Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте форумци , 

искам да си купя ел. одеало 

препоръчайте ми електрическо одеало да си купя ?  

Само че такова дето хем да не е много скъпо , ХЕМ ДА СЕ ПЕРЕ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, dalaidido написа:

хем да не е много скъпо

Да беше дефинирал значението на понятието скъпо за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

Да беше дефинирал значението на понятието скъпо за теб.

глдам ги емаг ........... 30-40 лв са ОК 
https://www.emag.bg/search/електрическо+одеяло 
да кажем 40-50 лв 
ти какво имаш ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз ползвам закупено от Бакалията Кауфланд. Марка Ayco.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кавото си вземеп, все ще е китайска еднодневка. За прането си има пликове. Сефте ли чуваш за спално бельо? Чаршафи, пликове, калъфки за възглавниците?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и български ел. одеала. Аз ползвам такова, доста мои родинини и приятели също. Дори съм правил подаръци - ел. одеала от тази фирма.

https://www.skitia.com/prod.php?id=6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не е необходимо да се пере.Аз имам немско/две степени -30 и 6о вт/.Ползвам го от 10г. на 30 вт.Върши чудесна работа-слагаш го в/у дюшека, отгоре чаршафа, някаква завивка и забравяш за студеното. Не се цапа„ Преди струваше 10 лв, сега -30лв.Теоритично може да се пере, но, според мен, не е препоръчително.Поздрави.Може да се пере /без паралня/ с съвременнте химикали за дивани и т.н., но защо..Поздрави

Редактирано от malcho STOYANOV
допълване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, dalaidido написа:

Здравейте форумци , 

искам да си купя ел. одеало 

препоръчайте ми електрическо одеало да си купя ?  

Само че такова дето хем да не е много скъпо , ХЕМ ДА СЕ ПЕРЕ :)

няма такова, дори и скъпо (електическия ток и проводниците  не обичат водата... и корозират от праха за пране във водата). но може да си вземеш всякакво и да му сложиш калъфка... аз си бях взел от алати българско за около 25 лв (има 2 степени 35 и 70 вата, ползвам го на 35), но не се завивам с него, а го слагам под чаршаф с ластик и за да не го забравя включено, го включвам в часовник с таймер - хем не го чакам да загрее хем само изключва... за по сигурно понеже часовника с таймер е с реле с единичен контакт, го включвам в контакта така, че релето да е на фазата (на изключен таймер в нито една от дупките на контакта да не се мери фаза с фазомера, а само при включване се да появява фазата, така че завъртам часовника с таймер в контакта в така че да няма фаза...)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, malcho STOYANOV написа:

Не е необходимо да се пере.Аз имам немско/две степени -30 и 6о вт/.Ползвам го от 10г. на 30 вт.Върши чудесна работа-слагаш го в/у дюшека, отгоре чаршафа, някаква завивка и забравяш за студеното. Не се цапа„ Преди струваше 10 лв, сега -30лв.Теоритично може да се пере, но, според мен, не е препоръчително.Поздрави.Може да се пере /без паралня/ с съвременнте химикали за дивани и т.н., но защо..Поздрави

искам и аз да си купя такова 
до 30 лв е страхотно ! 

Не искам китайско ........... знам ли дали няма да ме запали 

преди 20 часа, DarkEdge написа:

Аз ползвам закупено от Бакалията Кауфланд. Марка Ayco.

цена ? доволен ли си ? дай малко повече инфо ако може 

преди 15 часа, the professor написа:

няма такова, дори и скъпо (електическия ток и проводниците  не обичат водата... и корозират от праха за пране във водата). но може да си вземеш всякакво и да му сложиш калъфка... аз си бях взел от алати българско за около 25 лв (има 2 степени 35 и 70 вата, ползвам го на 35), но не се завивам с него, а го слагам под чаршаф с ластик и за да не го забравя включено, го включвам в часовник с таймер - хем не го чакам да загрее хем само изключва... за по сигурно понеже часовника с таймер е с реле с единичен контакт, го включвам в контакта така, че релето да е на фазата (на изключен таймер в нито една от дупките на контакта да не се мери фаза с фазомера, а само при включване се да появява фазата, така че завъртам часовника с таймер в контакта в така че да няма фаза...)

в Алати ..... ел.одеало за 25 лв ? 

и си доволен ????????????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, dalaidido написа:

цена ? доволен ли си ? дай малко повече инфо ако може 

Цената беше 26 и да, доволен съм за сега. И вв момента е под мен и топли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ало , ало - сще ли не си си купил одеалото? Напомняш ми за магарето на Хитър Петър, което умряло от глад между две купи сено, защото не можело да избере от коя купа да яде. Толкова вълнения и приказки за 30 лв. -да се пере или да не се пере - ако това ти е проблема -купуваш ново след една година, ако си доволен от идеята. И вълкът сит, и агнето цяло, и хигиената ти на " световно ниво ". Поздрави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване