Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

мненич за мазда мx5  и мх3 кои мотор става  гният ли много ако някой е имал или има моля да ме посаветва хвърлил съм се към по големите морори над 100 коня да кажа

как е вървежа на газ носят ли? и какъв буджет трябва да имам ? бегачки ли са  ? по подробно ако може ще съм благодарен !

1994-mazda-mx-3-8.jpg

2005_Mazda_MX_5_NB_Lava_Orange_Mica_Jay_Beeler_002.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тройката я гледах всеки ден на шоурума пред нас, когато бях студент...1992-3-та.

Мечтаех си такава да си купя, заедно с MX6. Дори се бях зарекъл да си купя такава :) Mx 5  според мен обаче изобщо не е за по-едри хора. 185 съм, ама главата ми опира в гюрука, волана като на ЗиЛ, а краката стоят в жабешка поза. Отстрани десния лакет стои някъде нагоре...егати колата. На всичко отгоре бе с 20 инчови джанти, та, мамата си трака и зъбите тракат. 

Иначе за Мазда де не гние, не съм чувал. Поне за тия преди 2010-та година. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МХ-3 ако намериш 1.8.

МХ-5 иначе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помисли си за поддръжката на ванкеловия двигател. Не са от недефектиращите. Ремонтите им са малко предизвикателство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, DarkEdge написа:

Помисли си за поддръжката на ванкеловия двигател. Не са от недефектиращите. Ремонтите им са малко предизвикателство.

Колега няма ванкели от мх3 и мх5 Мазда рх8 е ванкел;)

преди 12 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Тройката я гледах всеки ден на шоурума пред нас, когато бях студент...1992-3-та.

Мечтаех си такава да си купя, заедно с MX6. Дори се бях зарекъл да си купя такава :) Mx 5  според мен обаче изобщо не е за по-едри хора. 185 съм, ама главата ми опира в гюрука, волана като на ЗиЛ, а краката стоят в жабешка поза. Отстрани десния лакет стои някъде нагоре...егати колата. На всичко отгоре бе с 20 инчови джанти, та, мамата си трака и зъбите тракат. 

Иначе за Мазда де не гние, не съм чувал. Поне за тия преди 2010-та година. 

Ами явно трябва да вляза в някоя мх5-та и дави пък дали ще по позволят да покарам е друг въпрос и да маздата са и слаби ламарините...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Ванкела - моя грешка, сори!
:offtopic_s:

преди 3 минути, ivanovr написа:

Колега

Я ми припомни колко торби сол сме изяли заедно, та станахме клеги?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти трябва мазда.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ostavime написа:

Не ти трябва мазда.

преди 7 минути, ostavime написа:

Не ти трябва мазда.

Защо ? Дай причини ???? Ама обясни подробно защо? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога, но за нова.
Всъщност... вземи си това, което ти харесва.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мой съсед си беше взел чисто нова тройка от тия - от маздите, като цяло слабо съм се интересувал и информирал, та не ги знам кое, как и що при тях, но конкретно колата на моя съсед за може би нямаше и пет години придоби много трагичен вид. За комфорт няма смисъл да говорим, вместо "друса, като каруца" може да се каже за каруца, че друса, като мазда - така друса, че и с нашите пътища само това е достатъчно да ме откаже от тази кола; динамика, ускорение и скорост, нищо особено - не помня вече какъв точно двг, но  бенз със сигурност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.