Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

4bf603c8741d187936b64092690a26ef.png

Официален уебсайт: BitTorrent Inc.
Лиценз: $4.95 едногодишен Ad-Free, $19.95 едногодишен Pro
Ограничения: Адуер реклами с възможност за премахване
Системни изисквания: XP | Win 7 | Win 8 | Win 10
Промени: Бележки стабилно издание
Промени: Бележки бета издание
Описание: µTorrent е най-популярният торент клиент за изтегляне и споделяне на файлове в интернет, невероятно лека програма, която по функции задминава много от тромавите си събратя. Ефикасна и богата на опции, използва неприлично малко процесорна мощ, памет и място, като същевременно предлага абсолютно всички функционалности.
Линк за изтегляне: uTorrent_3.5.4.44846.exe (стабилно издание)

90e43a67aadfa2279fbac1835cdae601.th.png

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекламите се спират много лесно с няколко цъквания из настройките, има много връзки в гугъл, където пише как се прави. Аз ползвам utorrent от много години и никога не са ми излизали реклами, след като съм го настроил, дори и след обновявания.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Raze написа:

Рекламите се спират много лесно с няколко цъквания из настройките, има много връзки в гугъл, където пише как се прави. Аз ползвам utorrent от много години и никога не са ми излизали реклами, след като съм го настроил, дори и след обновявания.

Товари ли много хард диска? Защото BitComet товaри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, simtech написа:

Никой uTorrent над 2.0.4 не е хубав. Всички по-нови имат реклами.

2.2.1 няма реклами

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Raze написа:

Няма значение как го настроиш, белите полета и досадните надписи НАДСТРОЙ, плюс...си остават.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, simtech написа:

Никой uTorrent над 2.0.4 не е хубав. Всички по-нови имат реклами.

Този е настроен и няма реклами, никакви. Време на инсталация 5 секунди. :) Време на експлоатация - доживотно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mlechko написа:

Този е настроен и няма реклами, никакви. Време на инсталация 5 секунди. :) Време на експлоатация - доживотно.

Млечко, извинявай, ама това "Настрой до Pro" отдясно в категориите торенти... И отгоре в тулбара...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, acnekt написа:

Товари ли много хард диска? Защото BitComet товaри.

Диска се товари от активните задачи, в зависимост от това колко торента тегли/сваляш едновременно и дали в момента не се създава някой голям файл на диска, тогава товари най-много, в зависимост от скоростта на диска и големината на файла. В самия клиент ако е спряно всичко, няма как да ти товари диска. Има и опции за кеширане, в зависимост от настройките може да го направиш да ползва повече паметта и да записва по-рядко на диска. Всеки торент клиент според това може да товари диска повече или по-малко.

преди 9 минути, simtech написа:

Няма значение как го настроиш, белите полета и досадните надписи НАДСТРОЙ, плюс...си остават.

http://prikachi.com/images.php?images/369/9414369Z.jpg

Единствено има надпис "Upgrade", който може да се махне, но трябва да се деактивира tool bar-а.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам, някой има ли досадният проблем за автостартиране на програмата със зареждането на ОС (Windows 10)

Вересията е 3.5.3.

Автоматичното обновяване, както и стартирането със ОС, и за е спряно.

Интересното е че не не всеки път се получава проблема, дори и след изключване на програмата преди да се" гаси" компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв проблем нямам с тази програма независимо от версията. Уникална е!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, oic написа:

Да попитам, някой има ли досадният проблем за автостартиране на програмата със зареждането на ОС (Windows 10)

Вересията е 3.5.3.

Автоматичното обновяване, както и стартирането със ОС, и за е спряно.

Интересното е че не не всеки път се получава проблема, дори и след изключване на програмата преди да се" гаси" компютъра.

https://docs.microsoft.com/en-us/sysinternals/downloads/autoruns

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, oic написа:

Такъв проблем съм се натъквал и на последните версии. Някой път се автостартира. Получава се поради спиране на системата при работещ торент клиент, тоест не си спрял uTorrent, но гасиш компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mlechko написа:

Такъв проблем съм се натъквал и на последните версии. Някой път се автостартира. Получава се поради спиране на системата при работещ торент клиент, тоест не си спрял uTorrent, но гасиш компютъра.

В Диспечера автостартирането също е спряно.

Ще  обновя до последна версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пробва ли "autoruns"? Там появява ли се някъде?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, ined написа:

2.2.1 няма реклами

преди 9 часа, simtech написа:

Никой uTorrent над 2.0.4 не е хубав.

И имат дупки в сигурността като Съевата дупка. От в..3.5.3.44352 нагоре.
И защо се анонсира манипулиран от незнаен автор апокрифен продукт?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DarkEdge написа:

И имат дупки в сигурността като Съевата дупка. От в..3.5.3.44352 нагоре.
И защо се анонсира манипулиран от незнаен автор апокрифен продукт?

За кое говориш? За старото или за новото поколение? И двете изречения не разбрах към какво са отправени... :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото изречение е към @ined, второто - към теб:
https://www.utorrent.com/intl/bg/utorrent-pro/eula

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 8 минути, Колев60 написа:

Ще го сваля да го пробвам една две седмици. Ако не ми допадне, пак ще си мина на....2.2.1

пробвай това
https://www.kaldata.com/софтуер/bittorrent-47457.html
от доста време го ползвам и съм доволен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, DarkEdge написа:

второто - към теб

Случайно започнах да вадя портейбъли и нищо не ме спира да си събера материала както на мен ми е удобно. Кода на програмата не е пипан.

преди 37 минути, Колев60 написа:

Млечко!

Това какво е бре? Още с почването на тегленето и...реакция. Я ми разясни що се получава така?

Това какво общо има с тегленето! Оправи си браузъра, чисти си компито от боклук, ние няма как да знаем какво ти има в главата или в компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирусна ли реагира на изтеглянето?

преди 32 минути, Mlechko написа:
преди 1 час, DarkEdge написа:

второто - към теб

Случайно започнах да вадя портейбъли и нищо не ме спира да си събера материала както на мен ми е удобно. Кода на програмата не е пипан.

На машина, за която отговаряш ти, можеш да правиш каквото си искаш. Тук във форума - можеш, но по правилата му.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко си е по правила @DarkEdge , изпадаш в някакви подробности, които не касаят никого. :vacuumcleaner: :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да попитам - щом всичко е ОК, защо не сваляме от сайта на utorrent? А сваляме custom пакет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, DarkEdge написа:

Само да попитам - щом всичко е ОК, защо не сваляме от сайта на utorrent? А сваляме custom пакет.

1. За удобство, за улеснение. Спестява главоболията и времето на потребителите да настроят необходимото.
2. За сигурност. Линка на официалния сайт е твърде променлив и непостоянен. Системно се връщат версиите към предходна версия или анонсират бета версии. Твърде нелогични връзки и препращания с генериращи линкове, които се менят с несъотвествие, особено характерно при появата на нова версия за период около седмица, която по някаква причина не може да бъде отвърдена и заложена като реална версия, но предвидена да се публикува официално. В крайна сметка достъпа до нея е невъзможен или случаен. Сайта не е сигурен и никога не знаеш какво получаваш. Допълнителните източници от нас са гарант за наличието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова версия. Обновени са листите на тракерите с актуални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.