Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Petar Neshev написа:

Не нямаше коментари всичко било налично и искаха само капаро да почнат да го сглобяват и чакам да го пратят.

Извинявай колко искат капаро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, www543 написа:

преди 20 часа, www543 написа:

200-лева

току-що, Petar Neshev написа:

200-лева

Пратих им ги оня ден .Ся чакам да го сглобят и да ми го пратят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взел си 4 ядрен процесор, не знам защо са ти предложили 4 и 6 ядрени конфигурации като разликата и сам можеш да я видиш; 6 е с 50% повече от 4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, hladilnika написа:

взел си 4 ядрен процесор, не знам защо са ти предложили 4 и 6 ядрени конфигурации като разликата и сам можеш да я видиш; 6 е с 50% повече от 4.

Защото разликата в игрите няма да е 50% в полза на шест ядрения. По всяка вероятност даже ще е и по-зле в туй начинание гейминга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая 1600Х не е по-зле в игрите от I3-8100 за сметка на това е по-добър във всичко останало и като цяло конфигурацията с него е за предпочитане.   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...