Премини към съдържанието
sexy_sladki6

Paypal профил, създаване? Здравейте, как се създава paypal профил?

Препоръчан отговор

Да благодаря ви, но статията е от 2012г и сайта коренно се различава от сегашния. Трябва ми българска версия на сайта, за да мога да си въведа данните. Ако някой има пейпъл, ако може да ми обясни как си го е направил! Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам отдавна.Доколкото зная там няма Български език,аз ползвам Английски.Учете Английски и Руски,на мен тези два езика много ми помагат!Не ги зная перфектно но ги ползвам.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ivan_pop написа:

Аз имам отдавна.Доколкото зная там няма Български език,аз ползвам Английски.Учете Английски и Руски,на мен тези два езика много ми помагат!Не ги зная перфектно но ги ползвам.

Така е - на английски е, няма българска версия, нито меню на български.

Когато ми се е налагало да отворя диспут ползвах преводач че много изисквания имат.

п.с. Забравих да ти кажа когато си направиш профила - да не отваряш в пощата си фалшиви мейли, уж че са от тях. Ще те заринат.

Не кликай на тях изобщо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами много е просто, изберете си сигурен мейл като за начало gmail, protonmail.. не АБВ. Гугъл преводача малко чупи превода на Български за това може да се объркате, но не е фатално.

След като си имате мейла натискате Sign Up > Избирате Личен или бизнес акаунт, после попълвате полето за регистрация каквто във всеки сайт.

Ще получите мейл с който ще потвърдите регистрацията си след което мисля, че трябва да личната си информация за това къде се намирате пощенски код, адрес и т.н.

След това полетата с данните за банкирането, номера на картата(IBAN) и кодът за сигурност който е 3 цифри. И след това когато PayPal потвърди, че данните са валидни ще ви изпрати по сметката 1 стотинка и след това вече имате активен акаунт и може да приемате и изпращате пари.

Тук е показано със снимки ако нещо се объркате в стъпките: How to Set Up a PayPal Account

И за по-сигурно ползвайте отделен браузър за банкирането!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ами много е просто, изберете си сигурен мейл като за начало gmail, protonmail.. не АБВ.

е аз като съм с абв и какво е станало

:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да правиш регистрацията по възможност от настолен компютър или лаптоп, тъй като от телефон или таблет не е толкова удобно и сигурно.

Също така, хубаво е преводача да се изключи поне временно, тъй като много сайртове имат навика да се "объркват" от него и да не действат както трябва.

Първо, избираш горе вдясно бутончето Sign Up или просто отваряш този адрес:

https://www.paypal.com/bg/webapps/mpp/account-selection

От там избираш Personal Account , след което Continue...

Полетата там са както следва:

Собствено име, Фамилно име, e-mail адрес, парола, същата парола пак.

Препоръчително е имейла да НЕ е на АБВ или mail.bg например, а най-добре да е на gmail.

След това, ако ти излезе Security Challenge I'm Not a Robot - кликаш или докосваш в квадратчето докато се появи зелено тикче.

Следващите полета:

• Адрес първи ред
  • Адрес - втори ред, ако е необходим (Допълнителна информация)
  • Пощенски Код
  • Град
  • Регион/Област
  • Дата на раждане
  • Мобилен телефон

Накрая има нужда само от отметка на квадратчето до текста

Цитат

I confirm that I have read, consent and agree to PayPal's User Agreement and Privacy Statement , and I am of legal age. I understand that I can change my communication preferences any time in my PayPal Account. I can read more about PayPal in theKey Payment and Service Information.

Избираш Agree and create account

Следва потвърдждение на мейла - ще имаш получен имейл със заглавие Complete your PayPal setup и там ще има син бутон на който трябва да цъкнеш, след което да въведеш избраната парола при регистрацията.

Ще те попита и да потвърдиш телефонния си номер, но не е задължително. Може просто да избереш Not now (не сега).

От адреса https://www.paypal.com/myaccount/wallet ще можеш да си добавиш банкова сметка и/или банкова карта.  Банковата карта ще трябва да се потвърди с 4 цифрен код от извлечение от банката, била тя дебитна или кредитна. Може и от интернет банкирането, ако има такова.

Ако картата не е потвърдена има органичения/лимити.

Може и да съм пропуснал нещо или по-скоро да не съм го обяснил ясно, но затова го има форума - да се изясняват нещата.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нищо - сигурна си е пощата като всички останали

стига сте го плюли абв

нямам никакви проблеми и оплаквания, от три години вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, haidukpikaso написа:

е аз като съм с абв и какво е станало

:angry:

АБВ Не струва !  ( . )

Има ли двустепенна защита ? 

Не.

Правена ли е от Google ? 

Не.

Само като погледнеш колко и кавкви възможности и настройки има Gmail - няма какво повече да говорим.

Даже gmail на Chrome ми се отваря автоматично при получаване, с разширението X-notifier.

При абв такава опция просто няма. Но това й е най-малкият проблем...

преди 1 минута, haidukpikaso написа:

нищо - сигурна си е пощата като всички останали

стига сте го плюли абв

Това го правя с малък шриофт за да не се подлъжат и други по тази измислца наречена abv ... ;)

Само колко теми има за нея с проблеми има тук в kaldata, а и в нета като цяло...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз проблеми нямам

и няколко диспута съм водила от абв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ами много е просто, изберете си сигурен мейл като за начало gmail, protonmail.. не АБВ. Гугъл преводача малко чупи превода на Български за това може да се объркате, но не е фатално.

След като си имате мейла натискате Sign Up > Избирате Личен или бизнес акаунт, после попълвате полето за регистрация каквто във всеки сайт.

Ще получите мейл с който ще потвърдите регистрацията си след което мисля, че трябва да личната си информация за това къде се намирате пощенски код, адрес и т.н.

След това полетата с данните за банкирането, номера на картата(IBAN) и кодът за сигурност който е 3 цифри. И след това когато PayPal потвърди, че данните са валидни ще ви изпрати по сметката 1 стотинка и след това вече имате активен акаунт и може да приемате и изпращате пари.

Тук е показано със снимки ако нещо се объркате в стъпките: How to Set Up a PayPal Account

И за по-сигурно ползвайте отделен браузър за банкирането!

Да благодаря, но точно тук където е тази стъпка за личните данни, на state какво избирате, като се показват различни щатове като няма България и какъв пощенски код въвеждате това ми е много интересно?

Screenshot_2019-01-29-22-00-30.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не знам какъв е този пейпъл, истинския си има България, и пощенски код

:eek:

ето го

https://www.paypal.com/us/home

този е за България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

не знам какъв е този пейпъл, истинския си има България, и пощенски код

:eek:

ето го

този е за България

Последвах вашия линк. Ето слагам снимка, защото явно никой не ме разбира. Ако след това някой може да направи профил, моля и на мен да ми направите с моите данни ще ви бъда благодарна! 

20190129_234353.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, sexy_sladki6 написа:

Ето слагам снимка, защото явно никой не ме разбира. Ако след това някой може да направи профил, моля и на мен да ми направите с моите данни ще ви бъда благодарна! 

Момиче не си давай данните на непознат, че ще рониш горчиви сълзи после.
Ако не разбираш английски, не се опитвай да пазаруваш на сайтове където не ти е ясно кое какво е, защото само ще ти изчезнат парите.
От amazon.de  е сигурно и го има на различни езици, но ти от кой си решила да купуваш ?
Когато ти го изпращат те от амазон, знаеш че ще пристигне, когато ти го праща някой китаец продаващ на сайта на амазон, еми чакаш, чакаш, чакаш и може и да дойде, зависи от китаеца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, sexy_sladki6 написа:

Последвах вашия линк. Ето слагам снимка, защото явно никой не ме разбира. Ако след това някой може да направи профил, моля и на мен да ми направите с моите данни ще ви бъда благодарна! 

20190129_234353.jpg

няма как да стане това, и никой няма да ти направи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

няма как да стане това, и никой няма да ти направи

Тогава защо ми казвате, че има и за България като не е вярно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.thumb.JPG.a8e3cda47cd6152151fa5ea68d5d54dd.JPG

Тук в началото избрахте ли България?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще пазаруваш от български сайтове, проучи други начини за плащане, намират се.
Ако ще пазаруваш на език който не познаваш, без да искаш ще кликнеш където нетрябва и хоп, абонирала си се за нещо и после ти дърпат пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, sexy_sladki6 написа:

Тогава защо ми казвате, че има и за България като не е вярно?

дадох линк към Истинския сайт

няма да ви регистрира никой, това са лични данни

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

Щата е областа а пощенския код го знаеш

какъв щат - директно данните за България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Mr.n0b0dy написа:

1.thumb.JPG.a8e3cda47cd6152151fa5ea68d5d54dd.JPG

Тук в началото избрахте ли България?

Благодаря ви! Никой освен вас не ми каза това да го маркирам, аз мислех че е само на английски! Вече създадох профил. Благодаря много! Хубава вечер на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 5 часа, haidukpikaso написа:

този е за България

С това US е ТОЧНО за България. Хайде да не даваш компетентни, но подвеждащи съвети, моля!
А що се отнася до abv.bg - от това, че при теб работи, не следва, че е сигурна поща! Мрежата (че и тук във форума има теми) е пълна с теми за търсене на помощ за отвлечени профили.
Правилният линк за създаване на профил:
https://www.paypal.com/welcome/signup/#/email_one_password

В долния десен ъгъл има знаменце за избор на държава.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, DarkEdge написа:

С това US е ТОЧНО за България.

този е моя, трета година вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата година бях няколко месеца в чужбина.Исках да направя плащане през PayPal.оказа се че акаунта ми е блокиран временно.Трябваше да доказвам какъв ми е адреса според регистрацията там.Взех да им пиша през мейла в abv-то,че да се разберем.Отговора беше нещо в смисъл,че няма смисъл да общавам с тях през този несигурен/неоторизиран мейл,не го признават!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.