наред със него. И накрая не излиза по-евтино, защото никем не предлагат безплатна доставка.
За по сериозна конфигурация съм съгласен да се платят 40 лева, но за най-обикновена конфигурация - 10 лева макс. Иначе до колкото помня доставката за покупки над 1000 лева е безплатна (никем).
А и "специалистите" станаха и нагли, за всякакви прости неща искат някакви неразумни пари. Ето преди около седмица приятел плати 25 лева за преинсталация на уин 7 (пиратска).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Can Oa написа:

И как пък го разбра това? Да ти имам логиката.

Може едно пакетче семки да си купя и пак ще искам уважение, купил си човека захранване със 7 години гаранция от производителя, много ясно че ще си иска 7 години гаранция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз па не знам защо ей така от нищото изпоизскачаха  хейтърчета на никем.В темите за избор на конфигурация над 50% от линковете към онлайн сайт за компютърни компоненти бяха именно към сайта на никем.Всеки ги хвалеше, безплатно сглобяване, по-ниски цени, а сега плюете.И по що плюете бе?!?Поръчвайте си компонентите с надути цени, ръгайте по 500 лева за сглобяване, щото вийш ли, като го правели безплатно, това моментално означавало, че не си ценяли труда.А като ви искат по 100 лева, понеже си го оценяват, ще пищите.А някой да ви кара да го искате сглобен?Бахти простотиите пишете, честно.

на 5.06.2018 г. в 10:02, Inno написа:

Под гараж имах най-вече предвид че гаранционното обслужването е на гаражно ниво

И после ->

на 5.06.2018 г. в 10:02, Inno написа:

Аз съм поръчвал от тях, но слава богу не ми се е налагало да връщам нещо за гаранционна замяна

И как стигна до извода, че обслужването им е на "гаражно" ниво, след като не си връщал продукт?Ми и аз имам около 10тина неща, поръчвани, нито едно не се е скапало все още, че да им го връщам.Даже на някои чаркове, гаранцията им изтече отдавна.

Оплаквате се от безплатна услуга.Хората ви сглобяват компютрите без да ви взимат и една стотинка за това, вие се оплаквате.Ама виждаш ли, доставката била пари.Еми пари е.Все някой трябва да ги покрие тези транспортни разходи.Горивото не расте по дърветата.Като не ви се дават пари, отидете в гаража им и си ги приберете.Няма да ви вземат пари ако кажете "Добър ден".

преди 54 минути, Peter Radev написа:

Може едно пакетче семки да си купя и пак ще искам уважение, купил си човека захранване със 7 години гаранция от производителя, много ясно че ще си иска 7 години гаранция. 

Искай го.Аз когато съм общувал с тях по телефона да ти кажа си бяха доста любезни.Като се има в предвид, че на ден сигурно им се изсипват по доста боклучиви люде, без грам мозък в главите.Ако не си запознат, в сайта на никем нет, пише колко години гаранция се предлага към всеки продукт.Това, че някой го мързи да прочете, изобщо не е повод после да сърди на собствената си несъобразителност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с гаранциите специално си е традиция не е нещо уникално за Никем. 

Иначе гаранцията си важи. Пращате го на производителя (да за ваша сметка е пращането нищо необичайно) все пак той я дава.

п.с. Между другото наскоро май Азис не бяха уважили някаква гаранция. Честито на феновете. 

Edit; Това със сглобяването и дали е безплатно или платено нищо не значи. 

Дали собственика ще реши дадена услуга да е платена или безплатна за клиента служителя не го касае и няма да хвърли повече старание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, The Negative One написа:

Ако не си запознат, в сайта на никем нет, пише колко години гаранция се предлага към всеки продукт.

Не визирам Никем, просто коментара, на колегата ме учуди. Нещо било евтино, затова не те уважавали.  И да искам, ти не искаш ли да те уважават?

За гаранцията въпроса е принципен, много ясно, че виждам колко години е гаранцията, което не го прави нормално. Не е нормално да дават 5, при положение, че на кутията примерно пише 7. Същите номера с като големите БГ техно вериги, производителя да 5 години, те дават 2, но ако си направиш застраховка ще получиш 5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не е нормално? Има си закони когато не са нарушени значи е нормално.

А клиента има избор и никой не го бие по-главата да купува от определено място отделно гаранцията дето ти я дава производителя си я има...

п.с. С твърдението че на сайта им пише колко е гаранцията на всеки продукт обаче не съм съгласен. Сайта е удобен но не добре поддържан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Inno написа:

не мисля, че въобще никем имат персонал способен да сглобява системи със водно охлаждане, макар че продават такъв хардуер.  пести се от някъде и мисля е ясно от какво, а който уважава уменията си, труда и старанието си изисква съответното от отсрещната страна. Ако е обратното, значи нещо сериозно не е наред със него.

Точно и ясно. Един път да съм съгласен с тебе :) като не пишеш 30 реда локуми и си естествен и нормален ти се получава. о/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично миналата година пазарувах от тях, цяла конфигурация. Исках те да ми я сглобят, за да не се разправям, но ми казаха, че щели да се забавят 2-3 дена защото имали много работа. Което беше смешно, защото се сглабя за 20 минути. За това реших да си я поръчам така, и сам да си я сглобя. Сглобих я и не тръгна... Мислех, че съм объркал нещо ходих в няколко сервиза, защото като се обадих да им кажа, че не тръгва ме мотаха, че щял съм да чакам 1 месец. А тъкмо я взех и не тръгва не ми се чакаше месец, отидох в няколко сервиза, никой не знаеше какво става... за това реших накрая да я върна, оказа се че РАМ плочката, която са ми дали е дефектна. Подмениха я и след около седмица компа престигна и работеше. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то и зъболекаря ти слага пломба за 15мин но ти дава час след 2 седмици :)

Ако бяха сглобили те нямаше да имаш проблем с рамта.

1 месец е по закон то може и след седмица да си готов

Това БГ клиента е най-кофтия клиент :)  от всичко разбират само пари и време нямат ахахахахаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване