Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хора, пращам ми някакви глупави имейли от време на време и то винаги в абв. Обикновено е спам, но до сега не бях получавал такъв. Разбира се, не се вързах, но споделяйте дали имате подобни случки ? 

Untitled.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чупи гипса,нищо сериозно ;) 
Имат ти мейла от изтекла база данни на друг сайт,в който си регистриран с този мейл.Стандартно.
ПС:Не се учудвай ако получаваш мейла от собствения си адрес,тва е най-лесното и стряскащо за обикновенния потребител.Нищо не ти е хакнато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блокирай и не се занимавай. Постоянно вървят подобни глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не им обръщай внимание изобщо- аз ако получа такива или подобни не ги отварям изобщо, още повече че някои от тях съдържат и зловредни връзки дори, само като им видя заглавието и подателя и веднага ми е ясно за какво става въпрос.

Директно го маркирам като спам и плюс това в черния списък го добавям, и след това направо в коша - по-този начин имам гаранция че този адрес никога повече няма да ме безопкои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, grizly написа:

Директно го маркирам като спам и плюс това в черния списък го добавям, и след това направо в коша - по-този начин имам гаранция че този адрес никога повече няма да ме безопкои.

Този адрес е собствената му поща. Не четете haha.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...
на 31.10.2019 г. в 22:28, Емил Костов написа:

Блокирай и не се занимавай. Постоянно вървят подобни глупости.

Понякога може и да  се  сбърка и да се отвори такъв имейл. Има ли допълнителна програма за защита от този Спам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой е този Спам, че му пишеш името с главна буква? :D

Става дума за някакъв тъп e-mail. Изтриваш го, и толкова. Не ти трябва друга защита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Niko Aleksandrov написа:

Понякога може и да  се  сбърка и да се отвори такъв имейл. Има ли допълнителна програма за защита от този Спам?

Винаги отварям спам съобщенията. По-лесно им вземам мейла и се убеждавам, че не е нещо по работа, че знае ли се. И после го слагам в блокираните адреси. Всяка поща има опция да добавиш в списък блокирани мейли и те вече няма да ти пълнят пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Niko Aleksandrov написа:

Може да пуснеш тема в антивирусния отдел. Там ще ти кажат за такава програма и ще ти дадат насоки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 месеца по-късно...

Ето и аз какви имейли получавам.

Отпечатай | Затвори

Вашата секретна информация е застрашена

Подател: "Anonym" <[email protected]>
Дата: 09.04.2020 05:59
Получател: Recipients <[email protected]>

21/01/2020 - в този ден хакнах вашата ОС и получих пълен достъп до вашия акаунт.

Как го направих:
в софтуера на рутера, чрез който отидохте в интернет, беше уязвимост.
Току-що хакнах този рутер и поставих своя злонамерен код върху него.
Когато отидохте в мрежата, моят троян беше инсталиран в ОС на вашето устройство.
След това направих пълно изхвърляне на вашия диск (имам цялата ви адресна книга, история на преглеждане на сайтове,
всички файлове, телефонни номера и адреси на всичките ви контакти).
Разгледах сайтовете, които редовно посещавате, и бях шокиран от видяното !!!
Говоря ви за сайтове за възрастни.
искам да кажа - вие сте ГОлЕМ извратен. вашата фантазия е изместена далеч от нормалния курс!
и имам идея ...
направих екранна снимка на сайтовете за възрастни, където се забавлявате (разбирате ли за какво става въпрос, а?).
След това направих екранна снимка на вашите радости (използвайки камерата на вашето устройство) и ги залепих.
Оказа се невероятно! вие сте толкова зрелищни!
Знам, че не бихте искали да показвате тези снимки на приятели, роднини или колеги.
Мисля, че 500 евро са много, много малка сума за моето мълчание.
Освен това от толкова време ви шпионирам, като прекарах много време!
плащайте САМО в биткойни!

Моят btc портфейл:

1Q5PoQhVrvdeja7NxDSfksd5uwrtUNoopm

Чувствителни към регистъра (копирайте адреса btc и го поставете).
не знаете как да използвате биткойни?
въведете заявка във всяка търсачка: „как да създадете btc портфейл“, „как да закупите биткойн“ Това е изключително лесно
За това плащане ви давам два дни (точно 55 часа).
Щом се отвори това писмо, таймерът ще работи.
След плащането ми вирусните и мръсни скрийншоти с вашите наслади ще се самоунищожат автоматично.
Ако не получа от вас определената сума, устройството ви ще бъде заключено и всичките ви контакти
ще получите скрийншоти с вашите „наслади“. надявам се да разберете ситуацията си.
- не се опитвайте да намерите и унищожите моя вирус! (всичките ви данни, файлове и екранни снимки вече са качени на отдалечен сървър)
- не се опитвайте да се свържете с мен (вие сами ще видите, че това е невъзможно, адресът на подателя се генерира автоматично)
- Различни служби за сигурност няма да ви помогнат; форматирането на диск или унищожаването на устройство няма да помогне, тъй като данните ви вече са на отдалечен сървър.
послепис Ти не си моя единствена жертва. така, гарантирам ви, че след плащане няма да ви смущавам отново! Това е думата на честта човек
Моля ви също редовно да актуализирате антивирусите си в бъдеще. по този начин вече няма да изпадате в подобна ситуация.
не държи злото! просто си върша работата.

Късмет.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте съфорумници.
      Някой знае ли дали може да се качи Ip камера директно да записва в облак ? Става дума за малки файлове. При запис на карта памет видеата са до 200мб на час запис. Камерата е някакво китайче за не професионална употреба (ако е нужно ще дам информация за нея) 
      Благодаря предварително.
    • от Ivanov IP
      Здравейте, някой пробвал ли е да си направи стационарна камера от windows phone. Чудя се дали има как да го направя жична или безжична връзка трябва да използвам. Основният проблем на безжичната връзка е че телефонът е 3G и там интернет връзката се губи ако се ползва скайп примерно. Някакви идеи?
    • от zonaxxx1
      искам да споделям нещо едновременно в много групи във фейсбук, имали начин това да се прави.Става въпрос за статий и печелене на пари от четенето им Share4Pay.com 
      Ако името на сайта е неприемлива реклама за форума моля не блокирайте темата или изтрийте сайта или аз ще го редактирам. 
    • от Антоан Вичев
      И така, с Айфон Х-ка съм, взех си я началото на 2018, с нагласата че от Епъл най-сетне са се престрашили да излязат от зоната си на комфорта и заменят консервативният, семпъл дизайн, който беше във всички модели от 6-цата та чак до 8 Plus. Преди Х-ката бях с 7-ца плюска, нямат база за сравнение, Х-ката бие навсякъде. За съжаление обаче от няколко дена, предната камера нещо даде фира, снимките са "аут ъф фокус", рамазани, портретния режим изобщо не бачка и Face ID-то не работи също. От няколко приятелчета разбрах че единствения вариант е пълна смяна на всичко отпред, сензори, камери, и т.н.
      Въпросът ми е, дали TrueDepth сензора е виновен дето му е станало нещо (съборих си телефона на земята, отново) и нужно ли е да се дават 80 лева за пълна подмяна на ВСИЧКО отпред

• от shizzaw
      Здравейте, 
      една приятелка го е закъсала с агресивен съпруг посяга да я бие, пиещ редовно алкохол, кръшкащ. Тя досега май не е подавала жалба, а търпи, но иска да е подготвена при последващият развод и да е в нейна полза. Иска да си инсталира скрита камера в една от стаите, за се заснеме какво се случва вкъщи евентуален бой, психически тормоз или изневяра. Имат и малко детенце.
      Препоръчайте скрити камери и как да стане работата без той да разбере, че е монтирана. Тя се притеснява как ще се зарежда камерата и да не я намери и дали може и от мобилен телефон да гледа какво се случва. Той и е разбил всички интернет регистрации и следи всичко предполагам с кейлогър
      В съда важат ли такива записи по дела за развод?
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване