Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Някой може ли да ми помогне, поне да ми каже какво изисква лаптопа ми. Какво трябва да направя, че не разбирам нищо.

Благодаря предварително.

Нов е лаптопа, от 1-2 месеца, и при купуването му инсталираха в сервиз windows 10.

От няколко дни излиза съобщение когато го включвам, че лиценза за windows 10 изтича скоро, не пише точно кога, изисква подновяване.

Какво правите в случая или да го нося на сервиз?

Мога ли от интернет да го подновя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързваш се с Microsoft и ако си заплатил Windows-a ти го активират! Незаконните неща са против правилата на форума!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е важно дали си го закупила Windows 10 или просто в сервиза са ти сложили някакъв не много легален. Хубаво е за себе си да изясниш ти имаш ли лиценз или не, а глобално за проблема най-добре е да си питаш в сервиза (те са дробили попарата, те да си я сърбат, а може и пари да са ти взели за това).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

...или просто в сервиза са ти сложили някакъв не много легален...

Може и оригинален от Майкрософт да си е, но с пробен период! 😉

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тая тема не се ли отнасяше за същия "проблем":

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е платено пише във фактурата. Същия случай https://www.kaldata.com/forums/topic/273576-съобщение-за-активация-на-windows-10/

Накратко микромеките искат пари. Дали ще им ги дадете изборът е ваш. В този форум няма да ви кажат безплатните начини - справки 2.10 от правилата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легалния начин е да си види фактурата дали върви с лаптопа. Ако да то трябва да има и лепенка с продуктовия ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

https://ru.goodoffer24.com/software/windows-10-pro-professional-cd-key-32-64-bit.html?acc=407
Промо код за 18% отстъпка за всички продукти на M$:
JGO24SP18

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване