Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте :) Въпроса ми е следния : Спечелих дело , като присъдиха адвокатския хонорар,който съм заплатил на отсрещната страна. Какво следва да направя от тук нататък за да си върна парите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Mishoto89 написа:

Здравейте :) Въпроса ми е следния : Спечелих дело , като присъдиха адвокатския хонорар,който съм заплатил на отсрещната страна. Какво следва да направя от тук нататък за да си върна парите?

Искаш да кажеш, че си спечелил делото и отстрещната страна трябва да плати всички разноски по него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно . Интересува ме как става изплащането на разноските. Трябва ли да го заявя с някаква бележка или просто седя и чакам.. Не ми се е случвало и не знам как се процедира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mishoto89 написа:

Да, точно . Интересува ме как става изплащането на разноските. Трябва ли да го заявя с някаква бележка или просто седя и чакам.. Не ми се е случвало и не знам как се процедира

По принцип загубилата страна е длъжна да си плати разходите и ти да си свиркаш, но в България си има едни врътки, чакания, повторно съдене и каквото още се сетиш. Хубаво е да си имаш адвокат, за тези неща. Лично моя случка с майка ми. Обвинена в подписване на фалшив документ, койт е дава от ГРАО. В крайна сметка се оказа, че тази която има достъп до базата данни на грао фалшифицира документа и тя е виновна. Ние печелим, платихме си на адвоката 700 лева, но от отсрещната страна, която е загубила ни воипъл ни стон. Сега ги съдят за неплатени такси и просто чакаш. от умрял писмо. Нещата могат допста дълго да се разтягат във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сигурен съм,че тези неща се проточват доста. И все пак все някога трябва да има светлина в тунела ? Колко време мина откакто чакате ? Имам адвокат , той каза не се притеснявай ще се погрижа и толкова ,след което някакси комуникацията ни се изгуби. Не трябва ли да дам някаква банкова сметка или нещо такова ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Mishoto89 написа:

Да, сигурен съм,че тези неща се проточват доста. И все пак все някога трябва да има светлина в тунела ? Колко време мина откакто чакате ? Имам адвокат , той каза не се притеснявай ще се погрижа и толкова ,след което някакси комуникацията ни се изгуби. Не трябва ли да дам някаква банкова сметка или нещо такова ?

Ето ти малко информация:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mishoto89 написа:

Хващаш си друг  адвокат, който да осъди сегашният ти адвокат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...