Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.Средно окосмен съм и съм добре с височината 163,2 см,но нямам мустаци.Как мога да ги накарам да растат по-бързо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че няма какво да ме изненада в този форум и въобще като цяло, но аз даже се плаша вече. Мустаци на 14 години?? Ти даже брада до колената трябва да имаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше преди време една подобна тема. Само, че там момчето искаше да има брада.

Ще имаш мустак и брада ще имаш. Ще ти се прииска да нямаш. Ще разбереш колко пари отиват за консумативи за бръснене и по-важното колко време и нерви. Всяко нещо, което се превърне в рутина става досадно. Бръсненето или поддържането на брада е една много досадна рутина. Радвай се докато нямаш. Ще го търсиш това време после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Емил Костов написа:

Мустаци на 14 години??

Фен на бат Милко. Мечтата му е да има мустак, да ходят пиленцата при него и да открива пайнерки. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Деянчо написа:

Фен на бат Милко. Мечтата му е да има мустак, да ходят пиленцата при него и да открива пайнерки. :D

Дано не е това, което казваш, че отсега го пиши умрял!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Все си мисля, че няма какво да ме изненада в този форум и въобще като цяло, но аз даже се плаша вече. Мустаци на 14 години?? Ти даже брада до колената трябва да имаш!

Мерлин ли да става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

Имаше преди време една подобна тема. Само, че там момчето искаше да има брада.

Ще имаш мустак и брада ще имаш. Ще ти се прииска да нямаш. Ще разбереш колко пари отиват за консумативи за бръснене и по-важното колко време и нерви. Всяко нещо, което се превърне в рутина става досадно. Бръсненето или поддържането на брада е една много досадна рутина. Радвай се докато нямаш. Ще го търсиш това време после.

Ами мога да те опрвергая напълно.Аз като дете на 7-8 години много мечтаех да имам брада,Взех на бащата самобръсначаката и пияната и уж се избръснах, и макър,че съм нямал нищо още.После голям бой ядох,точно с тея думи, които обесняваш ти, и че рано съм щял да се сдобия с гъста брада на ранна възраст бяля бля бля, щяло да ми писнело да се бръсна.Ами мега рядко се бръсна,защото и до ден днешен ме кефи да имам гъста брада,и ми е супер кеф да си я подържам,само с машинка, и да си оформям контурите с тия старите бръснарки ножове.Много хора искат да имат гъста бада ,правят опити да пускат нещо там няколко косъм, и от страни един явно зрял мъж изглежда точно като девстеник с тия няколко косъма на лицето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако те чуе някоя жена ще пометне, дори и да не е бременна :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Angel_BG написа:

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.

Живей си детството, и не се занимавай с излишни главоболя.Мустаците ще се появят, когато им дойде времето и няма да ги искаш.Аз съм на 24 години, повярвай ми много е досадно всяка сутрин да си пред огледалото и да се бръснеш. Гони момичетата на твоята възраст, живей си живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво детство, той вече е тинейджър, вече трябва да почва сам да взима решения.Имахме един съученик, вече беше станал на 18 г. и завършвахме, мустака му беше още девствен, баща му не му даваше да го бръсне.Голям смях падаше, че и по малките го взимаха за мезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах същите съученици, вярно падаше смях.Тогава не мислех както сега, но не  редно да се подиграваме на хората.

Това е лично мое мнение !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.04.2019 г. в 19:34, Angel_BG написа:

Аз съм момче на почти 14 години и още нямам мустаци.Средно окосмен съм и съм добре с височината 163,2 см,но нямам мустаци.Как мога да ги накарам да растат по-бързо?

Интересно ми е какво на тази възраст те е накарало или те е подтикнало да искаш да имаш мустаци,аз лично незнам даже какво им харесвате толкова 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е просто, ние хората винаги търсим това което нямаме. Човека иска мустак, защото иска да изглежда по-голям. После като порастне и има мустак ще иска да върне времето назад да е по-млад и също да няма мустак, защото ще му е писнало да го бръсне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...