Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Предполагам много ще ме обиждате, но за съжаление, заглавието не лъже. 

Писна ми от всичко, от малка съм потискана от семейството ми, израснах с комплекси, до толкова, че да започна да взимам наркотици, в любовта не ми върви, провалих си и образованието. Не мога да разбера, защо нищо не ме прави щастлива, нямам емоции, вече дори не мога да се разплача. Странното е, че имам доста приятели, уж хубаво момиче съм, макар че, това не е от особено значение, имам си и приятел, за сега. Чувствам празнота, с приятеля ми сме от месец, вложих много, реших, че ще променя начина си на живот за да се получат нещата, но както винаги става при мен, нещо се прецака и дори не знам какво е.. Момиче на 21 години съм, между другото, уча сериозна специалност, но живота ми върви само надолу, наложи се и да тегля студентски заем и вече не издържам, постоянно мисля за самоубийство, имам чувството, че само така ще изляза от този кръг. 

Моля ви, дайте ми съвет какво да правя вече, защото цялата работа ме тласна към наркотици, спирах и започвах, в момента не взимам, но май скоро ще се проваля отново...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го прави, защото хората, които ще понесат последствията, са тези, които обичаш - твоите близки хора. И... Помисли, за всичко това, като усещания, живот, места, които още не си видяла. Аз съм мислил в един момент от живота си... не, още не.

Разбира се, наркотиците няма да доведат до нищо положително. Сигурно ще трябва да направиш избор, аз с наркотици не съм се занимавал... , но не бих избрал наркотиците пред живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислих, но какво ако всяко следващо е по-зле от предходното? Защото при мен така се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изстрел на сляпо - смени си компанията, приятелите.... Ако имаш възможност, вместо за някаква дрога, дай пари да отидеш в някоя страна... Цяла Европа ти е на едни 10 евро билета разстояние. Ако знаеш език, а и да не знаеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да промениш целия си начин на живот в положителна посока, но първото, което трябва да направиш е да спреш наркотиците, което е борба. Не се предавай, а имай воля

Не се проваляй, а си го наложи, че не трябва да ги взимаш

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са хубави тези неща, това е един вид зов за помощ. Изпадал съм в тежки ситуации, най-тежката ми беше преди 14 години, загубих много пари. Стъпих си на краката, не че всичко ми е ОК, то на кой ли от моите познати, но се оправям

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто ми трябва нещо, което да ме отдалечава от реалността, а и сега не взимам. Опитах да го променя, бог ми е свидетел, опитах всичко. Не е и от компанията, никой от тях не е такъв, там е тъжното за мен..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, я стига си се тръшкала, пикло разглезена! Ако искаше действително да се самоубиваш, отдавна щеше да си го направила, а не да ревеш по форумите и да търсиш съжаление. Като не ти се живее - качвай се на някой покрив, мятай се от там на асфалта и се разпльоквай. Ако искаш, можеш и на живо да го предаваш във фейса от телефона си, за да си получиш посмъртно 15-те минути в новините.

Но преди това можеш да отидеш да поработиш за някой друг месец като санитарка в онкологията. Или в неврохирургия в МА. Да погледнеш в очите хора, които чакат първа или втора операция от рак на мозъка. И знаят, че след нея в най-добрия случай вече няма да са същите - ще им липсват някои спомени, или някакви способности... И си записват имената на най-близките си хора на гърба на снимките им, ако не ги познаят след операцията. А в най-лошия - ще са останали метастази и ще чакат да умрат бавно и мъчително в следващите месеци. След това си прочети лигавните в тая тема и сама ще разбереш колко нелепо звучат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lifeisgreat написа:

Просто ми трябва нещо, което да ме отдалечава от реалността, а и сега не взимам. Опитах да го променя, бог ми е свидетел, опитах всичко. Не е и от компанията, никой от тях не е такъв, там е тъжното за мен..

Опора в най-близките ти хора - предполагам, имаш роднини, които чувстваш такива. Сподели им и говори с тях. Каквото и да ти говорят, никой не може да ти е толкова близък и да мисли за теб, колкото брат, майка, баща...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не започнеш някаква работа ? Ще си заета и ще имаш нови срещи с хора

Каза, че учиш сериозна специалност. Чети си уроците. Чети и някакви книги допълнителни

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Win_user написа:

О, я стига си се тръшкала, пикло разглезена! Ако искаше действително да се самоубиваш, отдавна щеше да си го направила, а не да ревеш по форумите и да търсиш съжаление. Като не ти се живее - качвай се на някой покрив, мятай се от там на асфалта и се разпльоквай. Ако искаш, можеш и на живо да го предаваш във фейса от телефона си, за да си получиш посмъртно 15-те минути в новините.

Но преди това можеш да отидеш да поработиш за някой друг месец като санитарка в онкологията. Или в неврохирургия в МА. Да погледнеш в очите хора, които чакат първа или втора операция от рак на мозъка. И знаят, че след нея в най-добрия случай вече няма да са същите - ще им липсват някои спомени, или някакви способности... И си записват имената на най-близките си хора на гърба на снимките им, ако не ги познаят след операцията. А в най-лошия - ще са останали метастази и ще чакат да умрат бавно и мъчително в следващите месеци. След това си прочети лигавните в тая тема и сама ще разбереш колко нелепо звучат.

Да ти кажа ли, че уча за медицинска сестра, плюс всичко, виждам и това, а да ти кажа ли как в КАИЛ местят труповете в една стая, защото няма място в моргата. Може да съм всичко, но не и разглезена :)

преди 1 минута, djagi написа:

Опора в най-близките ти хора - предполагам, имаш роднини, които чувстваш такива. Сподели им и говори с тях. Каквото и да ти говорят, никой не може да ти е толкова близък и да мисли за теб, колкото брат, майка, баща...

Не ме разбират и най-вече близките ми хора ме докараха до тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Lifeisgreat написа:

Да ти кажа ли, че уча за медицинска сестра, плюс всичко, виждам и това, а да ти кажа ли как в КАИЛ местят труповете в една стая, защото няма място в моргата. Може да съм всичко, но не и разглезена :)

Щом са те-убий ги, а след това продължи със себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Lifeisgreat написа:

Моята бивша завърши скоро. Мина през една много сериозна школа, ще ме разбереш... Централна реанимация и т.н. Виж, всички минаваме през такива периоди, важното е да се подкрепяме. Разбирам какво ти е, въпреки че, кой знае... Еби им майката на всички, това е най-оздравителния съвет, хаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Lifeisgreat написа:

А, значи няма никаква надежда за тебе. Хубаво, дай линк къде ще стриймваш, като решиш да се трепеш. От мен имаш един лайк :)

Или пък - още по-добра идея: самоубий се чрез СПИН. За целта започвай да даваш на всеки, който ти поиска, без предпазни средства. Ако стриймваш и този процес, ще събереш доста повече лайкове :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще дам един съвет, според мен доста полезен за хора в подобна ситуация - не е лошо да взимате адаптогени - ашваганда, родиола и т.н., в подходяща форма и ... темата е дълга, но препоръчвам за хората в нужда да обърнат внимание. 5 HTP и други неща, ЕСТЕСТВЕНИ, помагат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Win_user написа:

А, значи няма никаква надежда за тебе. Хубаво, дай линк къде ще стриймваш, като решиш да се трепеш. От мен имаш един лайк :)

Или пък - още по-добра идея: самоубий се чрез СПИН. За целта започвай да даваш на всеки, който ти поиска, без предпазни средства. Ако стриймваш и този процес, ще събереш доста повече лайкове :D

Да ударим по едно рамо, а ? ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, djagi написа:

Ще дам един съвет, според мен доста полезен за хора в подобна ситуация - не е лошо да взимате адаптогени - ашваганда, родиола и т.н., в подходяща форма и ... темата е дълга, но препоръчвам за хората в нужда да обърнат внимание. 5 HTP и други неща, ЕСТЕСТВЕНИ, помагат

Ха така! На всичките финансови проблеми се набутай едно хубаво с една камара пари и за тия треволяци, дето ги продават с по н'ам колко десетки хиляди процента надценка и тогава наистина ще ти се отще да живееш :D

преди 3 минути, Still Hustlin написа:

Да ударим по едно рамо, а ? ;)

И рамо ще ударим, и други части от анатомията :) Приятел в нужНИК се познава, нали така?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Win_user написа:

Ха така! На всичките финансови проблеми се набутай едно хубаво с една камара пари и за тия треволяци, дето ги продават с по н'ам колко десетки хиляди процента надценка и тогава наистина ще ти се отще да живееш :D

И аз съм се напивал, многократно, писал съм много глупости, но точно в момента, понеже съм в точно такова настроение, с глупаци не ми се обяснява, също така с пишльовци, комплексари и т.н. С малки пубери - също!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе - помагат т.нар. "адаптогени", две мнения няма. Като в случая със студента и полицая:

Стои студент на спирката и люпи семки. Приближава се към него полицай и пита:
- Ти защо замърсяваш улицата, бе? Сега ще ти напиша акт за 50 лева глоба.
- Ама, моля Ви, господин полицай! - отговаря студентът - Това са ябълкови семки. От тях се поумнява. Утре имам изпит и това е последната ми надежда!
- Хммм... - замисля се полицаят - Добре де, няма да те глобявам. Ама дай и на мен няколко семки, че нали знаеш какво разправят за нас, полицаите...
- Не мога да Ви ги подаря, много са скъпи! Но пък мога да Ви ги продам с отстъпка, по левче семката, ако купите минимум пет.
Полицаят дава пет лева, получава пет семки и започва да ги яде. След третата се усеща:
- А бе, я чакай! Аз за 5 лева мога да си купя две кила ябълки, в които има поне 50 семки!
- А, виждате ли колко бързо действат!

Извинявам се, ако съм провалил поредната зарибявка на колегата... В замяна мога да му дам един съвет - да се пробва по-добре във форума на БГМама. Тук има прекалено много мислещи индивиди, за да успее да заработи лесни пари от боклуците си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Win_user написа:

Иначе - помагат т.нар. "адаптогени", две мнения няма. Като в случая със студента и полицая:

Стои студент на спирката и люпи семки. Приближава се към него полицай и пита:
- Ти защо замърсяваш улицата, бе? Сега ще ти напиша акт за 50 лева глоба.
- Ама, моля Ви, господин полицай! - отговаря студентът - Това са ябълкови семки. От тях се поумнява. Утре имам изпит и това е последната ми надежда!
- Хммм... - замисля се полицаят - Добре де, няма да те глобявам. Ама дай и на мен няколко семки, че нали знаеш какво разправят за нас, полицаите...
- Не мога да Ви ги подаря, много са скъпи! Но пък мога да Ви ги продам с отстъпка, по левче семката, ако купите минимум пет.
Полицаят дава пет лева, получава пет семки и започва да ги яде. След третата се усеща:
- А бе, я чакай! Аз за 5 лева мога да си купя две кила ябълки, в които има поне 50 семки!
- А, виждате ли колко бързо действат!

Извинявам се, ако съм провалил поредната зарибявка на колегата... В замяна мога да му дам един съвет - да се пробва по-добре във форума на БГМама. Тук има прекалено много мислещи индивиди, за да успее да заработи лесни пари от боклуците си.

Виж, пич, "колега"... нищо не продавам, въпреки че в подписа ми има линк! Ако си достатъчно грамотен, трябва да видиш, че това е линк, към най-големия сайт в света за добавки, козметика и т.н. "Боклуците" ми, че ги видиш примерно в Ремедиум на десеторна цена! Ама какво общо има това с темата! На теб лично, ще ти "продам" женска козметика, да се епилираш! или там каквото правите! Да, в този сайт има козметика и за теб!

Съвета ми за адаптогените е напълно сериозен и работещ! Но... кой както иска да си ги приема нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, djagi написа:

Виж, пич, "колега"... нищо не продавам, въпреки че в подписа ми има линк! Ако си достатъчно грамотен, трябва да видиш, че това е линк, към най-големия сайт в света за добавки, козметика и т.н.

Виждам, виждам... И линка виждам, и референцията в него за 5% отстъпка... Което значи, че ти получаваш като комисионна поне още 10% от оборота на всеки балък, който ти се върже. Казах ти - не ФърФиш тука, бягай при БГ мамите :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Lifeisgreat написа:

Предполагам много ще ме обиждате

Aми нали за това си регистрирал нов ник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Win_user написа:

Виждам, виждам... И линка виждам, и референцията в нето за 5% отстъпка... Което значи, че ти получаваш като комисионна поне още 10% от оборота на всеки балък, който ти се върже. Казах ти - не ФърФиш тука, бягай при БГ мамите :D

Приятел, в този форум не бях влизал от месеци! Вбгмама имам профил, е, и?! Пиша в темата там! Ама и там не съм влизал от месеци. Изобщо нямаш представа. Изобщо не разчитам на този форум! Подписа ми е, точно така, колкото да не е без хич! Трудно ще ти е да го разбереш. Сега отстъпките са много по-големи! Ама няма никакъв сми да обяснявам тук. Ползвай Ремедиум, Софарма, Марешки и там който си знаеш, да ти продават тебешир! на д-р еди кой си...

п.п. Спря ми тока...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.