Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Племенника ми има рожден ден - 10 години - и искам да му купя такова превозно средство. Не разбирам от характеристиките им, затова моля за мнение, за нещо добро до 500лв.

Аз се спрях на един от тия - черен  или червен

гледам, че са с по-големи гуми, и малко по-мощни електромотори. Разгледах и в Технополис и Емаг

там са по-скъпи, но като че ли и с по слаби параметри?!

Препоръчайте нещо до 500лв.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Богатир написа:

Здравейте!

Племенника ми има рожден ден - 10 години - и искам да му купя такова превозно средство. Не разбирам от характеристиките им, затова моля за мнение, за нещо добро до 500лв.

Аз се спрях на един от тия - черен  или червен

гледам, че са с по-големи гуми, и малко по-мощни електромотори. Разгледах и в Технополис и Емаг

там са по-скъпи, но като че ли и с по слаби параметри?!

Препоръчайте нещо до 500лв.

Благодаря!

Като за начало нека да вземе този, за да свикне. После може да се мисли за нещо по-скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тия мотори няма как да са по 450вата, а ако бяха нямаше с тази батерия да могат да се изминат посочените километри... защо ли тротинетка с 1 мотор 250W струва към 700лв? тези цени са нерално ниски или стоката е втора употреба или не е е с вярно написани характеристики...

http://steinberger.bg/product/13199/elektricheski-skuter-urban-xz-e010-lcd.html

що не му вземеш такова, гледам във Варна има 1 брой, ако му свършу батерията пак ще може да си го кара като нормална тротинетка, пък шанса да получи тротоарна екзема или счупен нос е в пъти по малка, от колкото с ховърборд...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, the professor написа:

тия мотори няма как да са по 450вата, а ако бяха нямаше с тази батерия да могат да се изминат посочените километри... защо ли тротинетка с 1 мотор 250W струва към 700лв? тези цени са нерално ниски или стоката е втора употреба или не е е с вярно написани характеристики...

Тоест, тези в ХовърбордВарна не стават, защото най скъпия там е 370лв.?!

Ами някой от Технополис или Емаг, до 500лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Богатир написа:

Тоест, тези в ХовърбордВарна не стават, защото най скъпия там е 370лв.?!

Ами някой от Технополис или Емаг, до 500лв.?

Те са с големи намаления, така че са си 500 лева реално погледнато, че и повече. Вземаш един смело и му го подаряваш. Има 3 години гаранция, а и едва ли ще избяга с него 25 километра. Та всичко е точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Емил Костов написа:

Те са с големи намаления, така че са си 500 лева реално погледнато, че и повече. Вземаш един смело и му го подаряваш. Има 3 години гаранция, а и едва ли ще избяга с него 25 километра. Та всичко е точно.

Странно ми се вижда, с по 500лв. намаление, ама...ще помисля до утре.

Благодаря и на двама ви за мненията!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Богатир написа:

Странно ми се вижда, с по 500лв. намаление, ама...ще помисля до утре.

Благодаря и на двама ви за мненията!

Ами намаляват ги, защото ще се зарежда нова стока и тази трябва да се продаде. Това не означава, че са некачествени, а и гаранцията от 3 години си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 34 минути, the professor написа:

що не му вземеш такова, гледам във Варна има

Защото знам, че иска ховърборд, не скутер. И по-добре да му взема нещо, което ще го зарадва.

Благодаря за мнението!

Редактирано от Богатир (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...