Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи няма връзка м/у рутера (модема) и суича. Излиза, че синия кабел от суича отива в камерата....

Дай ми точно марка/модел на суича...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери този жълтия LAN кабел дали е здрав или го смени със сигурно здрав кабел

Така и не каза синия ли отива към камерата////

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да синия идва от камерата и свети значи работи другият жълтия светеше преди ден ся неще бах мааму

помня преди месеци си играх натиснах нещо в настройки и спря не че и имало токов удар или нещо такова просто не знам къде натискам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Aleksandar Asenov написа:

да синия идва от камерата и свети значи работи другият жълтия светеше преди ден ся неще бах мааму

помня преди месеци си играх натиснах нещо в настройки и спря не че и имало токов удар или нещо такова просто не знам къде натискам

В настройки на кое устройство? Няма как да видиш камерата в момента, защото няма връзка между рутера и суича

Провери кабела, после провери порта на рутера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кабела работи защото го включвам в друго гнездо и лампичката светва остави не се мъчи ако не се види от място няма да стане използвам те без да плащам достатъчно е благодаря

когато го направя ще спомена проблема да се знае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Aleksandar Asenov написа:

кабела работи защото го включвам в друго гнездо и лампичката светва остави не се мъчи ако не се види от място няма да стане използвам те без да плащам достатъчно е благодаря

когато го направя ще спомена проблема да се знае

Работата отива на на гръмнал уплинк порт на суича. Може да включиш камерата директно в рутера и да я захраниш с адаптора. В моменъа, каквото и да включиш в суича, няма да има достъп до мрежата ти или интернет

Викай някой на място..... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Aleksandar Asenov написа:

ся шъ пробвам и аз мислех но тя от къде ще взема ток нали иска да се храни за да работи

В комплркта на камерата им 12 волтов захранващ адаптор.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Aleksandar Asenov написа:

тя нама адаптор

нищо ще я сваля крайно време беше  ади и тва да опитам

Всеки 12 VAC/1.5A адаптор става.....вярно, че POE моделите на хик, идваха без захр адаптор:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

телефона обаче успях да го свържа но от компа не се справям май имат различни имена и  пароли много съм ги объркал вече не знам с какво име и парола да вляза правя нови регистрации и не става поне знам че камерата работи дали рутера иска нещо да го бутна и него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...