Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

image.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Guru M67SRU <-- ?!? Какво е това животно?

https://www.google.com/search?q=Guru+M67SR+U&amp;ie=utf-8&amp;oe=utf-8

Такъв лаптоп НЯМА!!! Това, което си дал, е някаква грешка при инсталацията. Как така реши, че ще " вдигна битовете "?!? Имаш ли идея каква е разликата между 32 и 64 битова OS? Главното е адресирането на RAM паметта - 32 битова може да ползва до 3.5 GB, а 64 битова над 3.5 гигабайта оперативна памет. Твоя лаптоп с колко оперативна памет е? И как така си закупил оригинален windows от микромеките? Диск ли купи, сериен номер ли, какво? Какъв диск слагаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Raze написа:

Guru M67SRU <-- ?!? Какво е това животно?

https://www.google.com/search?q=Guru+M67SR+U&amp;ie=utf-8&amp;oe=utf-8

Такъв лаптоп НЯМА!!!

https://www.google.bg/search?q=Guru+M67SRU+-+Notebook&amp;oq=Guru+M67SRU+-+Notebook&amp;aqs=chrome..69i57j69i60l2&amp;sourceid=chrome&amp;ie=UTF-8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така, дори и това нищо не помага. Виждам 11 годишен лаптоп, за който незнайно защо си купил оригинална OS и то 64 битова. Нито е ясно дали имаш ПОНЕ 4 ГБ оперативна памет, за да инсталираш такава OS, нито как и откъде инсталираш и ако е от диск какъв е, ти ли си го записвал и т.н. Също е възможно диска да е повреден или четящото устройство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Така, дори и това нищо не помага. Виждам 11 годишен лаптоп, за който незнайно защо си купил оригинална OS и то 64 битова. Нито е ясно дали имаш ПОНЕ 4 ГБ оперативна памет, за да инсталираш такава OS, нито как и откъде инсталираш и ако е от диск какъв е, ти ли си го записвал и т.н. Също е възможно диска да е повреден или четящото устройство.

Дискът е закупен от официалнивт сайт на Microsoft лсптопът ми е 3 ГБ рам беше на windows 7 home Premium 64 от там по по грешка му инсталирах windows 7 32 Bit и се пробвах да му инсталирам Windows 7 pro 64 бит и от там се появи проблемът!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Мирослав Каменов написа:

беше на windows 7 home Premium 64 от там по по грешка му инсталирах windows 7 32 Bit и се пробвах да му инсталирам Windows 7 pro 64 бит и от там се появи проблемът!

Това звучи малко като каша. Форматираш ли системния дял, на който инсталираш windows-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, hudyr написа:

Това звучи малко като каша. Форматираш ли системния дял, на който инсталираш windows-a?

Не, защото имам всички файлове на флашка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново повтарям: записващото устройство работи ли нормално? Диска тестван ли е на друго устройство дали се чете нормално, както и съответното устройство дали чете DVD дискове без проблеми от началото до края? И пак казвам, за 3 GB RAM няма нужа да се слага 64 битова система.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Мирослав Каменов написа:

Не, защото имам всички файлове на флашка!

Помисли хубаво над това, което каза току-що.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ам смисъл още като го купих лаптопът си беше на 64 бита мисля че пак може да стане няма значение че е 3 ГБ рам

Да очаквам ли някакви съвети как да си оправя проблемът или НЕ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вдяваш какво ти казвам. Ти каза "НЕ форматирам системния дял, защото ИМАМ всички дайлове на флашка". Каква е логиката в това? И въобще как "преинсталираш", след като НЕ форматираш? Изтрий съществуващия системен дял И system reserved дяла(онзи 100MB дял), създай си дял от освободеното пространство и инсталирай на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съобщението, което ти дава инсталатора е, че е имало "неочакван рестарт поради грешка" и трябва да се пусне наново инсталацията. Първо казваш, че инсталираш от диск, задавам ти сума ти въпроси за диска и записвачката, на които няма отговор, след това казваш, че имаш " имам всички файлове на флашка! " <<<----- ?!? Последно от къде и как инсталираш??? Как очакваш някой да ти даде решение на проблема, след такива отговори?!? Я вземи изтрезней малко и след това пиши, най-добре утре. Тази вечер форума е забавен :D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

някаква грешка

Тя и кристалната топка ми вади някаква грешка...

Човече, почни да конкретизираш кое какво е, ако искаш адекватна помощ.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Съобщението, което ти дава инсталатора е, че е имало "неочакван рестарт поради грешка" и трябва да се пусне наново инсталацията. Първо казваш, че инсталираш от диск, задавам ти сума ти въпроси за диска и записвачката, на които няма отговор, след това казваш, че имаш " имам всички файлове на флашка! " <<<----- ?!? Последно от къде и как инсталираш??? Как очакваш някой да ти даде решение на проблема, след такива отговори?!? Я вземи изтрезней малко и след това пиши, най-добре утре. Тази вечер форума е забавен :D

Отговорих ти със Да явно не следиш ето снимка на дискът !

image.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех, аз не мога да се оправя, напускам темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Успех, аз не мога да се оправя, напускам темата :)

Явно няма да получа от никого помощ!!! Ем ще трябва да го водя на сервиз друг изход не виждам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Мирослав Каменов написа:

Отговорих ти със Да явно не следиш ето снимка на дискът !

image.jpg

Забрави го тоя диск.
В зелката има адекватно събрани чисти windows 7 образи. Теглиш 64-битовия AIO, слагаш на флашка и инсталираш през нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха от какво да тегля като не мога да вляза във лаптопа хаха лека нощ филосовци ще го заведа на ремонт явно от нищо не разбирате само знаете да задавате въпроси и да се правите че много знаете !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом си казал...

Прав ти път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ние не разбираме или ти идея си нямаш какво правиш и какво те питаме? На лаптоп, който не струва и 100 лв., се мъчиш да направиш нещо, което и ти не знаеш какво и как и защо, а и на всичко отгоре се опитваме да ти помогнем, задаваме ти по 3-4 пъти едни и същи елементарни въпроси, а ти идея си нямаш какво и как да отговориш и повтаряш едно и също като папагал. Хайде успех със сервиза и дано да те одрусат повече, отколкото ти струва умрелия лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Дали ние не разбираме или ти идея си нямаш какво правиш и какво те питаме? На лаптоп, който не струва и 100 лв., се мъчиш да направиш нещо, което и ти не знаеш какво и как и защо, а и на всичко отгоре се опитваме да ти помогнем, задаваме ти по 3-4 пъти едни и същи елементарни въпроси, а ти идея си нямаш какво и как да отговориш и повтаряш едно и също като папагал. Хайде успех със сервиза, и дано да те одрусат повече, отколкото ти струва умрелия лаптоп.

Отговорих ви ясно и лаптопът ми е закупен преди месец за 860€ Но това няма значение лека вечер.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина лаптопа ти е това:

https://www.notebookcheck.com/Guru-M67SRU.7852.0.html

Това са компоненти от преди 11 години. Лаптопа като нов гледам е струвал 800 Euro. Незнам кой и как те е излъгал, ама по-голяма набутвация от това не бях виждал. Както ти казвам, с тези параметри ако тръгнеш да го продаваш, или трябва да е някой по-заблуден от теб, че да го вземе за повече от 100-150 ЛЕВА, или незнам.......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

закупен преди месец за 860

Grafikkarte

Само не казвай в сервиза, че си го купил за толкова, че тамошните "филосоФи" ще припаднат.
  • Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
    • от barbuncela
      Здравейте!  Не знам какво да правя!
      Имам два лаптопа, единия в стаята, другия в кухнята. Рутера преди време го смениха тези от Мтел, някакъв HUAWEI, нямам достъп до него. От известно време този в кухнята започна да губи сигнала. Излиза удивителна на иконката за мрежата. Забранявам адаптора на WI-FI, разрешавам го, оправи се, кара няколко минути и пак удивителна! Хванах се за драйверите...и по-стари, и по нови, никаква промяна. Помислих си...мамка му хардуер! Сложих една флашка WI-FI, работи на пушка! Лаптопа е на три метра от рутера, през вратата на кухнята, стени няма.Другия лаптоп в стаята на около 5-6 метра през стената, няма проблем. Преди няколко дена спря нета, някакъв проблем...Реших да се вържа с тоя на съседа...Правим си тази услуга когато някой не си е платил сметката!    Хвана веднага. На 15 метра през 4 стени панел. По едно време нещо се сетих, махнах флашката и включих неговият си WI-FI. Моментално свърза, без проблем! И си работи! Пуснаха нета. Въртях антените на моя, нищо и половина. А онзи в стаята си работи.
      Естествено се обаждам На Мтел и обяснявам случката. Слушах 5 минути музика, обажда ми се мацката и ми обяснява, че са проверили, да включа и изключа рутера и т.н. Тоя номер съм го правила много пъти не става. При тях всичко било наред!?   Тръгна нета за около час и пак удивителната!   Пак се обадих, пак същото, при тях проблем нямало?!?! С този на съседа връзва моментално хем е доста далече!
      Тая сутрин кара 30 минути, и сега съм пак с флашката! Домашния комп дето си е с кабел от рутера, проблем също няма! 
       Не знам какво да правя?                                                                
    • от илия кочев
      Купих си нов но на новия като искам да му инсталирам линдолс ми изписва Windows cannout be installed to this disk. Setup does not support configuration of or installation to disks connected through a usb or IEEE 1394 port. Какво означава?
    • от danaill55
      Здравейте, компютъра ми е Asus и след като го пуснах ми заби, чаках известно време и ми излезе това "Error reading partition table drive 01 sector 0, какво е и какво трябва да правя?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.