Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет

Доиде време за нови слушалки

Бюджет 40-80 лв.

Имам нужда от слушалки от които да слушам качествено музика(до колкото позволява бюджета).Слушам почти всичи стилове музика.

През повечето време ще слушам от телефона.Предпочитам слушалките да са кабелни,но нямам против и някои bluetooth

За сега съм се насочил към някои от тези модели   по точно към

HP  Audio Technica  Koss  AT  Sennheiser  Philips  Audio Technica

Последните са със голям импендас което доколкото знам отговаря за силата на звука

Тоест маи от мобилно устроиство няма да мога да изкарам мн силен звук но честно казано бих прежалил малко сила на звука стига да от тях да мога да слушам качествен звук пък когато ги включа в компа ще им се наслаждавам на макс

Благодаря предварително за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За бюджета забрави AudioTechnica, AKG Sennheiser.

Защото са най ниският им клас.  Ако се спираш на марките трябва да увеличиш бюджета минимум x2, щом искаш качество

Щом искаш по качествен звук и бюджетни слушалки разгледай Superlux.

И гледай слушалките да за затворени тип (Closed-Back), щом ще ги слушаш на вън.

Ако имаш възможност задължително отиди и ги преслушай на място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, oic написа:

За бюджета забрави AudioTechnica, AKG Sennheiser.

Защото са най ниският им клас.  Ако се спираш на марките трябва да увеличиш бюджета минимум x2, щом искаш качество

Щом искаш по качествен звук и бюджетни слушалки разгледай Superlux.

И гледай слушалките да за затворени тип (Closed-Back), щом ще ги слушаш на вън.

Ако имаш възможност задължително отиди и ги преслушай на място.

Superlux - това е най-скъпото им което бих си позволил но ме претеснява това че са на 150ohm

Superlux - тези ми допадат заради 32ohm и това че са 50мм

За жалост няма каде да ги прeслушвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

150 Ома не са малко и по-трудно ще се захранват от телефон/мобилно устройство. При условие че усилвателя на телефона е слаб.

Потърси слушалки до 56 Ома.
Superlux 

Superlux

Ако търсиш удобни и леки слушалки, които могат да се носят (отстъпват, като качество на някой модели на Supelux) с часове погледни:

Edifier H850

Ако пък търсиш безжичен вариант разгледай:

Edifier W800BT Слушалки

Нямам досег със последните, но ги дават с изключително добра батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря замислям се за 150омовите през повечето време ще ги слушам от телефона и по малко през компа но можеби по-добрия вариант за мен са някои до 56 ома 

преди имах тонколони на edifier не бяха лоши 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Суперлукс се продават от Musicworld:

https://www.musicworld.bg/bg/c_2032/pp_15/Studio_Headphones.html

Моделите са показани на страници от 15 до 18. Това е реален магазин -  с два магазина в София - на Искърско шосе 7 и на Петте кьошета, плюс магазини във Варна и Бургас. Няма никакъв проблем да се чуят на място в магазина с телефона ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За телефон от изброените от теб в първия пост си заслужава само https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/sennheiser/hd-2-30g-android-p346799472/

други или са с ниска чувствителност и голям импеданс или са с 3 метра кабел и не стават за навън. Тези са 22 ома, чувствителност 115dB, кабел 140 см. "cмeняeм eднocтpaнeн ĸaбeл, в ĸoйтo e вгpaдeнo 3-бyтoннo диcтaнциoннo yпpaвлeниe плюc миĸpoфoн. Oптимизиpaнo зa Аndrоіd ycтpoйcтвa, тoвa диcтaнциoннo ви пoзвoлявa дa ĸoнтpoлиpaтe мyзиĸaтa cи, ĸaĸтo и тeлeфoннитe пoвиĸвaния". С тази чувствителност ще свирят достатъчно силно от всякакъв източник - телефон, лаптоп и др.

Разгледай и слушалките на AKG- също ги правят с висока чувствителност до 128dB, в ниския ценови клас няма кой да ги бие на звук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, AGD написа:

За телефон от изброените от теб в първия пост си заслужава само https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/sennheiser/hd-2-30g-android-p346799472/

други или са с ниска чувствителност и голям импеданс или са с 3 метра кабел и не стават за навън. Тези са 22 ома, чувствителност 115dB, кабел 140 см. "cмeняeм eднocтpaнeн ĸaбeл, в ĸoйтo e вгpaдeнo 3-бyтoннo диcтaнциoннo yпpaвлeниe плюc миĸpoфoн. Oптимизиpaнo зa Аndrоіd ycтpoйcтвa, тoвa диcтaнциoннo ви пoзвoлявa дa ĸoнтpoлиpaтe мyзиĸaтa cи, ĸaĸтo и тeлeфoннитe пoвиĸвaния". С тази чувствителност ще свирят достатъчно силно от всякакъв източник - телефон, лаптоп и др.

Разгледай и слушалките на AKG- също ги правят с висока чувствителност до 128dB, в ниския ценови клас няма кой да ги бие на звук.

Сенхеиснера ми идват малко изнагорно не че не ги искам

От AKG харесах https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/akg/k72-p328733599/

https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/akg/k518-le-p43573020/

Вероятно има и други модели около тяхната цена нк като седна на компа ще ги гледам по подробно

Може би тези https://www.pazaruvaj.com/slushalki-c3109/akg/dj-line-k518-p43572322/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това става въпрос. И трите са перфектни на звук за тези пари не може да се очаква повече. Гледай и колко им е дълъг кабела да са по-удобни на вън. AKG K518 са с 1м. и идеални слушалки за телефон, мр3 плеер, лаптоп и други устройства с ниска мощност. 

AKG K414P e уникално добра и здрава слушалка, но вече едва ли някъде може да се открие. Няма слушалки с по-здрави и издръжливи на употреба кабели. Всичко друго не изкарва и година, а тези са ми на 10 г., като са ползвани и от деца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AGD написа:

За това става въпрос. И трите са перфектни на звук за тези пари не може да се очаква повече. Гледай и колко им е дълъг кабела да са по-удобни на вън. AKG K518 са с 1м. и идеални слушалки за телефон, мр3 плеер, лаптоп и други устройства с ниска мощност. 

AKG K414P e уникално добра и здрава слушалка, но вече едва ли някъде може да се открие. Няма слушалки с по-здрави и издръжливи на употреба кабели. Всичко друго не изкарва и година, а тези са ми на 10 г., като са ползвани и от деца.

На вън ще ги нося много малко

Скоро очаквам да разбера кога ще е командировката в София и евентуално ако остане време може да посетя някои магазн там но ако не е тая седмица риск печели риск губи събота неделя  харесвам някои и ги поръчвам онлине 

За сега фаворити са ми AKG и Superlux за останалите във този ценови клас като сенхеиснер и аудио техника и познати ме разубеждават но везните повече клонят към  AKG 

Все пак има още малко време очаквам някое друго предложение внушение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от Tosho55
      Здравейте,имам следния проблем,по принцип си имам звук на всичко,хроума,игрите и т.н,но когато пусна филм от Медиа Плейъра или от,която и друга програма да е няма звук,моля ви за помощ,понеже от сайтове качеството не е хубаво. Благодаря предварително на Уиндоус 10 съм! :) 
    • от aivanov1
      Здравейте! Днес ми направи впечатление един проблем с телефона ми Samsung J7 2017. Когато прозвучи нещо от говорителя (независимо дали е тон на звънене, мултимедия, уведомления и прочие), звукът отначало си тръгва нормално (в случая на max), а след няколко секунди започва драстично да намалява докато не стане много тих. Гледах настройките – всичко е наред. Моля за помощ!
    • от Dobromir Kirov
      Здравейте опирам до форума след часове ровене... 
      Преди около 2 години си закупих хедсет на Sennheiser модел HD 4.30. Всичко беше наред, работеха идеално, на лаптопа ми и на телефона... Аз чувам и мен ме чуват... до днес... 
      Включвам слушалките в лаптопа и отсрещната страна не ме чува... микрофона не работеше, след това ги пъхнах в телефона и с учудване установих, че там си работи без проблем.
      Обратно на лаптопа без успех... деинсталирах и на ново инсталирах всички драйвъри за звука и микрофона, проверих дали има разрешение от самия windows (има), всякакви настройки на микрофона бяха изрядни, но той така и не иска да работи... Когато ги извадя от лаптопа микрофона на камерата работи, също така друг хедсет в лаптопа работи идеално. Деинсталирах микрофона на лаптопа при което микрофона на слушалките отново не работеше.
      Ако можете да ми помогнете ще съм балгодарен!
      Машината е Lenovo G50-80, Windows 10 1809
    • от Иво Огнянов
      Здравейте, на майка ми компютъра спря да се включва преди месец. Едвам днес намерих време да й го преинсталирам, но при пускане запчва да пищи и да свети червено. Звуците са 4 на брой, еднакви. Качвам звука и параметрите на щайгата..Ако може да ме ориентирате от какво може да е, да знам дали да го хвърлям или да се прави някъде.  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2082279315141235&id=100000775608299

• Дарение

• Добави ново...