Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вчера си инсталирах microsoft office 2013 и microsoft equation в word си работеше като маркирам формула а днес не работи с windows 8.1 съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, asen9307 написа:

Вчера си инсталирах microsoft office 2013 и microsoft equation в word си работеше като маркирам формула а днес не работи с windows 8.1 съм

Със същата ОС никога не съм имал проблеми.  Въпросът е къде и от какъв източник си изтеглил програмния продукт. Активиран ли е пакета и пр. - сещаш се!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша в тази тема, за да не правя нова.

С Word 2013 съм и прикачвам два файла. Когато запаметя уърдовския файла като ПДФ, се появяват тези надписи "оригинал". Как мога да ги махна и как мога да ги променя?

111.doc

111.pdf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Там гледах още преди да пусна темата, но или не е от там, или аз не намирам правилния бутон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За махането не те разбрах, но и никъде не успях да видя как се прави и как мога да редактирам надписа. Важно ми е  да разбера и как точно се поставя такъв воден знак, както и как се редактира настоящия. Мога да поставя воден знак от една дума, но така на целия лист една дума да се вижда много пъти и то само при ПДФ запаметяване - не мога да го направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от пдф файла махнах водния знак както писах - двоен клик на него - десен бутон - изрежи и остава само рамката,а такъв воден знак по целия лист не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ozic написа:

Мога да поставя воден знак от една дума, но така на целия лист една дума да се вижда много пъти

https://www.quora.com/How-do-I-create-a-watermark-in-MS-Word-with-a-word-repeated-across-the-whole-page

Възможно е да има и други начини но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване