Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Към края на годината да отбележим какво се гледа с Edision OS Mio 4K безплатно от небето.
Значи на първата картинка са на български каналите всичките.
На втората има още 7 на бг, без да броим повтарящите се от първата, другите са гърчета.
На третата избраният канал и също ТЛЦ Балкан и едно ИД ( изтрил съм го щото е гадно с престъпления ) са с български звук, не трябва да се чете.
Има и още на български безплатно, ама не ги гледам, ето тука им е списъка:

https://www.lyngsat.com/freetv/Bulgaria.html

https://a.radikal.ru/a30/1912/ea/74d7e0b985a2.jpg

https://c.radikal.ru/c25/1912/d5/e333b1508482.jpg

https://c.radikal.ru/c06/1912/9a/c64a7ba56ee2.jpg

Освен това от 5°W се гледат без пари на мултистрийм около 30 френски и още повече италиански.
Има и хиляди други за зяпане, ама гледам да не стигат 1000 избраните , че трудно си спомням кой канал за кво беше.
И всичкият този безплатен обяд е само с една въртяща се антена на балкона, ако е с южно изложение, или може и като мен с 6 стационарни немърдащи антени в градината на 30 см от земята.
Пък и OpenAtv 6.3  със послединя  oscam  си има автоматично намиране на ключетата AU за PowerVu , като го оставите на канал на 4.8°E и след от 1 до 12 минути той се отвори и всичките други с неговата честота. А те честотите са само 2. После се отварят и каналите от 0.8°W. Ако не ги гледате често след месец може пак да трябва да ги поизчакате да тръгнат един път и после пак си работят. То си идва и SoftCam.Key със oscam-a та и нищо даже няма нужда да разбирате, само гледате. Е, ще трябва да свалите oscam-a от някой форум , да го сложите на USB флашка, да я забучите в приемника и да я инсталирате, ама това и децата го могат. Има обяснено в интернет с картинки стъпка по стъпка как се прави.
На Vu+ Zero също работи oscam-a на AU за PowerVu , ама приемникът не показва мултистрийм каналите от 33°E  и 5°W.
На Edision Primo има муртистрийм, ама няма AU за PowerVu , та ръчно се вкарват на 15-на дена от компютъра.
За BISS се вкарват веднъж и после ехеее с години бачка, па те даже в последния oscam са си вкарани всичките за цялата планета.

Най-големият недостатък на сателитната телевизия е, че няма време да зяпаш всичко каквото слиза от небето.
Та аз си нарочвам за 2 седмици да погледам например канали от ограничен брои страни, па после мина на други страни и така.
Абе това е все едно да си на плажа на морето и всички мацки да са ти навити, не знаеш коя по-напред да уважиш.
То заради това незапознатите с безплатното гледане си плащат абонамент с ограничен брой канали и си им е мирна главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец кат нема кой да те обича сам са обичаш :D

Белгиец като не можеш да гледаш безплатно всичките преведени телевизии в БГ. се едно нямаш нищо. За голяма част от българите не си актуален с тия амнайсе хиляди чуждоземски непреведени телевизии, повечето от които са второразрядни телевизийки от цял свят.

Тия 10-на БГ. телевизии които ги имаш ги има навсякъде.

Ти си от малкото които останахте почитатели от едно време на сателитната телевизия, която така и не успя да се наложи поради ред причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mmm12 написа:

Белгиец като не можеш да гледаш безплатно всичките преведени телевизии в БГ. се едно нямаш нищо. 

Тия 10-на БГ. телевизии които ги имаш ги има навсякъде.

Как става безплатното гледане ако не си плащаш абонамент за интернет първо, а ?
И докато гледаш от пиратски листи, ония братушките и китайците ти ровят яко из компютъра и ти източват банковата сметка. Пък и ти заключват всички папки и искат откуп да им платиш.
Аз като го пусна Да Плейъра и ги виждам какви тъпотии са преведените на български тъпи хамерикански идиотщини.
Знам как мога да ги гледам и от сателит с разни сървъри с имена на морски животни, ама не ми се гледа подобна помия бе братче.
Българските канали имащи собствена бг продукция са на снимките по-горе.
С acestream се гледат стотици канали на руски Nat Geo Wild , Viasat ... ама друго си от сателита да си щракаш с дистанционното седнал в фотьойла.
Имам и инсталиран Андроид х86 на лаптоп на една флашка, та и тези тъпотии са ми ясни.
Значи тука абонамент без ограничение на свалянията е най-евтино 35 евро. Е, ти на това ли му викаш безплатно гледане ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без нет за къде си на днешно време ! Няма какво да кажеш и почваш да въртиш некви глупости.

Повтарям отново но за последен път, ако сателитната телевизия беше алтернатива щеше да е на върха като предпочитан начин за гледане на телевизия, а тя реално е последна дупка. Защото и мина времето. Хвани се актуализирай малко, времената са други.

Едно време поради липсата на телевизия говоря за преди 90г. мечтата на всеки беше да има сателит макар и да не разбира какво гледа важното е да имаше картинка и звук. Вече има избор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, mmm12 написа:

Повтарям отново но за последен път, ако сателитната телевизия беше алтернатива щеше да е на върха като предпочитан начин за гледане на телевизия, а тя реално е последна дупка. Защото и мина времето.

Как ще ѝ е минало времето бе ?
С шеринг сървърите се гледа цяла Европа за по-евтино от една българска кабеларка.
Я виж тука кво става
dzsat.org
арабелите не си поплюват, има от пиле мляко там.
А кутиите които ги обсъждат и бг букети отварят без абонаменти.
Това да си имаш изградена база и познания как се насочва една антена ще си е богатство още десетилетия.
Като знаеш как се инсталира и насочва антена, после купуването на кутията е лесна работа.
И се чудиш после как да си научиш децата да лъжат че плащате за скъп абонамент, щото те нали ще се хвалят кво гледат, пък то е за пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве голямата част от българите не си ти и твойте разбирания за безплатно гледане на някаква безмислена второразрядна непреведена телевизия.

Колкото пъти ти пиша едно и също. 

преди 9 минути, Белгиеца написа:

Как ще ѝ е минало времето бе ?

За тебе миналото е вечно живо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

пиратски листи, ония братушките и китайците ти ровят яко из компютъра и ти източват банковата сметка. Пък и ти заключват всички папки и искат откуп да им платиш.

Мнооо филмиии гледаш мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mmm12 написа:

Аве голямата част от българите не си ти и твойте разбирания за безплатно гледане на някаква безмислена второразрядна непреведена телевизия.

с тоя форум дето го лепнах по-горе направо ви закопах всичките поддръжници на платени абонаменти на въшливи кабеларки

преди 53 минути, adersa написа:

Мнооо филмиии гледаш мен

точно тука на този форум реват, че са ги налазили вируси, има си даже специален отдел за хванати "венерически болести" през интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Белгиеца написа:

с тоя форум дето го лепнах по-горе направо ви закопах всичките поддръжници на платени абонаменти на въшливи кабеларки

Защо сте толкова малко като процент които се занимавате с сателитна телевизия М !?

Кога ше осъзнаеш че ти не си всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да можеш да инсталираш една сателитна чиния трябва да не си с две леви ръце. После трябва и да имаш пространствена ориентация, да не търсиш на север сателити. После трябва да ти сече пипето и да чаткаш нещо различно от нашият роден език, за да пиеш вода от извора, а не някакви си нашенци с тумбаци от пловдив да те банват а си казал нещо против техния бизнес интерес. Трябва си акъл за тая работа. По твоята логика ако питаме ония от махалите как да живеем те ще кажат, че процентно тяхният етност тъне в мизерия, значи тия с къщите не се представителна извадка и не трябва да им се подръжава, трябва в бараки да се живее и една чешма навън.

Та така, свободен си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

За да можеш да инсталираш една сателитна чиния трябва да не си с две леви ръце. После трябва и да имаш пространствена ориентация, да не търсиш на север сателити. После трябва да ти сече пипето и да чаткаш нещо различно от нашият роден език, за да пиеш вода от извора, а не някакви си нашенци с тумбаци от пловдив да те банват а си казал нещо против техния бизнес интерес. Трябва си акъл за тая работа. По твоята логика ако питаме ония от махалите как да живеем те ще кажат, че процентно тяхният етност тъне в мизерия, значи тия с къщите не се представителна извадка и не трябва да им се подръжава, трябва в бараки да се живее и една чешма навън.

Та така, свободен си.

Не ве ше ти го повторя за амнайсти път личи си че не загряваш, тази технология умря.

Добре че бяха на дядо ти белгиец парите да ти осъществи тази социалистическа мечта да имаш сателитна чиния но в Белгия когато обаче вече не е актуална.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сателитната тв беше модерна преди 10 години сега почти всички доставчици минават на ИПТВ .

преди 3 минути, mmm12 написа:

в Белгия когато обаче вече не е актуална

И тука вече не е актуална .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, adersa написа:

Сателитната тв беше модерна преди 10 години сега почти всички доставчици минават на ИПТВ .

Той говори за сателитна телевизия, технология от преди 90г която е без оператор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, mmm12 написа:

Добре че бяха на дядо ти белгиец парите да ти осъществи тази социалистическа мечта да имаш сателитна чиния но в Белгия когато обаче вече не е актуална.

Сателитните ми чинии са цели 6 с 15 LNB на тях, едно Octo, няколко Quad, Twin  и Single с цели 3  DiSEqC по 16 входа, щото всеки си гледа на отделен телевизор. Жена ми например в събота има изпит по китайски и си гледа китайска телевизия от цели 3 спътника. Коя кабеларка ще ѝ пусне подобни канали ?
Коя кабеларка ви пуска 30 френски НД, 30 английски НД и 30 италиански ХД ?
Щото аз ги ловя за по нула пари тези и ги гледам представи си, па и даже им разбирам.
А българските скапани оператори ви пускат www.1tv.com вместо www.1tv.ru и няма Голос.
За дискавъритата ви искат пари нали и ги нямате тези от снимката всичките разбира се, па на мен са ми даром.
Кой бг мошеник ви пуска гръцките канали, ами украйнските, ами испанските на Абертис ?

преди 22 минути, adersa написа:

И тука вече не е актуална .

Я попрочети на форума дето съм го дал, да скиваш колко не е актуална за феновете на мачове, ще се изтрепат да си купуват нови кутии от арабухите да зяпат без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

Сателитните ми чинии са цели 6 с 15 LNB на тях, едно Octo, няколко Quad, Twin  и Single с цели 3  DiSEqC по 16 входа, щото всеки си гледа на отделен телевизор. Жена ми например в събота има изпит по китайски и си гледа китайска телевизия от цели 3 спътника. Коя кабеларка ще ѝ пусне подобни канали ?
Коя кабеларка ви пуска 30 френски НД, 30 английски НД и 30 италиански ХД ?
Щото аз ги ловя за по нула пари тези и ги гледам представи си, па и даже им разбирам.
А българските скапани оператори ви пускат www.1tv.com вместо www.1tv.ru и няма Голос.
За дискавъритата ви искат пари нали и ги нямате тези от снимката всичките разбира се, па на мен са ми даром.
Кой бг мошеник ви пуска гръцките канали, ами украйнските, ами испанските на Абертис ?

Аве ти кога ше разбереш че голямата част от българите не ги вълнуват тия второразрядни и непреведени телевизии.

Ти, не се ли усещаш че в 10-на поста повтаряш едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

После трябва и да имаш пространствена ориентация, да не търсиш на север сателити.

А ако се намираш в Южното полукълбо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, mmm12 написа:

Аве ти кога ше разбереш че голямата част от българите не ги вълнуват

2 милиона са зад граница, във всеки град езикови гимназии, младите знаят езици не са като дъртите
А BBC-тата са за без пари от 27°W 

преди 3 минути, ncl написа:

А ако се намираш в Южното полукълбо?

И кво ше намериш ако си в ЮАР ?
Те биймовете не ходят до там, ха ха ха ...
Даже българия сат не пуска нищо на аванта там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Белгиеца написа:

2 милиона са зад граница, във всеки град езикови гимназии, младите знаят езици не са като дъртите
А BBC-тата са за без пари от 27°W 

Но никой не се интересува от умряла технология. Само ти не увираш

Дачия автомобил и сателитна телевизия от 80-те сигурно и VHS или даже Бетамакс ползваш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mmm12 написа:

Но никой не се интересува от умряла технология.

Точно тези фалшиви внушения насаждат имащите финансов интерес от кабеларките.
Моите съседки до една плащат за да гледат по-малко канали на френски от мен, който нищо не плащам.
На жена ми майка ѝ си плащаше до края на живата си по 20 евро за кабеларка, щото така било редно. Преди 5 години ѝ показвам в хола колко канали зяпам без пари от Францата и от Белгия, па тя загрижено ми вика:
"Гледай да не те хванат че не плащаш."
Успешно са ѝ промили мозъка, че се плаща за да гледаш и така до гроб.
На съседката ми от северната страна ѝ предлагам да си дръпне един кабел от моя LNB Octo до нейния хол и да си гледа без пари, ама тя въпреки че се е поинтересувала (някакъв льольовец ѝ казал че било могло),  пак не иска да не плаща. 
Целта е да им прибират париците разни богаташи и ги облъчват с всякаква дезинформация.
А в Фландрия направо са им спряли DVB-T безплатната телевизия и са продали всички предаватели на частници, който забележи им искат абонамент за да гледат. И частният капитал е доволен и държавата прибира данъци.
Ние хитрите и находчиви сръчни мъже си гледаме безплатно, пък леваците да плащат.

Да бе Дачия комби да два пъти по-евтино, ха ха ха ... аз знам да карам и без GPS бе и знам да я гарирам на заден ход и без камери отзад. А пък бедняците дето си плащат за кабеларки да си купуват 15 годишни прогнили Аудита. 

преди 3 часа, ncl написа:

BBC-тата с каква антена могат да се гледат от България?

С голяма, що питаш ?

http://www.lyngsat-maps.com/footprints/images/Intelsat-907-Spot-2.png

Ние българите сме из Европата навсякъде и четем тука в калдата как да хитруваме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сателитната телевизия не е за всеки. По-лесно е да си плащаш по 20-ина лева и да не се занимаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така се прави за бг каналите при мен

http://store.picbg.net/pubpic/E5/39/b358be6358e3e539.jpg

преди 5 минути, ncl написа:

Сателитната телевизия не е за всеки. По-лесно е да си плащаш по 20-ина лева и да не се занимаваш.

Що ?
Миналия месец инсталирах една 80см антена на една нашенка тука и си гледа без абонаменти 6 канала от 33Е.
И даже успява да се оплете като пиле в кълчища с менютата на Андроид смарт ЛЖ 55 инчовия ѝ телевизор.
В България я лъгали да плаща абонамен и приемник да взела от там и тинтири минтири ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя хубаво гледа, но ако се размести малко конвертора или антената трябва да те вика, нали? Лично аз съм доволен от това какво получавам за парите си. За 37 лв. - около 200 канала, от които близо 50 са HD като това е на три телевизора, които са със модули. Плюс 75Mb интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръбата е циментирана в земята, една торба бързостягъщ се бетон.
Антената е яко стегната и ще изкара повече от 69 годишната нашенка.
Скюто на конвертора няма как да мръдне, без да се усуче рамото към рефлектора.
Е, може да се повреди конвертора, ама и телевизора може да се повреди, пък той струва 700 евро.

Бабето си купи и компютър за 500 евро уж за внучката ѝ, ама още не ме е викала да ѝ кажа кой интернет да си вкара.
На нея тука няма никоя кабеларка да ѝ пусне бг канали, ние за тях сме туземци.
Също както и в София никоя кабеларка няма да ти пусне 30 френски или испански канали ако искаш да го научиш.
А, купих ѝ и една стайна антена да си гледа 6 ефирни белгийски канала, ама тя не му разбира на пустия френски, та само си знае че има и белгийска телевизия за без пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз затова съм насочил едната антена към 13Е, заради италианския.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...