Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

CAD, CAD колко да е CAD? Аз конкретно чух само за AutoCAD като дори версията не е упомената.

8GB памент + SSD то са му предостатъчни, а процесор дори да смята модели на земетръс четири пъти по бързо ако не му е проблем може да се преглътне.

Процесор Atom ще получи същите сметки на земетръс както всеки друг, просто времето ще е различно, а споменатия съм го ползвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

Процесор Atom ще получи същите сметки на земетръс както всеки друг

ама утре

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прави сте - Autocad 2017 ползвам.

За изчислителните модели ми се налага да ползвам SAP и Tower.Виждам че добре познавате нуждите на инженерите, което много приятно ме изненада.

Всичко тръгна оттам че на мен системата към момента ми е напълно достатъчно.Просто W7 малко ми прави някакви проблеми дребни, които при една чиста инсталация съм ги отстранил.Не изпитвам недостиг на ресурс.Причината да искам да кача W10 е тази че се спира с поддръжката на W7, нищо друго не е причината да отварям тази тема.Машинката си цъка достатъчно добре за моите потребности :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите с Win 7 може да са некоректно конфигурирани права, от там неработещи процеси/услуги.; може да са повредени системни файлове; повредена файлова система...Какви критични грешки има регистрирани в системата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам отговор на въпроса ти - с коя програма мога да пусна сканиране и да изкарам някакъв Log файл да ми покаже какво не е наред?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От папка C:\Windows\System32\winevt\Logs копирай на десктопа тия файлове:
application.evtx
system.evtx
Направи архив с тях и го качи на 
https://dox.abv.bg/
Дай линк към този архив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Извинявай, пропуснал съм поста ти...
Реинсталирай дисковия контролер. Ако драйвърът е на Microsoft, инсталирай драйвър на производителя на коннтролера.
Провери за актуална версия на драйвъра.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://dox.abv.bg/download?id=f01df25e88

Преинсталирах го драйвъра.Даже и този на мрежовата карта преинсталирах.Видях че производителя не е качвал нови драйвъри от 2013 г.

Качвам пак новите файлове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...