Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

3GINm3L.png
Безплатно. BUL Player.

Днес видях доста полезен сайт във които можете да гледате БГ ТВ онлайн използвайки мобилно приложение BUL Player което работи на телефони и таблети.

За да Гледate Българска Телевизия Онлайн изтеглете BUL Player от сайта: http://bgtvlive.com  и въведете този плейлист линк: http://bgtvlive.com/bg.json

BUL Player e мобилно приложение което ви дава възможност да гледате телевизионни програми през вашия смартфон или таблет безплатно.  Научете как на bgtvlive.com

Ето и видео:
https://www.youtube.com/watch?v=mkxAqRzw6wI&t=22s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок е бачка - въпросът е до кога 🤔😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не може да се дават отзиви и оценки на приложението в google play? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, megatone написа:

Защо не може да се дават отзиви и оценки на приложението в google play? 

Защото е недооправен аналог на Da player! Като го "изпипат", ще стане платен, като другия (2лв/мес)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя схемата е ясна, пуска се безплатно за да добие популярност и хоп - става платен. Някаква част от хората си плащат, но популярността рязко пада.

Тогава за зарибявка, се пуска уж нов плеър който минава по същия път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Igor Pavlov написа:

Днес видях доста полезен сайт

Това е абсолютно незаконно !
Не плащате авторски права и нарушавате законите !
Мястото ви е зад решетките.

И каква е тази масова безплатна раклама на няколко фирума едновременно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Това е абсолютно незаконно !
Не плащате авторски права и нарушавате законите !
Мястото ви е зад решетките.

И каква е тази масова безплатна раклама на няколко фирума едновременно ?

2 години се хвалиш, че си егати тариката, като гледаш телевизия без пари и всеки, който плаща е страшния балкък :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rаботи перфектно. rледам диема спорт и mtel sport hd в момента. 

Да видим до кога. :))

image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на Tuesday, March 26, 2019 в 6:46, halek написа:

Screenshot_20190326-025439.thumb.png.828efde386d02ed0fad507c03daeb796.png

При мене дава същото съобщение, а като дам като адрес live.bgtv.stream/bg.json първо вади някаква реклама и после почва да зарежда канала, и зарежда и зарежда и т.н. без изобщо да тръгва някаква картина. Един колега ми даде патчнат da player,  с него live.bgtv.stream/bg.json върви без никакви проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.03.2019 г. в 12:52, ined написа:

da player,  с него live.bgtv.stream/bg.json върви без никакви проблеми

пробвах и с без да е пачнат - върви си на 6 !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3GINm3L.png
Безплатно. BUL Player.

Важно
Приложението BUL Player е обновено, изтеглете го от тук отново или от Google Play и въведете плейлист линка пак, за да ви се заредят новите ТВ канали. 

Link: http://bgtvlive.com/bg.json

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ignatkaneff написа:

3GINm3L.png
Безплатно. BUL Player.

Важно
Приложението BUL Player е обновено, изтеглете го от тук отново или от Google Play и въведете плейлист линка пак, за да ви се заредят новите ТВ канали. 

Link: http://bgtvlive.com/bg.json

И къде са ,,новите",като от 80+ станаха 47???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, dimi073 написа:

И къде са ,,новите",като от 80+ станаха 47???

със da player и със live.bgtv.stream/bg.json  зарежда 90

току що пробвах - вървят !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Da player работят,но тук се пише за Bul player и листата е без стрийм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BUL Player приложението беше актуализирано и работи, обновете и пробвайте. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, MrHristovich написа:

За приложението не знам дали е обновено,/в GP няма актуализация/но видях че листата е обновена с машина на времето/

Плейлист линк с български канали (обновен на 2.12.2019):/Сигурно и за това накъсва толкова често.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11.04.2019 г. в 20:30, MrHristovich написа:

Абе крадете отнякъде и рестриймвате, то е ясно 🤬 

И самия Da Player е откраднат напълно... декомпилиран и подкаран с Xamarin, сменили сте само цветовете, махнали сте някои опции и сте си сложили друг secret key да генерира хаша, понеже не можете да откраднете този от Da Player. 
Дори текстовете и иконките са същите хаха. Логото също сте взаимствали...

Крадци! Друго определение нямам... Вместо да измислите нещо оригинално, вие крадете на човека идеята и приложението, което работи от 2017 година!!! 

----

И между другото, да си знаят КРАДЦИТЕ, писал съм имейл на разработчика да пусне жалба срещу краденото ви приложение към Google със цялата информация която докопах след като ви го декомпилирах и анализирах. Краденето на приложения и като цяло копирането и модифицирането на такива сериозно нарушава правилата в Google Play и искрено се надявам скоро да ви го свалят както и да ви блокират акаунта в AdMob!  Не заслужавате и 1 стотинка да спечелите на чужд гръб!

Приложението Da Player от софтуерна гледна точка е напълно легално и авторско и вие, КРАДЦИТЕ, със вашите си действия нарушавате авторските права на разработчика. 

Отделно да кажа - регистрирайки множество профили и спамейки форумите из цяла БГ не говори никак добре за вас! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам без проблем БГ ТВ с BUL Player аппа, супер върви за сега и безплатно не иска пари като другите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, vasilmarninkov написа:

Гледам без проблем БГ ТВ с BUL Player аппа, супер върви за сега и безплатно не иска пари като другите. 

Скоро няма да гледаш, защото ще бъде свалено. Такива крадени аппове не се задържат много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Pafkata87 написа:

Скоро няма да гледаш, защото ще бъде свалено. Такива крадени аппове не се задържат много.

Те и самите стриймове не се знае от къде са, легални ли са..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaто се пускат подобни приложения поне да надскачат конкуренцията си, а тука е обратното ново приложение с половината канали от Da Player и на всичкото отгоре и реклами!

на 15.04.2019 г. в 22:23, vasilmarninkov написа:

Правите си по 20профила и си рекламирате недоносчетата !

Да не забравиш че не всички гледаме платения Da Player !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ramiram
      Здравейте от един месец използвам Приложението за запознанства наречено Tinder платих си за план gold  започнах да харесвам профили но не получавам харесвания някой може ли да ми каже защо използвах и boost но пак нищо не се получи снимките които съм качил са добре подбрани
    • от Диляна Койчева
      Здравейте! Имам сравнително малък, но досаден проблем, и не мога да разбера дали е в резултат от приложението месенджър или телефона ми. От известно време има опция за игри в приложението, за които се изискват ъпдейтнати версии на фейсбук и месенджър, както и актуализиран андроид версия 5.1 нагоре (познавам хора с 4.2, които имат опцията за игра). Притежавам Huawei G8, Андроид 5.1, приложенията ми са актуализирани, доколкото успях да проверя не съм забранявала неща из приложенията. Въпросната иконка с контролер я няма, при опит а отговаряне на покана за игра излиза надпис "Error. Sorry, this game can't be played right now." с два бутона Exit. Предварително благодаря ако някой знае нещо по въпроса, в интернет не намерих нищо полезно, М-тел също не помогнаха 

• от nokias3
      Здравейте, 
      От няколко дни имам въпросната конзола, първите ми впечатления са много добри. Имам само един малък проблем с някои програми и по точно с това, че не ги намирам в stora.

Например hbo go, не ми го показва като налично и не мога да го сваля. Мога ли да направя нещо за да се покажат всичките apps в стора.

Благодаря предварително.

• от only_emo
      Здравейте можели някой да пише или да изкаже мнение за
      Търсих форуми за Globaltv така и не намерих мисля да си го поръчани и се чудя.
      Ако някой вече ползва Globaltv или е знае нещо моля да пише.
      Благодаря!
    • от Venci Velikov
      Здравейте ,от няколко месеца съм с windows 8.1  и немога да се оттърва от проблем с маркет приложенията .Включа ги излиза логото и след 2 секунди се минимизира ,като се опитам да го увелича -същата работа. 
      Другия проблем е че трябва да изключвам приложенията с alt и F4 ,ако някой може да ми каже как да си изкарвам черната лента отгоре ,защото го правя понякой път но на магия  
      EDIT:странното е че Ashpalt 8 ,GT racing и  Dungeon Hunter 4 ми работят без проблем ,за приложения ...досега не съм срещал  някое освен половината стокови които да работят
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.