Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет търся програма която  да създаване на Audio TS video_TS от mp4 video ,avi или някакъв друг форма .Идеята е да се извлече тс за да може да се запише на dvd диск  благодаря .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето софтуер за запис на дискове го прави това автоматично, след като се добави видео файла и се избере какъв трябва да е формата на диска. Пробвай с безплатния Ashampoo  Burning Studio FREE.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да редактираш source файла - DVDStyler върши работа.

Създаването на "класическа" DVD структура има смисъл, само ако ще се правят chapters, менюта и т.н. Иначе обикновен MPEG2 файл ще се въпроизведе от всеки стандартен DVD Plaer 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще наясно ли си какво искаш?

Каква е целта на занятието? Обясни това, а не как според теб трябва да стане.

Ако не си видял на DVD дисковете  файловете са нацепени на няколко .VOB до 1GB. Сигурно има защо. Освен това на външен DVD плеър му трябват едни малки управляващи файлчета .IFO и съответните им .BUP защото не разбират от компютърни файлови системи. И папката AUDIO_TS обикновено е празна. Чети защо.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причината заради която търся програмата е , че се опитвам да подкарам dvd video диск на cd за кола jvc kw-avx710 .

http://dox.bg/files/dw?a=9df7107921

Cd ги записвам Ashampoo  Burning  в vcd подръжка  а конвертирам файла с Мovavi video converter  в слъчая mpg  MPEG1 720/576  flame rate25 bitrate1150.

Но не успявам да подкарам dvd  нито с mp3 файл нито с нищо.Използвах на ashampoo разширената опция експертните настройки или там както се водят за записване ,но пак греда .И стигнах до заключението ,че най вероятно чета само тези vob файлове .Не съм запознат много с dvd записването ,а и се изчерпах като идеи за записване и решех да попитам тук за помощ .Ако имате по добри идеи с радост ще ги изслушам .

111.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, pesho66 написа:

jvc kw-avx710

Форматы CD-Audio, DVD-Video, MP3, MPEG4, WMA, JPEG
Носители CD-R, CD-RW, VCD, DVD R, DVD RW
Декодер Dolby Digital, DTS

Така че поддържа и трябва да чете всичко без проблеми. Дискът стандартен ли е?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало ,но не .Би ли пояснил какво имаш под предвид стандартен .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купешки матричен диск. Първо с такова се пробва и ако не го чете или вади грешкяа се пише. И на сервиз ако не работи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не съм го пробвал с оригинален диск понеже не разполагам с такъв ,но честно казано при условие ,че няма проблем с cd формата едва ли има неизправност в dvd прочитането .Просто не мога да налучкам правилното кодиране към  устройството .

Ако предположим ,че с горе посочения диск няма проблем с прочитането  от даденото устройство то това до какво заключение ще ни доведе .Към какво кодиране ще се насочим .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройството може да чете CD дискове, но да има проблеми с прочитането на DVD. За да си сигурен, че работи, слагаш оригинален/купешки диск или такъв, който си тествал и работи на друг подобен плеър. Ако устройството има хардуерен проблем, както и да се мъчиш да записваш диска, пак няма да го прочете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерихме два стари диска с филми от комшията останали от някои вестник опитах да ги стартирам на устройството ,но без успешно .Явно наистина има проблем с cd .Ще потърся да закупя някои друг за тест и ако пак не тръгне ремонт .И честно казано това не го очаквах .Благодаря за дискусията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За извличане на DVD диск, на хардиска, има една малка програма която се справя:

DVD Shrink

Могат да се променят менюта, допълнителен материал и т.н.

След което се записва ма DVD диска, със нея или със външна програма.(за записване на дискове).

Но не съм е тествал как се държи на по нова ОС (Windows 8/10)

За създаване на DVD disс, с менюта и прочие, може да се ползва DVD Flick

И двете програми са безплатни.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, pesho66 написа:

питвам да подкарам dvd video диск на cd за кола jvc kw-avx710 .

Нещо не разбра ли? Човекът иска да си гледа в колата, а не му тръгва. Не е дал подробности на колко години е и колко DVD са извъртяни и не се знае дали лазерът се е насветил или просто е пепелясал.. А може и друг дефект да има. Мръдни с колата до някой сервиз, да прегледат и кажат.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.