Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Optium

Блокирано отваряне на видео в Google Drive с инсталиран Backup & Sinc from Google на компютъра !?

Препоръчан отговор

От скоро ползувам Google Drive на компютъра си /защото винаги не съм го харесвал поради това/, че те принуждава

да натовариш с някакви си излишни 60 МВ компютъра си, заради инсталацията на Backup & Sinc from Google (3.45.5545.5747).

Без нея не да можеш да активираш опцията ВИЗУАЛИЗАЦИЯ на "десния клик" на мишката си !

Но тъй като аз и съпругата ми го имаме инсталирано фабрично това приложение на телефоните си, реших да изтегля Google Drive

на компютъра си заедно с Backup & Sinc, пък да видя какво ще стане . . .

Компютърът си го администрирам с моя имейл, като нейния съм го добавил допълнително. Всички настройки съм ги направил

и проверил, така че моето РС  ми работи с тези два имейла, без никакви проблеми от години ? 

Но в момента когато влизам с моя имейл и парола в Google Drive отварям снимки и видео, но когато вляза с нейния имейл и парола

отварям само снимки /докато за видеото ми излиза следния надпис/, като вече по-никакъв начин не мога да го пусна:

Problem_s_GoogleDrive.jpg  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво пише ви какво да инсталирате за да възпроизведете файла нали?

KAWbhE6.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеото да не е с различен кодек!

Пробвай видео файл от твоя акаунт качен в нейния и обратно - кое къде и кога се пуска без проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, plamen_petrov_80 написа:

Видеото да не е с различен кодек!

Пробвай видео файл от твоя акаунт качен в нейния и обратно - кое къде и кога се пуска без проблеми.

При инсталиран вече Backup & Sinc на компютъра, иска нова инсталация при нейната регистрация ... което си е чиста лудост !

А освен това видео файловете са еднакви, както при мен - така и при нея и са правени от едно и също

устройство - фотоапарат SAMSUNG !?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, plamen_petrov_80 написа:

Видеото да не е с различен кодек !

Виждам че темата ми във форума зацикли, тъй като в продължение на повече от 2 часa няма никакво участие

в нея и за това за да не губим ценно време /докато сме в ефир/ ще поставя един паралелен въпрос,

който в момента ме засяга пряко не само мен, но и мнозина !?

Тъй като тази вечер бях решил да си догледам последните 2 серии /12 и 13/ от III сезон на EL CHAPO /2018 година/,

останах изненадан от факта че днес неделя /възможно най-неподходящото явно време за гледане/, двата основни

филмови сайта FILMI 7 Online & FILMI Online са блокирани по-този начин:

Greshka_504.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно има проблем с filmi7.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Optium написа:

Но в момента когато влизам с моя имейл и парола в Google Drive отварям снимки и видео, но когато вляза с нейния имейл и парола

отварям само снимки /докато за видеото ми излиза следния надпис/, като вече по-никакъв начин не мога да го пусна:

Problem_s_GoogleDrive.jpg  

Е, и...? Ще чакаш Гугъл да обработи видеото за онлайн преглед! Като свърши обработката ще е достъпно за възпроизвеждане. Такива смешни въпроси само децата питат. После да не дойдеш пък да питаш защо ти го сваляш, а други потребители не могат. Като качиш ще го правиш публично достъпно, а не частно. Научете ги тези компютри веднъж завинаги, проверявайте настройките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, Бонбон с катран! написа:

Е, и...? Ще чакаш Гугъл

Много,

съжалявам но това са някакви ваши  . . . кухи теории !?

Настройките и на двата акаунта са абсолютно еднакви, така че не може едното до се възпроизвежда,

а другото /абсолютно същото видео/ . . .не !?

Не съм чувал Google да обработва дванадесет минутно видео в продължение на "4 денонощия",

защото видеофайловете за които говоря са качени в Google Drive още в сряда !

Моето тръгна почти веднага след качването му, докато същото /но на нейния акаунт/ си стои

блокирано все още ?

Пробвах и с още няколко видеофайла записани този път с телефоните ни /модели 2018 година/ ,

но резултатът за нейния акаунт в Google Drive е пак същия - пълен блокаж !

Явно ще трябва да пиша до Техническия отдел на Google , защото на това "ниво" въпроса не може 

да се разреши по форуми . . .

Редактирано от Optium
редактирано ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такова отношение, се чудя как още се намира някой да ти помага за странните ти проблеми, които май само ти ги имаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...