Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Михаела Спасова

Здравейте! Спешно ми трябва съчинение на тема: Общочовешки проблеми в комедията " Тартюф". Благодаря ви, предварително.

Препоръчан отговор

Едно време, като нямаше интеренет, pomagalo.com, фейсбук и форуми кой ни пишеше домашните? Я се похвалете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На агенция за писане на домашни ни обърнахте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По мое време много се теглеше и преписваше от помагалото. Друг е въпроса колко повтарящи се 1:1 домашни имаше....

За по-хитрите имаше в книжарниците книжки с анализи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Михаела Спасова написа:

:):):):):)

Той Google не хапе. Толкоз ли не можете поне малко да се поразтърсите. Ето линк и линк

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от мен
      Има един лаф, че ако погледнеш нещо, даже с дефект, достатъчно отдалеч, то ще изглежда добре. Та чувствате ли се умни на място, в което потребителите имат сериозни пропуски в общата си култура, да не говорим за науки, имат проблеми с правописа и не знаят значението на думите, които използват?
    • от мен
      Ако бях... Дядо Коледа, щях да донеса подаръци само на непослушните деца тази година.
    • от Greak
      СПЕШНО Е ! Нямам време да чета дали има такава програма тук. Става въпрос, че снимах клип в който ми се видя паролата на Gmail-а, и искам да замъгля момента от клипа или да сложа някакъв цвят, каквото и да е само да не се вижда. С WIndows 7 Ultimate x64 съм !

Edit: Вече не е спешно...
  • Дарение

• Добави ново...