Премини към съдържанието
Петър Чакъров

Странен проблем със телефона

Препоръчан отговор

Здравейте колеги за пръв път ми се случва телефона до преди ден бях го свързал към компютъра да прикача снимки днес пак го свързах компютъра не реагира че телефона е свързан нито във диспечер на задачите нито никъде абсолютно само показва че батерията се зарежда опитах на латопа който със Уин 10 пак така не реагира кабела ми е от самсунг J6 купен наскоро като свържа други телефони всичко работи само компютъра на леновото не реагира пробвах още 4 различни кабела пак така 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро имах абсолютно същия случай със 1 Сони. В крайна сметка се оказа че имаше прекъснати писти по-платката и студени спойки.

В сервиз го занесох и ми го оправиха, и от тогава проблеми не съм имал изобщо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като батерийка зарежда, значи не е от кабела.

Пробвай с един ресет и ще се разбере.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, grizly написа:

Наскоро имах абсолютно същия случай със 1 Сони. В крайна сметка се оказа че имаше прекъснати писти по-платката и студени спойки.

В сервиз го занесох и ми го оправиха, и от тогава проблеми не съм имал изобщо.

Еми значи да го отваряме да го видим

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Петър Чакъров написа:

Еми значи да го отваряме да го видим

Тествай в с друг кабел и на друг компютър преди да разглобяваш телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройките да си активира Developer mode-а, и да си пусне USB  Debugging-а. Така се "лекува" проблема. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

Тествай в с друг кабел и на друг компютър преди да разглобяваш телефона.

Тествах със 4 кабела различни на друга машинка пак така просто не реагира 

Сега стана друг проблем и той е следния Софтуера на телефона беше 4.2.1 но след ъпдейт обнови се на 4.4.2 и телефона доста приложения като Google Play и много други  и доста китайски папки се появиха китайски браузъри и всичко е китайско и рекох да го върна на 4.2.1 стария ром но компютъра не го отчита и рекох със Custom rom да опитам флашнахме Twrp Рестартира се телефона и до там черен екран само влизам във Recovery меню но той е много различен не е като останалите други и нито мога фабрични да върна нито нищо има само няколко опции и те са Reboot,Install Package Update wipe user data, Power Off  като задам install package Update показва ми Now system Will install Update.zip of Root Directory и натискам Yes  и после пише install failure и до там като задам wipe data после Reboot черен екран дори логото не показва не мога да го свържа към компютъра защото Sp flash Tool не го намира имам всички драйвери и така само да спомена че телефона е Root със Kingoroot апък Twrp инсталирах със rashr flash tool и след Упдейт дори Български език няма само Китайски и Англиски и това е  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.