Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте..старият хладилник умря..и ми предстои покупка на нов хладилник с фризер...но нямам на представа какво да взема.
Ако може да ме насочите към марка/модел...какво да взема.Бюджет 500-700лв.
Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Марката няма особено значение, избери си този който покрива изискванията ти и е с най- голяма гаранция. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, AAUUXX написа:

Марката няма особено значение, избери си този който покрива изискванията ти и е с най- голяма гаранция. 

при толко много избор се ушашавих..при мен често се случва че като бръкна в торбата с пи.....и...взема та фана х..я..та за това питам:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Akademika10 написа:

при толко много избор се ушашавих..при мен често се случва че като бръкна в торбата с пи.....и...взема та фана х..я..та за това питам:D

Отдели си ден два за разглеждане из техномагазините, знаеш какво ти трябва, гледаш им гаранциите и вземаш този дето е с най - голяма. За мен само гаранцията е фактор, колкото повече толкова по- добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иване, все хладилник бре чоджум. Взимай на-евтиния с най-голямата гаранция и толкуз. И гаранция, гаранция ама гледай да е с долна камера, че по-лесно се ремонтират.

Важното е да има едене и пиене у хладилника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сега се насочвам към тия Raze,където ми препоръча гледам че са с 5 г гаранция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много марки са с 5г гаранци, не се мятай веднага, рзгледай из магазините много е възможно да намериш по - изгоден като цена. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LIEBHERR имаха проблеми с изпарителите по едно време, ама може да са ги оправили. Все пак е произведено в България:)  Важно е да ти хареса разположението на вътрешното пространство, обема, цената и тогава гледай марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай някой на промоция с инверторен компресор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марките са един дол дренки.

Първо го гледаш на цвят - да е съвместим с очите и косата на жената. После и на големина отвънка - Хем да се събира за където ще се слага - хем жената да не е по-голяма от него. Големина отвътре - събира ли четри каси бира барабар с жената - поръчвай два, единия за мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледам samsung 2 г гаранция,те по зле ли са от тия LIEBHERR

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече да. На вилата имам един 12 годишен самсунг, който ей ся чак умира. Ма качеството е мани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предния ми беше Whirlpool на 16г и работи още.Сега съм с Gorenje,но е на 3г.И двата са с три чекмеджета на фризера,който е долен.Задължително гледай обема на хладилната част,че аз набързо взех Gorenje-то и се оказа с по-малък обем от Whirlpool.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още ли го мислиш тоя хладилник бре? Хайде взимай некъф, че ша са стопли бирата :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е зле освен обем и гаранция да гледаш и декларираното ниво на шума. Може да се окаже важно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, skalata_73 написа:

Още ли го мислиш тоя хладилник бре? Хайде взимай некъф, че ша са стопли бирата :beer:

ааа бирата нема време да се стопли:beer:

преди 2 минути, DarkEdge написа:

Не е зле освен обем и гаранция да гледаш и декларираното ниво на шума. Може да се окаже важно!

колко горе долу да гледам да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за мен всичко над 30-35dB започва да е съмнително. Зависи и къде стои хладилникът, т.е. колко време има около него хора. Може да те влуди шумът/бръмченето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Akademika10 написа:

Че за ко ти е хладилник тогава :giggle1:

преди 3 минути, Akademika10 написа:

колко горе долу да гледам да е?

Те сегашните не бръмчат бе. Туй да не ти е хладилник Мраз от на баба ми времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, skalata_73 написа:

Че за ко ти е хладилник тогава :giggle1:

за мръвката ве:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, skalata_73 написа:

Те сегашните не бръмчат бе.

Хич...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.emag.bg/hladilnici-s-frizer/filter/nivo-na-shum-f7946,pod-35-db-v27277/c
https://www.emag.bg/hladilnici-s-frizer/filter/nivo-na-shum-f7946,35-50-db-v27278/c
Аз казах каквото имах да кажа. Всеки е свободен...да се губи на акъл колкото си иска!
И дано от това не страдат други!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лично аз не бих взел хладилник само с 2г гаранция ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване