Премини към съдържанието
BMW Маниак

App с GPS проследяване през андройд

Препоръчан отговор

Колеги съфорумци. Насочете ме към някой приложение за лесно проследяване на телефон LG VS425LPP.
Ще пускам дъщерята сама да пътува с междуградския транспорт да ходи при баба си и искам да я знам къде е постоянно.
Предпочитам някое приложение къде може да се проследява и през iOS или в краен случай през лаптопа.
Телефона сигурно автоматично ще си свали приложението от google магазина без да иска парола  ама на email адреса едва ли му знаем паролата. Така че трябва да е външно приложение което се конфигурира отделно.
Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж това дали ще ти свърши работа, не съм го пробвал и нямам опит с такъв тип приложения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, BMW Маниак написа:

лесно проследяване на телефон

Следенето без разрешение от компетентните правораздавателни органи е незаконно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, simtech написа:

Следенето без разрешение от компетентните правораздавателни органи е незаконно!

Благодаря за правния съвет.
Кога някой не ти разреши физически достъп до телефона му тогава се обаждай.
Остана и за дъщеря ми да искам разрешение ха ха за да я локализирам кога пътува сама.
Я ходи да слагаш сателити че те гледам нямаш работа а и пари нямаш.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Благодаря за правния съвет.
Кога някой не ти разреши физически достъп до телефона му тогава се обаждай.
Остана и за дъщеря ми да искам разрешение ха ха за да я локализирам кога пътува сама.
Я ходи да слагаш сателити че те гледам нямаш работа а и пари нямаш.

Ще поискаш разрешение от дъщеря си, за да можеш да я следиш ИЛИ разрешение от съда.
Иначе е незаконно. Или те е страх, че дължиш пари на някого?
Теб навремето следяха ли те, когато се разкарваше с МПС без да имаш СУМПС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

life360 пробвал ли си тая програма ?

Google Device Manager за мен е най доброто.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще поискаш разрешение от дъщеря си, за да можеш да я следиш ИЛИ разрешение от съда.
Иначе е незаконно. Или те е страх, че дължиш пари на някого?
Теб навремето следяха ли те, когато се разкарваше с МПС без да имаш СУМПС?

f6fde2f8936961feaa037221d6ccea56.jpg
Дъщеря ми е на 9 години ве селяк. Ще и искам разрешение кога не живее при мен а до тогава ще става това което аз кажа
Решихме проблема през whatsapp
Не го мисли много Симич.
Ходи на ескорт и разпусни.

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk
преди 4 минути, Blue_Hulk написа:

life360 пробвал ли си тая програма ?

Google Device Manager за мен е най доброто.

Не съм я пробвал. Нямал съм много възможност да се занимава до сега с андройд. А телефона ѝ го купи майка ѝ и си е свикнала с него.
Чак днес ми се наложи да го разгледам ама и не остана много време понеже беше с парола а кога излезе от училище и ми я даде нямаше много време да се занимавам с него че имаше купен билет за пътя и нямаше време. Сега идната седмица е ги разгледам.
Всичко става, дете е и искам да знам къде е а може да няма възможност тя сама да ми изпрати локация.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ще ти дам друга идея - купи й часовник с GPS. Хем ще си гледа часа, хем ще има и локация да я виждаш къде е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Apple ли става дума ?

преди 8 минути, Expert написа:

Аз ще ти дам друга идея - купи й часовник с GPS. Хем ще си гледа часа, хем ще има и локация да я виждаш къде е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@BMW Маниак, не точно. Има доста модели смарт часовници, които поддържат функцията GPS проследяване. Apple не е лош вариант, но ако го загуби някъде ще те е яд най-вероятно. Насочи се към нещо по-евтино.

Edit: Примерно - Цък, щерка ти да ти каже кой й допада на външен вид, за да не вземеш нещо и да ти каже, че не й харесва.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Expert написа:

Има доста модели смарт часовници, които поддържат функцията GPS проследяване.

Това наистина е добра идея.Изобщо не знаех че съществуват и други освен Apple.
Сега ще се заема да и избера един че днес сто пъти я предупредих да не и откраднат телефона в рейса.
А часовника е по труден за кражба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Това наистина е добра идея.Изобщо не знаех че съществуват и други освен Apple.
Сега ще се заема да и избера един че днес сто пъти я предупредих да не и откраднат телефона в рейса.
А часовника е по труден за кражба.

Ако не греша ще трябва и допълнителна СИМ карта с интернет за тези часовници и, най-вероятно, приложение, с което да я следиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, A.com написа:

Ако не греша ще трябва и допълнителна СИМ карта с интернет за тези часовници и, най-вероятно, приложение, с което да я следиш.

То това е повече от ясно. Няма просто друг начин да се изпратят кординатите от GPS позицията ако няма сим карта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неудобството при тези часовници е , че батерията не държи повече от ден/дори по-малко/ и трябва да се зарежда , т.е. трябва да носи със себе си и външна батерия ако пътува повече време

ПС  Внук ми има такъв и освен ,че можеш много точно да му определиш координатите , може също да се обади на два телефона ,има и SOS бутон при натискането на който звъни на телефоните докато вдигнеш ,може да се изпращат и разни сърчица и други подобни глезотии:)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, BMW Маниак написа:

То това е повече от ясно. Няма просто друг начин да се изпратят кординатите от GPS позицията ако няма сим карта.

Никой GSM оператор ли не предлага родителски контрол на определен номер? В България виваком има такава услуга и работи дори и да няма gps на дадено място. Недостатък е, че локализирането на телефона не е толкова точно, колкото с реални gps данни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Smartwath GPS
Зарежда се всяка вечер и е ОК.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, A.com написа:

Никой GSM оператор ли не предлага родителски контрол на определен номер? В България виваком има такава услуга и работи дори и да няма gps на дадено място. Недостатък е, че локализирането на телефона не е толкова точно, колкото с реални gps данни. 

Не съм се интересувал просто до сега. Може и да предлагат но е се спра на варианта с часовник и телефон с интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички тия работи хубаво се следи...устройството, ама ако реши да го остави в транспорта и да се измъкне без него кво праиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Часовник с телефон и GPS - цък:

1502134965621927434.jpeg

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, sliderum написа:

Всички тия работи хубаво се следи...устройството, ама ако реши да го остави в транспорта и да се измъкне без него кво праиш?

Тя ако е решила да напуска баща си може и докато спя да излезе и да хване на някъде.
Все пак хипотетичния вариант които предложи като казус е много труден понеже доста преди да пристигне транспорта я чака баба ѝ и леля ѝ също.  Така де посрещат го детето.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Тя ако е решила да напуска баща си може и докато спя да излезе и да хване на някъде.
Все пак хипотетичния вариант които предложи като казус е много труден понеже доста преди да пристигне транспорта я чака баба ѝ и леля ѝ също.  Така де посреат го детето.

Ако не спира междинно. Всъщност смисъла на начинанието и темата отпадат напълно, що се отнася само до това придвижване.

ПС, да нямате някои терористи там, които да отвличат автобуси, та те е бъз?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

като казус е много труден

Виж ся - бай бабо да не ме среща мечка. И нямам начин да няма начин. Въпросът е детето да осъзнае, че го правиш единствено и само за нейната безопасност.

преди 4 минути, sliderum написа:

ПС, да нямате някои терористи там, които да отвличат автобуси, та те е бъз?

'що дърпаш дявола за опашката?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sliderum написа:

Ако не спира междинно. Всъщност смисъла на начинанието и темата отпадат напълно, що се отнася само до това придвижване.

Кога човек е на път всичко става. Така че застраховката никога не е излишна. Понякога се развалят автобуси, някой пътници ги качват на следващия по маршрута за други идва друг автобус и куп варианти могат да се объркат.
Така че да се вземат някакви предпазни мерки които нищо не ми струват си е повече от задължително.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.