Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Наруто кутията ти не е за моето дъно.

Тази кутия не е за моето дъно.

Иначе хубава кутия но като не мога да сложа, дъното за какво ми е.

ОбъркАл си се нещо, пич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 55
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 43 минути, PANOV написа:

ОбъркАл си се нещо, пич.

Объркал съм се вярвам на сляпо и това става... кутията не съвпада с моето дъно...

Не става да се сложи така че...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

PANOV никога не съм се замислял дали да поръчам или не понеже тук хората разбират..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, The-Walk!nG-Dead написа:

Объркал съм се вярвам на сляпо и това става... кутията не съвпада с моето дъно...

Не става да се сложи така че...

GB H110M-DS2 написал си че това ти е дъното? Кутията събира Micro ATX като твоето включително пълноразмерни ATX. 

Като пише Standard ATX в спецификациите разбирай че събира и по-малки като твоето проблем ще са по-големите.

Всъщност то си го и пише - (Motherboard Type Micro ATX / ATX). http://cougargaming.com/products/cases/solution2/index.html

GmxJGF2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, The-Walk!nG-Dead написа:

PANOV никога не съм се замислял дали да поръчам или не понеже тук хората разбират..

Какви ги говориш, от къв зор да не е съвместимо дъното с кутията ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Roujin Z написа:

GB H110M-DS2 написал си че това ти е дъното? Кутията събира Micro ATX като твоето включително пълноразмерни ATX. 

Като пише Standard ATX в спецификациите разбирай че събира и по-малки като твоето проблем ще са по-големите.

GmxJGF2.jpg

Ми не знам не става нещо пробвах го доста пъти не става.

Моето дъно пише че е такова но защо не е такова като Micro Atx на снимката

преди 19 минути, PANOV написа:

Ще го снимам моето дъно да видиш какво е.

Болчетата изобщо не могат да се завъртят

Изобщо не излиза дупчицата също така, липсва и ламаринката, която е за кутията.

Ето го моето дъно. 

56320.jpg

Тази кутия са доста раздалечени болчетата няма как да стане просто.

Не знам но не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, The-Walk!nG-Dead написа:

Ми не знам не става нещо пробвах го доста пъти не става.

Моето дъно пише че е такова но защо не е такова като Micro Atx на снимката

преди 1 час, PANOV написа:

Ще го снимам моето дъно да видиш какво е.

Болчетата изобщо не могат да се завъртят

Изобщо не излиза дупчицата също така, липсва и ламаринката, която е за кутията.

Ето го моето дъно. 

56320.jpg

Тази кутия са доста раздалечени болчетата няма как да стане просто.

Не знам но не става.

Не е възможно дъно с такива параметри да не се побира в кутия ,която поддържа  ATX формат . Не зная какво правиш и къде търсиш тази " ламаринка " . Ако става въпрос за т. нар.  I/O Shield трябва да го търсиш в комплектовката на дънната платка. Относно отворите ,които не съвпадат за тази цел се поставят дистанционни втулки.Тези аксесоари влизат към компютърното шаси и са поставени за да може  да  се  асемблира конфигурация с дъна от различен форм фактор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Не е възможно дъно с такива параметри да не се побира в кутия ,която поддържа  ATX формат . Не зная какво правиш и къде търсиш тази " ламаринка " . Ако става въпрос за т. нар.  I/O Shield трябва да го търсиш в комплектовката на дънната платка. Относно отворите ,които не съвпадат за тази цел се поставят дистанционни втулки.Тези аксесоари влизат към компютърното шаси и са поставени за да може  да  се  асемблира конфигурация с дъна от различен форм фактор.

Здравей сложих на всички тези медни втулки, по местата сложих ламаринката изобщо не отиват на дупките. Не знам защо не става.

Направо ме хвана бяс, днес като видях че изобщо не става да се събере дъното в тази кутия а тя е...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Raze написа:

Кое не става? Дай няколко снимки да видим, няма как да не стане, освен ако дъното е по-голямо от кутията!

Дъното е малко за тази кутия поне така ми се вижда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз така и не разбрах коя точно е кутията. А дъното уж трябва да е това:

https://www.gigabyte.com/Motherboard/GA-H110M-DS2-rev-10#sp

Form Factor    Micro ATX Form Factor; 22.6cm x 17.4cm

Това не би трябвало да има проблем да влезе в каква да е компютърна кутия. Дай точни снимки какво не ти се получава! Това, че е малко, не е никакъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The-Walk!nG-Dead викни някой които поне веднъж е сглобявал компютър или поне дай снимки какви си ги свършил с кутията да се ориентират имащите желание да обясняват стъпка по-стъпка.

Кутията е като старата ти тоест дъното е малко за нея както се изрази демек се събира. Защо не погледнеш старата кутия и как е хванато там?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте че се забавих стана сложих всичко но, видео картата няма как да я завия с болче...

Не става да се завие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тази снимка абсолютно нищо не се вижда, по-малка не можа ли да я направиш? Защо да не може да се завие видео картата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Roujin Z, извинявай че те обвиних наистина не ставаше с моята т. нар.  I/O Shield да вкарам дъното затова го сложих без т. нар.  I/O Shield...

Видеокартата се справих и с нея едно от нея златни втулки не беше влязло както трябва в кутията, изкарах дъното завъртях ги всички на ново и така всичко влезе.

Определено тази кутия има повече място за всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си сложил планката правилно, затова не ти става "I/O shield"-а. Той си върви към съответното дъно, ако си го оставил на другата кутия или си го запилял, или пък дъното си го взел така, трудно ще стане от друго дъно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Raze написа:

Не си сложил планката правилно, затова не ти става "I/O shield"-а. Той си върви към съответното дъно, ако си го оставил на другата кутия или си го запилял, или пък дъното си го взел така, трудно ще стане от друго дъно

Пробвах от старата кутия но не става, в новата нямаше не знам защо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти май не четеш какво ти пиша - планката си върви с дъното! Извади я от кутията, в която е било преди това. Вади се като се натисне навътре при извадено дъно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Raze написа:

Ти май не четеш какво ти пиша - планката си върви с дъното! Извади я от кутията, в която е било преди това. Вади се като се натисне навътре при извадено дъно.

Понеже сложих старите вентилатори, от предната кутия обаче много шумят, има ли начин да се оправят или да взимам нови и какви би ми препоръчал?

Този който Roujin Z, ми каза да купя няма къде да го включа него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9440308o.jpg

Това ти е 4-пинов конектор за вентилатор, освен този на процесора. За повече вентилатори може да ползваш сплитер или преходник от молекс, като специално F12 PST CO трябва да си е със сплитер на кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, PANOV написа:

9440308o.jpg

Това ти е 4-пинов конектор за вентилатор, освен този на процесора. За повече вентилатори може да ползваш сплитер или преходник от молекс, като специално F12 PST CO трябва да си е със сплитер на кабела.

Този който изкарва въздуха го включвам там...

Трябват ми такива които се вързват, към захранването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вържи на този конектор вентилатора със сплитера, а другия - в него, ако пасва. Иначе с преходник от молекса на захранването, нещо такова.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване