Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Правило 2.3 е повече от ясно. Но все пак ми се иска да има по-прилично ограничение в дължината на заглавията. Иначе някои колеги, ще си написват целите теми в самите заглавия.  Като, колкото по-дълго е заглавието, толкова повече привлича погледа. Примерно:  Само не е отбелязано, че тези"монополи", кактно и тези, които дърпат конците са наследниците и слугите на АБпФК и на агентите на ДС (което е е дно и също) - всичките руска агентура

indexlQyHLhmqNJRpbmCb31V91535736771.png

Да намине някой от екипа на форума поне да му поправи правописните грешки, дори и да не ограничите дължината на заглавията, до някакъв достатъчно смислен брой знаци :)

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Аз предлагам директно да му турят един перманентен BAN. Профилите kalansuv, turbox, proexpert и последният да затвори вратата са на едно и също лице. Това лице не е полезно на форума, защото създава единствено и само спам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намираш си разширение, което може да прилага стилове, и му плясваш за началната страница следното:

.ipsType_break {
  display: block;
  text-overflow: ellipsis;
  word-wrap: break-word;
  overflow: hidden;
  max-height: 3.6em;
  line-height: 1.8em;
}

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е целта да се оправя самостоятелно. Освен това началната страница ми е празна. Не съм я настроил да отваря сайт, еле пък форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говорех за началната на форума. А ако не искаш да е само за тебе - ами предложи го, ама дали ще го приемат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, killchain написа:

Говорех за началната на форума. А ако не искаш да е само за тебе - ами предложи го, ама дали ще го приемат...

Е, аз цяла тема съм пуснал за това и е където трябва, не в общите приказки, или в техническа секция, а и ти пишеш в нея. Събуди се, това е темата и ти си тук, не сънуваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ти пречи да цъкнеш на "Докладвай", и в полето за пояснение да напишеш "Твърде дълго заглавие"? Модератор ще го види, и ще прецени дали трябва да го редактира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.