Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търсия някаква мини камера за преписване по време на изпити, Знам че много от вас ще ми кажат да уча. Но уча и работия и не ми оства време за учене. Камера трябяа да е wifi, понеже мисля само да снимам въпросите с нея и да ми прашат отговорите на Телефон. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, dddaaannniii написа:

Здравейте, търсия някаква мини камера за преписване по време на изпити, Знам че много от вас ще ми кажат да уча. Но уча и работия и не ми оства време за учене. Камера трябяа да е wifi, понеже мисля само да снимам въпросите с нея и да ми прашат отговорите на Телефон. 

Сериозно ли въобще задавате и питате подобно нещо? И като препишете на изпитите после какво? Задавате ли си подобен въпрос???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еми после взима диплома и става началник на други които не знаят как да преписват
spy
е думичката за търсене + камера де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Без умствен капацитет написа:

Че той по-добре да си плати за една фалшива диплома. По-евтино ще му излезе.

преди 27 минути, Белгиеца написа:

еми после взима диплома и става началник на други които не знаят как да преписват
spy
е думичката за търсене + камера де

Не, после става клошар. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Белгиеца написа:

Ти ако си собственик на фирма, ще сложиш ли за началник, някой който не може и един изпит да вземе?

Дипломата се гледа при назначаването, после ако не те бива, никой няма да те държи на висок пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, baitexpo написа:

Ти ако си собственик на фирма, ще сложиш ли за началник, някой който не може и един изпит да вземе?

Дипломата се гледа при назначаването, после ако не те бива, никой няма да те държи на висок пост.

В частните фирми може и да е така, ама в държавната администрация е пълно с некадърници на високи постове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, baitexpo написа:

Аз съм учил и в София и в Белгия и знам много добре колко много излишни предмети наблъскват в програмите , които никога няма да ги ползваш после в реалния живот.
Да преписва яко ако може и да не му пука.
В държава управлявана от физкултурник кво значение има кой колко е преписвал, важното е някой да го назначи някъде и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

В държава управлявана от физкултурник кво значение има кой колко е преписвал, важното е някой да го назначи някъде и готово.

Некой ден кат легнеш да умираш ей такъв, назначен лекар ше ти се падне. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекарите са едни от най-гадните мошеници, аз да ти го казвам това.
Хем не знаят какво ти е, хем луди пари искат за орерации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване