Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

НЕ съм много наясно , но някой беше споменал че е става с cam модул на conax ...някой може ли да разясни тая схема по обширно,става ли не става ли и да внесе повече информация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Откъде ти идва сигналът? Кабел, сателит или нещо друго? Като си платиш се разкодирва. И кои точно диеми? Защото за някои се плаща допълнително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на кабел/арка съм бях на булсат но тия станаха страшни помяри хах както и да е, разбира се ,че питам за diema sport 1,2 : ) 
/ не ме бъркат 7лв на месец...просто не мога да приема да плащам на домус-а за умрелия ни криво ляво футбол щото в годините назад по тв7 примерно го гледахме безплатно..ай сиктир

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащаш си и получаваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, retaer написа:

на кабел/арка съм бях на булсат но тия станаха страшни помяри хах както и да е, разбира се ,че питам за diema sport 1,2 : ) 
/ не ме бъркат 7лв на месец...просто не мога да приема да плащам на домус-а за умрелия ни криво ляво футбол щото в годините назад по тв7 примерно го гледахме безплатно..ай сиктир

Я да видим кой е помиярът???  Докога българинът ще гледа далаверата???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

axaxaxax аз съм бил помяра така ли ? Тоя дето още не е платил няколко десетки милиона заради БМФ, но иначе купи нова тв ... ми предшините как печелеха и не бяха като ламя когато излъчваха първенството и прочее за тв7 говоря,за нова  и т.н ... айде молим ще гледам далаварата баш когато е несправедливо ще гледам да цакам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, retaer написа:

axaxaxax аз съм бил помяра така ли ? Тоя дето още не е платил няколко десетки милиона заради БМФ, но иначе купи нова тв ... ми предшините как печелеха и не бяха като ламя когато излъчваха първенството и прочее за тв7 говоря,за нова  и т.н ... айде молим ще гледам далаварата баш когато е несправедливо ще гледам да цакам

Никъде не съм твърдял това. Щом искаш да гледаш си плащаш. Това е. Стига вече с тези хаквания, разкодирания и заобикаляния на правилата. Продължавай да се смееш. Смехът е здраве както знаеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Без умствен капацитет написа:

Е нали се сещаш, че това вече го знаят и марсианците. В един момент ще спре. После какво правим???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В повечето случаи, като дават някой интересен мач, винаги се намира някъде онлайн да се гледа безплатно, дори и по чуждите канали. Като спрат едно, някой ще пусне друго и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, retaer написа:

бях на булсат но тия станаха страшни помяри хах както и да е, разбира се ,че питам за diema sport 1,2 : ) 

от небето слиза толкова много спорт безплатно, че даже не можеш да го изгледаш всичкия
ако не искаш отгоре, тогава с acestream и пак гледаш спорт до спукване

а аз спорт не знам как се гледа, не му разбирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, retaer написа:

арка съм бях на булсат но тия станаха страшни помяри

Ти не си ли същият мазен съгражданин , който преди малко пусна същата тема в Добрич групата .Аджиба я кажи като си разбирач с какво булсат са станали помияри аз съм на интернет оптика и нямам никакви проблеми плащам и това получавам ама това е българина иска всичко на аванта няма братче това е частен бизнес свиквайте вече почти всичко е частно ама ти искаш да си на далавера и булсата да нямат печалба от тебе е няма как да стане / Аман аман от ден на ден по зле ставаме .

И като смениш булсат с някой от големите кво ? ще удариш джакпота ли ? повярвай ми с който и да ги смениш новият ти доставчик ще излезе още по голям помияр .

Свидят ти се 8 лв да извадиш от джоба и да гледаш спорт ? Не ме интересуват къде отиват тези пари важното е че като си плащам получавам това което имам абонат съм на диемите от бергон тв откакто ги пуснаха и нямам никакви забележки към това което предлагат . Само по интернет гледам мачове от Испания и Италия серия а и б лигите . Но от диемите доволен съм .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, adersa написа:

Ти не си ли същият мазен съгражданин , който преди малко пусна същата тема в Добрич групата .Аджиба я кажи като си разбирач с какво булсат са станали помияри аз съм на интернет оптика и нямам никакви проблеми плащам и това получавам ама това е българина иска всичко на аванта няма братче това е частен бизнес свиквайте вече почти всичко е частно ама ти искаш да си на далавера и булсата да нямат печалба от тебе е няма как да стане / Аман аман от ден на ден по зле ставаме .

И като смениш булсат с някой от големите кво ? ще удариш джакпота ли ? повярвай ми с който и да ги смениш новият ти доставчик ще излезе още по голям помияр .

Свидят ти се 8 лв да извадиш от джоба и да гледаш спорт ? Не ме интересуват къде отиват тези пари важното е че като си плащам получавам това което имам абонат съм на диемите от бергон тв откакто ги пуснаха и нямам никакви забележки към това което предлагат . Само по интернет гледам мачове от Испания и Италия серия а и б лигите . Но от диемите доволен съм .

Е той е Марсианец с правомощия. Как така се караш на човека, не те е срам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Емил Костов написа:

Е нали се сещаш, че това вече го знаят и марсианците. В един момент ще спре. После какво правим???

Обикновено спира ТОЧНО в уречения час! Знам от опит! Кранчето се запира по поръчка или става едно гов*о. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, adersa написа:

българина иска всичко на аванта няма братче това е частен бизнес свиквайте вече почти всичко е частно ама ти искаш да си на далавера и булсата да нямат печалба от тебе е няма как да стане

Има как булшит да не получава пари от теб, но да им гледаш пакета от сателит.
Ползва се шаринг от заргакум.

При мен всичко е безплатно и винаги  е било.
Пари за абонамент за гледане на телевизия никога не съм давал.

И да, етнически българин съм, всичките баби и дядовци също са етнически българи от северозападна България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И бай Ганьо е бил етнически българин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ми говориш за измислен герой, а аз казвам как в действителния живот се гледа безплатно.

А това че разни бивши доносници на ДС са станали супер богати по разни съмнителни схеми, въобще не означава, че някой е длъжен да им пълни още повече джобовете с пари.

Видяхме ги че са абсолютни некадърници с 2°E .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиеца - прав си това и исках да кажа на онзи по-горе драги потребител ама все тая.И не не съм аз този които писа поста в нея група , но от там реших па да питам.
Вече обясних защо не искам и няма да дам 8лв на тоя капут домуса не искам да се повтарям.Аз онлайн на pc го гледам винаги,има хора и в фб стриймват ..абе намера се.Говоря за през тв да го пускам директно а не да си играя и да съм зависим от нет-а,да вляза да пусна стрийма през фб и пр.
А някой взеха от 10 реки вода да носят.... 

булсата са мизерници по простата причина че и аз им бях поне ено 5г клиент но последните 2 много скапаха поддръжката една авария в даден квартал идват да я правят през 2-3 седмици имаше доста такива периоди и като се скапе въобще по някаква причина нета и край нямаме поне по ТРИ дни нет.Имал съм поне се сещам за 2 случая в който почти ударех седмица ...звъня ли звъня трупам викам брат само да ви въртя набирам по 10 лв сметка само заради вас разбираш ли писна ми...абе кво ти кажа въобще не са , няма и да бъдат тва което бяха.В Добрич имаха един ръководител добър по техническата част,отговарящ за екипите и пр. но и него се постараха да го изгонят (нали ме разбираш) и въобще големи мизерници.От както се върнах пак на бергон (тъй като ги напуснах защото леко изостанаха в еволюцията в него период) направо се родих звънял съм им само 1 път за цяла година почти вече , и то беше временен няколко часов проблем...толкоз който на квото иска да е по тая тема хах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване