Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Историята е доста дълга, накратко ще се опитам да разкажа за какво иде реч...

Аз съм момче на 23 и от много време не спирам да мисля за едно момиче, което е на 19.За първи път се срещнах с нея зимата миналата година, когато се събирахме да играем тенис на маса с едни други приятели.Тогава, когато тя дойде за първи път, аз не знаех нищо за нея, нито тя за мен, обаче , въпреки, че не ме познава, се опитваше да се сближи с мен чрез майтапи и тем подобни.Аз се държах дръпнато и студено (истината е, че тя е голяма красавица и аз малко се вцепених, не съм свикнал толкова красиви момичета да ми обръщат внимание, въпреки че и аз изглеждам добре).Това с дръпнатото държание от моя страна се случи доста пъти, когато след това сме се срещали, аз така и не можах да се отпусна и да й обърна внимание и сигурно съм изградил мнение за себе си на точно такъв човек, а всъщност съм момче, което обича да се забавлява и другите около себе си.Аз не мисля, че съм влюбен в нея, обаче виждам много свои черти в нея и това ме влече към нея.Не сме си говорили с нея много, тя самата е притеснителна и като идваше да играе тенис (а и след това като сме се срещали) не се отпускаше, чакаше аз да взема инициативата.И двамата сме руси със сини очи, обаче не съм сигурен , че има надежда нещата да се поправят... тя ще ходи да учи в София, аз тъкмо завърших в друг град, и не мисля да се местя другаде.Сега аз се опитвам да поправя нещата, искам да се сближа с нея, обаче тя се държи дръпнато и студено, и сякаш ми е ядосана за нещо, разбирате ли...какво да правя, мислите ли, че изобщо има надежда да се сближа с нея? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, vbaychevv написа:

Сега аз се опитвам да поправя нещата, искам да се сближа с нея, обаче тя се държи дръпнато и студено, и сякаш ми е ядосана за нещо, разбирате ли...

Разбирам че си е намерила вече някой.

преди 11 минути, vbaychevv написа:

мислите ли, че изобщо има надежда да се сближа с нея? 

По скоро не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си е намерила никой.Мисля си,че ми прави напук, като се държи дръпнато.Аз си мисля, че тя изобщо не иска гадже, щото има много приятели и повечето от тях са момчета.А може би пък търси подходящия? Кой знае...обаче на 99% съм сигурен, че няма гадже в момента....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Дерзай смело и ще разбереш. Най-важното е да не се спичаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, vbaychevv написа:

.А може би пък търси подходящия? Кой знае...

Само тя си знае.

Вероятно ти го връща.

Ако е така, още имаш шанс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, upper@D написа:

Само тя си знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш шанс, разбира се! Няма жени, дето не дават, а има мъже, дето не знаят, как да си поискат. Пробвай да се сближите, запознай се по-детайлно с положението ѝ, има ли си някого и така нататък. Ако всичко е ок, може чак тогава да си позволиш да предприемеш някакви по-сериозни действия спрямо нея. 
Ако е кофти характер и много се дърпа, по-добре не си губи времето. Има толкова голям избор от хубави млади дами, пък и ако реално изглеждаш добре, (както твърдиш) не би трябвало да ти е проблем намирането на партньорка. На 23 години си, вече не си момче! Започни да се възприемаш и държиш, като МЪЖ.

преди 3 часа, BMW Маниак написа:

Разбирам че си е намерила вече някой.

Ха ха, дори и да е така, какво от това? То в днешно време, като ги знам, колко се задържат, до няколко месеца най-вероятно ще е свободна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, vbaychevv написа:

Здравейте.

тя ще ходи да учи в София,

преди 6 часа, vbaychevv написа:

щото има много приятели и повечето от тях са момчета.

Никакъв шанс нямаш, но дори и да се беше получило нещо, то щеше да свърши като замине да учи. И толкова по-добре за теб, ще си спестиш много нерви. Момичетата с много приятели мъже, не са подходящи за сериозна връзка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, vbaychevv написа:

Не си е намерила никой.Мисля си,че ми прави напук, като се държи дръпнато.Аз си мисля, че тя изобщо не иска гадже, щото има много приятели и повечето от тях са момчета.А може би пък търси подходящия? Кой знае...обаче на 99% съм сигурен, че няма гадже в момента....

След като си се държал така с нея многократно вече всичко е приключило. И въобще не ти прави напук! Има една хубава българска поговорка - Каквото повикало, такова се обадило. 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да оправя нещата, тая някакви надежди все още.Вчера й писах (понеже в събота ще ходим с приятели на море и тя ще е там) , че искам да поговорим на морето и да й обясня някои неща - че не съм такъв за какъвто ме мисли (да, знам, че съм изградил такова впечатление с отдръпнатото си поведение, но все пак).Дали беше разумно от моя страна това? Тя каза, че щяла да бъде с хора, които не е виждала доста време и няма как да стане (като цяло от тоя отговор си личи, че не иска да говори с мен) обаче аз държа да си кажа това, което ме мъчи и поне да знам себе си, че съм си го казал пък да става квото ще....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, baitexpo написа:

Момичетата с много приятели мъже, не са подходящи за сериозна връзка ;)

Да, но са подходящи за други неща... :D

преди 2 минути, vbaychevv написа:

Аз се опитвам да оправя нещата, тая някакви надежди все още.Вчера й писах (понеже в събота ще ходим с приятели на море и тя ще е там) , че искам да поговорим на морето и да й обясня някои неща - че не съм такъв за какъвто ме мисли (да, знам, че съм изградил такова впечатление с отдръпнатото си поведение, но все пак).Дали беше разумно от моя страна това? Тя каза, че щяла да бъде с хора, които не е виждала доста време и няма как да стане (като цяло от тоя отговор си личи, че не иска да говори с мен) обаче аз държа да си кажа това, което ме мъчи и поне да знам себе си, че съм си го казал....

За*би я тази. Намери си някоя друга. Не си длъжен да й даваш обяснения, но все пак не е трябвало така да се спичаш. Това да ти е обеца на ухото като срещнеш следващата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Деянчо написа:

Да, но са подходящи за други неща... :D

Да, ама той май не иска просто да я изчука, а да стават гаджета :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, baitexpo написа:

Да, ама той май не иска просто да я изчука, а да стават гаджета :D

Момчето търси сериозна връзка. Пошегувах се просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, vbaychevv написа:

Здравейте.Историята е доста дълга... 

Сгафил си...Няма какво да и обясняваш и да и говориш! Не я гони. Не и сваляй звезди от небето! Още повече ще си вирне носът. По добре и напиши два реда. от сорта: "Извинявай, прости ми.Харесвам те много Искам да сме приятели" Или нещо от сорта. Но кратко и честно. Изпаднеш ли в дълги обяснения, резултатът ще е отрицателен. Така поне ще го прочете, но...тя ще решава в случая! А щом е красива...едва ли ще скучае! Изобщо...Я стане, я не стане...

А със следващата мацка, не се прави на велик, а бъди себе си! Такъв какъвто си! И се отпусни. Няма да те ухапе!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vbaychevv написа:

Аз се опитвам да оправя нещата, тая някакви надежди все още.

Няма какво да чакаш и очакваш.

преди 22 минути, barbuncela написа:

Сгафил си...Няма какво да и обясняваш и да и говориш! Не я гони. Не и сваляй звезди от небето! Още повече ще си вирне носът. По добре и напиши два реда. от сорта: "Извинявай, прости ми.Харесвам те много Искам да сме приятели" Или нещо от сорта. Но кратко и честно. Изпаднеш ли в дълги обяснения, резултатът ще е отрицателен. Така поне ще го прочете, но...тя ще решава в случая! А щом е красива...едва ли ще скучае! Изобщо...Я стане, я не стане...

А със следващата мацка, не се прави на велик, а бъди себе си! Такъв какъвто си! И се отпусни. Няма да те ухапе!  :)

Или един друг съвет. Да я плясне един тиган и нокаут. Ако стане, стане. Ако не стане, поне знае, че я е свалил веднъж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vbaychevv написа:

Тя каза, че щяла да бъде с хора, които не е виждала доста време и няма как да стане (като цяло от тоя отговор си личи, че не иска да говори с мен)

Идеално, ами вземи си и ти приятелка която уж не си виждал отдавна с теб на морето. Флиртувай си небрежно с нея и обяснявай на всички че сте много добри приятели.
Така де застраховай се че усещам че ти подготвят нещо което няма да ти хареса никак.

Аз някъде споменах ли в тази тема че нещата по скоро няма да се получат? Поне не и по стандартния начин на който залагаш.

преди 9 часа, Soviet Soldier написа:

Ха ха, дори и да е така, какво от това? То в днешно време, като ги знам, колко се задържат, до няколко месеца най-вероятно ще е свободна.  

Това дали е свободна или не и какви са в днешно време 19 годишните момичета не означава обезателно че е се хване със всеки който иска да я заведе до леглото или да си я хване за гадже.
Пичове, навярно е много лесно момичето ама не е лъжица за всяка уста. Недейте да гледате отстрани хората как го правят и да съдите как ще се получат нещата.

п.п. Гледам че и серийния изнасилвач се е включил съвети да дава при него тактиката е ясна. Ако направи грешка да останат насаме 7-8 и ще си паднала ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.08.2018 г. в 0:41, barbuncela написа:

А щом е красива...едва ли ще скучае! Изобщо...Я стане, я не стане...

при тебе как е  ?

скучаеш ли :salad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.08.2018 г. в 12:38, vbaychevv написа:

Здравейте.Историята е доста дълга, накратко ще се опитам да разкажа за какво иде реч...

Аз съм момче на 23 и от много време не спирам да мисля за едно момиче, което е на 19.За първи път се срещнах с нея зимата миналата година, когато се събирахме да играем тенис на маса с едни други приятели.Тогава, когато тя дойде за първи път, аз не знаех нищо за нея, нито тя за мен, обаче , въпреки, че не ме познава, се опитваше да се сближи с мен чрез майтапи и тем подобни.Аз се държах дръпнато и студено (истината е, че тя е голяма красавица и аз малко се вцепених, не съм свикнал толкова красиви момичета да ми обръщат внимание, въпреки че и аз изглеждам добре).Това с дръпнатото държание от моя страна се случи доста пъти, когато след това сме се срещали, аз така и не можах да се отпусна и да й обърна внимание и сигурно съм изградил мнение за себе си на точно такъв човек, а всъщност съм момче, което обича да се забавлява и другите около себе си.Аз не мисля, че съм влюбен в нея, обаче виждам много свои черти в нея и това ме влече към нея.Не сме си говорили с нея много, тя самата е притеснителна и като идваше да играе тенис (а и след това като сме се срещали) не се отпускаше, чакаше аз да взема инициативата.И двамата сме руси със сини очи, обаче не съм сигурен , че има надежда нещата да се поправят... тя ще ходи да учи в София, аз тъкмо завърших в друг град, и не мисля да се местя другаде.Сега аз се опитвам да поправя нещата, искам да се сближа с нея, обаче тя се държи дръпнато и студено, и сякаш ми е ядосана за нещо, разбирате ли...какво да правя, мислите ли, че изобщо има надежда да се сближа с нея? 

Според мен ше стане работата. И двамата сте руси, със сини очи... нема начин просто. Казваш и нещо русо и си готов! Опитай да изглеждаш и малко богат. Или забогатяващ поне...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.09.2018 г. в 19:25, _crusader_ написа:

Според мен ше стане работата. И двамата сте руси, със сини очи... нема начин просто. Казваш и нещо русо и си готов! 

Само да проучат преди тва дали не са правени инвитро с донорска сперма от Дания, щот съм чула че много такава е дошла насам и много полу-датчанчета са се родили у нас.

Така може да се окажат брат и сестра и да стане уродска работа. Още повече ако са от един регион и там има една клиника за инвитро. Тогава е почти сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.08.2018 г. в 12:38, vbaychevv написа:

И двамата сме руси със сини очи, обаче не съм сигурен , че има надежда нещата да се поправят...

хахаххахахахахах а е може да пробвате да си боядисате косите и да носите цветни лещи, ала пак се съмнявам, "че има надежда нещата да се поправят" хаххахахаха

на 31.08.2018 г. в 0:41, barbuncela написа:

Няма да те ухапе! 

Я не лъжи човека - не само, че ще го ухапе, ами и той ще я ухапе.

п.п. инак из тийн темите ми прави впечатление, че момичетата сякаш по навреме се сещат да попитат за съвет, момчетата ..... все след дъжд качулка търсят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Още ли се дъвче тази тема? Аз досега даже да съм я забременил тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.