Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си взема нови безжични слушалки с активно подтискане на шума.

Какво бихте препоръчали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клко пари имаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, AGD написа:

Клко пари имаш?

около 800 Лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре ще е да посочиш няколко избрани от теб модели за обсъждане.

Иначе малко хора ползват слушалки с активно подтискане на външен шум.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, AGD написа:

Най-добре ще е да посочиш няколко избрани от теб модели за обсъждане.

Иначе малко хора ползват слушалки с активно подтискане на външен шум.  

Смених моите стари Sennheiser Momentum 2 със Sony 1000X M3.

Със новите чувам бял шум когато подтискането на шума е на максимум, това не ми харесва. И искам да ги върна и да си взема други.

Старите имаха само едно ниво на подтискане на шума и нямаха този проблем, но вече бяха стари и нямаха новите кодеци и за това ги смених. Като звук Сонито ме кефи. Пробвах B&W PX, но не ми хареса звука. Bose QC 35ii не поддържат нови модерни кодеци. Не съм пробвал все още B&O H9i и също видях, че Audio Technica имат добри предложения.

Искам нула бял шум и каквото и да било шумене в слушалките, модерни кодеци AAC, AptX HD *опционално LDAC. Опционално ползване само с кабел.

Също не съм съвсем сигурен, дали пасивно подтискане на звука няма да е достатъчно и бих се интересувал за мнение.

Максимум 1000 Лева.

Добавка:

В повечето от времето шума не се забелязва, и дори когато се забелязва не е наистина пречещ, просто искам нещо което няма този феномен. Това е просто циврене на високо ниво. Просто споделете вашият опит :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно ще трябва да ходиш по магазините и да слушаш преди да се спреш на нещо.

Дано да се включи и някои който ползва такиъв тип слушалки.

Аз съм фен на Sennheiser и AKG, но ползвам 100% слушалки с кабел. Колкото по-малко електроники, кодеци и т.н., толкова по-близо до истинският звук. Музика се слуша в помещение в което се предполага че няма да има много външни шумове като на строителна площадка. Ако пък такива слушалки ползваш навън и особено в движение  - рискуваш да те блъсне кола или други инциденти, във връзка със загуба на основен сетивен фактор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам просто добри безжични слушалки :). Нека имаме дискусия за това. Всичко друго би разводнило темата много :).

Ходих и слушах няколко различни.

Пробвах тези:

B&W Px: Не. Прекалено неудобни и звука не е за мен.

Sennheiser PXC 550 Wireless: Не! Имах Сенхеисер 2 години.

Sony 1000X M3: В магазина просто перфектни, и за сега единственият проблем е с леко дразнещият бял шум

Bose QC 35ii: Нямат потдръжка на нови кодеци, нямат usb c

B&O H9i: Все още не съм пробвал и са единствените от листата ми които биха били алтернатива на сони.

Audio Technica Kopfhörer ATH-DSR 9 BT: Не съм ги пробвал. Нямат подтискане на шума. Това би могло да се конпенсира ако иазолират добре пасивно. (И са минимално над бюджета)

Beyerdynamics amiron wireless: Същото като Audio Technica

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Audeze LCD-4Z

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Silvering написа:

Audeze LCD-4Z 

Тези не са безжични и нямат подтискане на шума и струват 9000 Лева над бюждета. Какво точно искаш да покажеш с този пост, че знаеш че има скъпи слушалки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, anonu написа:

Тези не са безжични и нямат подтискане на шума и струват 9000 Лева над бюждета. Какво точно искаш да покажеш с този пост, че знаеш че има скъпи слушалки?

Че си изредил всички, които отговарят на изискванията ти и влизат в бюджета ти и пак не си доволен. Очакваш магически некъв ъндърграунд модел,ето никой не го е чувал да ти бъде препоръчан ли? Слушалки не се избират с теми във форума, а със слушане. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Silvering написа:

Че си изредил всички, които отговарят на изискванията ти и влизат в бюджета ти и пак не си доволен. Очакваш магически некъв ъндърграунд модел,ето никой не го е чувал да ти бъде препоръчан ли? Слушалки не се избират с теми във форума, а със слушане. 

Днес бях в магазина, явно това леко шумене е нормално и се дължи на това че има активно подтискане на шума и то така работи. И всички имат подобни ефекти. Това което имам в момента е най - доброто за мен и ще го запазя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.