Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте карам Saab 9-3 2001 2.0T вчера я настъпах до долу педала доста пъти до 120КМ и спирачка градско няма как повече и после забелязах че колектора е червен разлика във набирането нямаше но ми е чудно защо е станал червен и поради какво. ( събираме със приятели и я настъпвам за да има кеф във градси условия 120км и спирачка и по едно време един каза че изка да види газовата и като отворих капака колектора е червен за пръв път го видях друг пък не съм виждал и разхода беше 41L на 100KM колата е със газова уредба + бензин Карана е на бензин ) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идиоти. Като искате да сер трепете бягайте насред полето или си платете на писта. Градът не е място за малоумници. Най-малкото  може да постадат невинни хора.

преди 2 часа, SaabBG написа:

във градси условия 120км

Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, се наказва, както следва:

6. (изм. - ДВ, бр. 54 от 2010 г., изм. и доп. - ДВ, бр. 10 от 2011 г., изм. - ДВ, бр. 101 от 2016 г., в сила от 21.01.2017 г.) за превишаване над 50 km/h - с глоба 700 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство, като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.

Така че идиотчета такива сте за 3 месеца без книжка + 900 лв, колкото не струва смрадливата ви "кочина". Ако не утрепете някого заради келешлък.
  • Харесва ми 4
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Загрял е. 

Нормално при мощен турбо двигател. 

От форум за сааб:

They do that sometimes under good hard driving if you didn't spend a lot of time slow rolling or if you ended up stopping and going a lot

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 6 часа, SaabBG написа:

разхода беше 41L

Разход подобаващ на ЗИЛ130 в режим пълно-пълно.
:angry:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Филипов написа:

Идиоти. Като искате да сер трепете бягайте насред полето или си платете на писта. Градът не е място за малоумници. Най-малкото  може да постадат невинни хора.

Чл. 182. (Изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) (1) Водач, който превиши разрешената максимална скорост в населено място, се наказва, както следва:

6. (изм. - ДВ, бр. 54 от 2010 г., изм. и доп. - ДВ, бр. 10 от 2011 г., изм. - ДВ, бр. 101 от 2016 г., в сила от 21.01.2017 г.) за превишаване над 50 km/h - с глоба 700 лв. и три месеца лишаване от право да управлява моторно превозно средство, като за всеки следващи 5 km/h превишаване над 50 km/h глобата се увеличава с 50 лв.

Така че идиотчета такива сте за 3 месеца без книжка + 900 лв, колкото не струва смрадливата ви "кочина". Ако не утрепете някого заради келешлък.

не съм се иззеснил точно като качвам във градска обстановка ако си идвал във разград на всякаде дупки и колата се раглобява направо след 150КМ спокойно спазвам правилата за движение. 

80443715_OperaSnapshot_2018-10-05_151858_www.google_com.png.6c84a5342229ef66ece11b76bc27b2ab.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как спазваш правилата за движение, като не можеш да спазваш правилата за писане. Не искаха ли 8-ми клас за да можеш да вземеш книжка? На тая улица сто процента ограничението е не повече от 60. На такива лапетии като вас трябва да ви взимат книжките перманентно, не за по три месеца.

пп. Нормално е колектора да се нагрява до червено, както и турбината. На колата нищо й няма, освен, че е кочина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък реши че е кочина? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И каруца да е, с купчина неграмотни каруцари . . . . .

И очертаното си е в населено място с ограничение 50. Единични са градски булеварди с по-висока разрешена скорост 80 като "цариградско".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, SaabBG написа:

не съм се иззеснил точно като качвам във градска обстановка ако си идвал във разград на всякаде дупки и колата се раглобява направо след 150КМ спокойно спазвам правилата за движение. 

Ами явно не ги спазваш защото 120 градско не е добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.10.2018 г. в 16:22, Ivelin _ написа:

Как пък реши че е кочина? 

20 годишен Сааб кво да е, лукс ли? Баш си е кочина. Една идея малко по-добре от на Живко пасата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на @DarkEdge и на @Ivelin _

Та за другите @Silvering та със 500лв заплата AUDI RS7 Да карам или AMG малко не възможно ако се сещаш / със тунин минава и BMW M4 на старта. 450коня е сменял съм целия двигател пощи ако се правиш със някоя моща кола излес на магистралата да те видя колко дърпа 2 годашната кола. Тунинг при Nordic Tune

Та качил съм снимка от Google map каде то ограничението е 110 КМ съм карал със 120км 10превишена скорос значи няма глоба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш като човек с 3-ти клас завършен по милост,и като гледам написаното също толкова неграмотно шофираш....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, SaabBG написа:

Благодаря на @DarkEdge и на @Ivelin _

Та за другите @Silvering та със 500лв заплата AUDI RS7 Да карам или AMG малко не възможно ако се сещаш / със тунин минава и BMW M4 на старта. 450коня е сменял съм целия двигател пощи ако се правиш със някоя моща кола излес на магистралата да те видя колко дърпа 2 годашната кола. Тунинг при Nordic Tune

Та качил съм снимка от Google map каде то ограничението е 110 КМ съм карал със 120км 10превишена скорос значи няма глоба.

Къде си го видял това ограничение от 110 в града?Ти изобщо знаеш ли ограниченията в България?Поредното неграмотно камикадзе с купена книжка.

MaybOR9.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Silvering написа:

20 годишен Сааб кво да е, лукс ли? Баш си е кочина. Една идея малко по-добре от на Живко пасата.

И като е 20 годишен какво? Пак по-добре от някоя малолитражка или некъв боклук от сорта на Дачия или Ловешките. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, SaabBG написа:

….. значи няма глоба.

Щото така си намерил - държава управлявана от селски бекове, като тебе. Ти си толкова опасно тъп, че не за глоба, ами въобще не трябва да ти се дава книжка. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.